ARCHIV INSCENACÍ

Burn, Baby, Burn - Carine Lacroixová  (1:20x)
Premiéra: 5.5.2010. Scéna: Jiří Karásek, Denisa Strmisková, Klára Suchá. Kostýmy: Anna Forstová. Hudba: Jiří Konvalinka, Matěj Křístek. Překlad a režie: Jaromír Janeček.
Poetická hra o dvou dívkách, které se potkaly kdesi u opuštěné benzinové pumpy, jež se stala průsečíkem jejich životů i příběhů.
Leviathan Costrič - Jean-Daniel Magnin
Premiéra: 8.2.2010. Překlad: Lucie Málková, Jan Tošovský. Dramaturgie: Jan Tošovský. Výprava: Toy Box. Hudba: Myko. Režie: Lucie Málková.
Hororová politická groteska.
Taneční hodiny pro starší a pokročilé - Bohumil Hrabal, Ivo Krobot
Premiéra: 31.3.2009. Scéna: Dušan Ždímal. Kostýmy: Alice Lašková, Blanka Tesařová. Hudba: Jiří Bulis. Pohybová spolupráce: Libor Hlaváček. Režie: Ivo Krobot.
Původně inscenace Jihočeského divadla České Budějovice z roku 1997.
Dramatizace surrealistického textu o vzpomínkách vypravěče (mladého strýce Pipina) na všechny krasavice, které ve svém životě potkal.
Svatá země - Mohamed Kacimi  (host|1:30x)
Premiéra: 15.3.2009. Překlad: Jan Tošovský. Scéna: Jana Špalová. Kostýmy: Aneta Grňáková. Hudba: Myko, Igor Orozovič. Režie: Lucie Málková.
Po derniéře v klubu Rock Café inscenace ještě několikrát uvedena v produkci Divadla Unlimited na scéně A studia Rubín.
Poslední uvedení: říjen 2018 (na scéně A studia Rubín).
Naléhavý text zabývající se problematikou našeho vztahu k válkám v dalekých zemích. V obleženém městě se dívka Ímán stará o kocoura Ježíše, kterému cizí voják zlomil packu, když mu skočil na tank. Kolem vybuchují bomby a padají domy, ale nikoho už to nezajímá. Smrt je příliš všední a slova jako Bůh či vlast tu znějí jako nadávka...
Léto - Romain Weingarten
Premiéra: 11.1.2009. Výprava: Jarmila Křížková. Hudba: Petr Rezek. Režie: Jaromír Janeček.
Poetický, humorný a hlavně citový pohled na zmatek a problémy, které ve dvou dětech, stojících na prahu velkého tajemství lásky, vyvolává setkání se dvěma milenci, jejich vztahem, rozchodem, odjezdem...
Šampionky - Claude Confortes
Premiéra: 29.4.2008. Překlad: Julek Neumann. Hudba: Miki Jelínek. Režie: Jaromír Janeček.
Dámská varianta slavné hry stejného autora. Jsme svědky závodu juniorky, šampionky a veteránky běžící naposledy. Prožívají situace komické, chvíle euforie i zoufalství, uzavírají krátkodobá spojenectví, vymýšlejí intriky, pomáhají si i si vzájemně podrážejí nohy. Po chvíli pochopíme, že se před námi vlastně odehrává celý lidský život, se všemi jeho radostmi i strastmi. Zrození je startem, smrt cílem...

časový údaj o délce představení je pouze orientační
„x“ u časového údaje = představení je hráno bez přestávky

aktualizace údajů:

I přes maximální snahu udržovat informace u každého divadla aktuální (a zejména u divadel partnerských), je možné, že jsme nějakou změnu či novinku přehlédli, a proto velice uvítáme, když nás na takovou skutečnost upozorníte.
Našli jste na této stránce neaktuální nebo chybějící informaci, napište nám, prosím, na e-mail: aktualizace@i-divadlo.cz.
Děkujme za spolupráci.


Poslední aktualizace: 20.5.2019