Zprávy

1 2 3 4 5 6 7 8 9  >  >>
17.3.2018
Divadlo Kalich uvede úspěšnou britskou tragikomedii
Kočka v oregánu, pod tímto názvem představí ve středu 21. března Divadlo Kalich v pražské premiéře hru Torbena Bettse, která slavila velký úspěch v rodném Londýně. Čtveřici jejích hrdinů ztvární v režii Lídy Engelové Barbora Hrzánová, Radek Holub, Klára Cibulková a Zdeněk Velen. Slavnostní premiéry bude osobně účasten i autor.
číst celý článek
15.3.2018
Co takhle trochu zkrátit vzdálenost mezi Francií a Českem? Festival francouzského divadla v Praze "Sněz tu žábu" už čtvrtým rokem přináší svěží pohled na současnou frankofonní dramatiku, a letos se organizátoři rozhodli rozšířit záběr i opačným směrem. Začátkem dubna (4. 4. – 7. 4. 2018) se tak v Paříži odehraje první ročník sesterského festivalu českého divadla "Na skok do Prahy (Fais un saut à Prague)".
číst celý článek
13.3.2018
Matka a dcera – vztah, který píše sám život
Jaký je vztah mezi matkou a dcerou? Láskyplný? Bojovný? Jednoduchý? Složitý? Matky a dcery, dospívající i dospělé, mají mezi sebou nejkomplikovanější pouto na světě. Jak se s tím vypořádat? Hra o radostech i strastech matek každého věku I♥MAMMA se poprvé představí 17. března na prknech Divadla ABC. Premiéry se osobně zúčastní i autorka hry Hadar Galron.
číst celý článek
12.3.2018
CD Krysař od 30. března
CD Krysař od 30. března
Divadlo Kalich vydává 2CD muzikálu Daniela Landy Krysař. Jeden disk patří současnému hereckému obsazení Krysaře a druhý je výběrem z předchozích tuzemských nastudování muzikálu. Dvojalbum bude v prodeji od 30. března na pokladně divadla či na šatnách ve foyer při představeních. K dostání bude také v běžné obchodní síti.
12.3.2018
Slavnostní setkání několika přátel u večeře se stane hlubokou, ironickou a jízlivě zábavnou sondou do života lepší společnosti. Sarkastický, ironický a přesný Thomas Bernhard se vrací na scénu Divadla Na zábradlí. Po legendárních inscenacích (Ritter, Dene, Voss, Divadelník a Náměstí Hrdinů) uvede Divadlo Na zábradlí dramatizaci románu tohoto rakouského, provokativního a nepohodlného autora. Tentokrát v režii Jana Mikuláška.
číst celý článek
12.3.2018
Bazaar 2018 - hledání společného hlasu
Čtvrtý ročník pražského divadelního a tanečního festivalu Bazaar uvede od 16. do 18. března představení ze střední a východní Evropy. Festival slavnostně otevře představení One Gesture polského Nowého Teatru, který se v Praze představí úplně poprvé. Inscenace špičkového režiséra Wojteka Ziemilského bude uvedena v pátek 16. 3. od 20 hodin v divadle Ponec.
číst celý článek
12.3.2018
Hudební vývar z deseti let Masopustu
Divadelní společnost Masopust slaví 25. března 2018 v pruhovaném sále Divadla Na zábradlí 10 let existence večerem plným písní a hudby z inscenací od Konce masopustu Štěpána Pácla v Divadle DISK po Hlad Jana Friče v Eliadově knihovně. Účinkují Pavla Beretová, Ivana Uhlířová, Radovan Klučka, Jiří Panzner, Matěj Nechvátal, Martin Dohnal, Jakub Kudláč, Miloslav König, Jan Meduna, Bohdan Karásek, Richard Fiala a další.
číst celý článek
12.3.2018
Premiéra mezinárodního tanečního retro projektu Nostalgiáda o „starých dobrých časech“
Studio ALTA uvede 23., 24. a 25. března premiéru a zároveň jediné pražské reprízy mezinárodního tanečního „retro“ projektu Nostalgiáda, který vzniká pod vedením choreografa Karla Vaňka k jeho 60. narozeninám.
číst celý článek
12.3.2018
Hudební vývar z deseti let Masopustu
Hudební vývar z deseti let Masopustu
25. března od 19 h. oslaví v Divadle Na zábradlí soubor Divadla Masopust desetileté výročí své existence. K této příležitosti se koná hudební soirée: návštěvníky čeká kromě hudby Jakuba Kudláče a Marka Doubravy (v interpretaci Miloslava Königa na kytaru, Jana Meduny na dechy, Bohdana Karáska na bicí, Richarda Fialy na basu a samozřejmě – Jakuba Kudláče samotného na klávesy) také výstava artefaktů spojených s historií souboru. Moderace večera se ujali Radovan Klučka a Jiří Panzner. Pěveckých čísel se zhostí současní i bývalí členové Masopustu a režijní koření přisype Jan Frič!
9.3.2018
Den Husy 15.3.
Den Husy 15.3.
Divadlo Husa na provázku si dne 15. března připomene 50. výročí vůbec prvního veřejného představení. Den Husy začne v 16 hodin v Procházkově síni Domu umění, kde se uskuteční kulatý stůl s mimořádnými hosty. V 18 hodin naváže slavnostní vernisáž výstavy s názvem 18262 dnů Husy. Jedná se o průřez z fotografií a grafických materiálů z uplynulých 50 sezon DHNP. Slavnostní přípitek před vernisáží pronese dlouholetý člen divadla a současný ředitel CED Petr Oslzlý. Druhá část večera proběhne v Divadle Husa na provázku od 20 hodin. Vše začne komponovaným večerem s názvem Panta Rei (Vše plyne). Účinkuje celý soubor DHNP a hosté. Průvodcem večera bude Miloš Štědroň. Po skončení následuje koncert provázkovské kapely a a společenské setkání herců a přátel divadla. V průběhu koncertu zazpívají například herci Jiří Vyorálek, Jiří Hajdyla, Michal Dalecký, Slávek Bílský, Andrea Buršová či Robert Mikluš.
9.3.2018
Šumař na střeše opět v Plzni, s Miloslavem Mejzlíkem v hlavní roli
Šumař na střeše, cenami ověnčený a dnes již legendární muzikál o síle tradic, lásky a potřebě tolerance, se po 18 letech od poslední premiéry vrací na repertoár Divadla J. K. Tyla v Plzni. Inscenace v režii Lumíra Olšovského, hudebním nastudování Kryštofa Marka a choreografii Denisy Kubášové bude mít na jevišti Velkého divadla premiéru 10. března. V hlavní roli se představí hostující Miloslav Mejzlík.
číst celý článek
8.3.2018
Goethův Faust ve zkratce režiséra Friče
Slovy Marty Ljubkové, dramaturgyně činohry Národního divadla, „Faust je synonymum pokušení, jemuž jsme dnes a denně vystavováni.“ Divadelnímu pokušení v režii Jana Friče, s Martinem Pechlátem v roli Fausta a Sašou Rašilovem jako Mefistofelem, můžete podlehnout od 15. března 2018 ve Stavovském divadle.
číst celý článek
8.3.2018
Sto let české státnosti na prknech Východočeského divadla
O víkendu 10. a 11. března obohatí repertoár Východočeské divadla Pardubice tanečně-herecká inscenace Tančírna, kterou nastudoval režisér Petr Novotný, jenž pod pseudonymem Petr Abraham napsal i scénář, jehož koncepce vychází ze slavného filmu režiséra Ettore Scoly Le Bal natočeného podle pantomimy divadla Théâtre du Campagnol. Text pardubické verze Tančírny s podtitulem Masopustní obrazy z dějin národa českého vznikl při příležitosti oslav 100. výročí založení Československé republiky, jejíž bohatou historii přiblíží herci beze slov, pouze prostřednictvím pohybu, gest a tance.
číst celý článek
7.3.2018
Zemřel Vlastimil Bedrna
Po dlouhé nemoci ve věku 89 let zemřel herec Vlastimil Bedrna. Po studiích byl angažován v divadle v Mladé Boleslavi. V roce 1957 se stal jedním ze zakládajících členů pražského Divadla Rokoko. Od začátku 70. let působil v souboru Divadla Na zábradlí, kde patřil k výrazným osobnostem. V polovině 90. let přešel do Divadla pod Palmovkou, tam svou divadelní dráhu završil. Hostoval na dalších scénách, spolupracoval s filmem, televizí, rozhlasem. Výrazně zaujal v dabingu hraných i animovaných filmů a seriálů, za celoživotní dílo obdržel Cenu Františka Filipovského. Uměleckou činnost ze zdravotních důvodů ukončil v roce 2002.
7.3.2018
Na multižánrovém festivalu Žižkovská Noc se objeví představitelé zahraniční i tuzemské nezávislé divadelní scény. Žižkov měl a má multikulturní charakter. Žižkovská Noc je toho přímým důkazem, festival spojuje ve třech dnech přes 400 interpretů z různých koutů světa. Součástí festivalu je již po páté výrazná divadelní a literární část, která letos nachází svou identitu v prezentaci výjimečných umělců světové nezávislé scény.
číst celý článek
6.3.2018
Myškina by dnes určitě zavřeli do blázince
Lidskost, nesobecká ušlechtilost, naivní dobrotivost. Kdo to je? Kníže Myškin, hlavní postava jednoho z nejvýznamnějších světových románů Idiot od Fjodora Michajloviče Dostojevského. Je Myškinovo idiotství projevem moudrosti, nebo naivity? Jak obstojí nekonečná dobrota ve zkaženém světě, zaprodaném požitkům, mamonu a bezohlednému, dravému sobectví? Novou adaptaci pro Divadlo Rokoko nazkoušel režisér Pavel Khek. V hlavní roli se představí Aleš Bílík.
číst celý článek
6.3.2018
Tajemství objevu tajemství života?!
V pondělí 12. března se v Kašparu můžete poprvé vydat do historie a zkusit zjistit, jak to vlastně bylo s objevem struktury DNA. Je tento přelomový objev tzv. „tajemství života“ opravdu právem nazýván největší krádeží v historii? Příběh slavného snímku č. 51 navíc ukazuje, jak se chytré, tvrdohlavé a odvážné ženě pracuje na poli, kterému dominují muži. Historie, romantika i věda jsou zde v rovnováze.
číst celý článek
5.3.2018
Českou republiku bude na Výstavě zemí a regionů nadcházejícího 14. ročníku Pražského Quadriennale scénografie a divadelního prostoru reprezentovat CAMP Q. Jedná se o koprodukční projekt tří divadel: Divadla LETÍ, Tygra v tísni a Jihočeského divadla. Kurátorem projektu je Ivo Kristián Kubák.
číst celý článek
4.3.2018
Geisslers se pustili do Molièra
Bohové se usídlí na Štvanici a krása bude střídat nádheru! Nezávislý divadelní soubor Geisslers Hofcomoedianten uvede 17. 3. ve VILE Štvanice českou premiéru Molièrovy hry Psyché pod názvem Krása střídá nádheru. Tato Molièrova hra se řadí mezi jeho nejlepší díla, přesto ale nebyla dosud přeložená do češtiny, a tedy ani inscenována. Pro Geisslers přeložila hru z francouzštiny dramaturgyně Helena Kebrtová. Soubor však k předloze přistoupil velmi autorsky. Bude zkoumat především téma krásy a manipulace.
číst celý článek
4.3.2018
Nezůstane nic než tma
Hradecké Klicperovo divadlo na své studiové scéně uvede českou premiéru poetické, důmyslně vystavěné hry současného významného německého dramatika Rolanda Schimmelpfenniga Černá voda. Hru z roku 2014 do češtiny přeložila Jana Slouková, inscenaci režíruje Michal Hába.
číst celý článek
4.3.2018
Zemřel Jef Kratochvil
Zemřel Jef Kratochvil
Městské divadlo Brno oznámilo velice smutnou zprávu, že po vážné nemoci ve věku nedožitých 75 let zemřel Jef Kratochvil, legenda české divadelní fotografie. Zásadním způsobem se podílel na fotodokumentaci především brněnské umělecké, klubové a společenské scény od 60. let prakticky až po současnost. Působil také jako šéfredaktor časopisu Dokořán.
1.3.2018
Nový web Divadla Na Jezerce
Nový web Divadla Na Jezerce
Divadlo Na Jezerce spustilo novou podobu své webové prezentace.
1.3.2018
Pražský divadelní festival německého jazyka vyhlašuje další ročník soutěže o Cenu Josefa Balvína za nejlepší českou inscenaci vycházející z původně německy psaného textu. Do soutěže může každý profesionální divadelní subjekt přihlásit svou produkci, která měla premiéru na území České republiky v době od 1. června 2017 do 31. května 2018.
číst celý článek
Z tiskových zpráv a další aktuality
17.3.2018
Kočka v oregánu, pod tímto názvem představí ve středu 21. března Divadlo Kalich v pražské premiéře hru Torbena Bettse, která slavila velký úspěch v rodném Londýně. Čtveřici jejích hrdinů ztvární v režii Lídy Engelové Barbora Hrzánová, Radek Holub, Klára Cibulková a Zdeněk Velen. Slavnostní premiéry bude osobně účasten i autor.
15.3.2018
Co takhle trochu zkrátit vzdálenost mezi Francií a Českem? Festival francouzského divadla v Praze "Sněz tu žábu" už čtvrtým rokem přináší svěží pohled na současnou frankofonní dramatiku, a letos se organizátoři rozhodli rozšířit záběr i opačným směrem. Začátkem dubna (4. 4. – 7. 4. 2018) se tak v Paříži odehraje první ročník sesterského festivalu českého divadla "Na skok do Prahy (Fais un saut à Prague)".
13.3.2018
Jaký je vztah mezi matkou a dcerou? Láskyplný? Bojovný? Jednoduchý? Složitý? Matky a dcery, dospívající i dospělé, mají mezi sebou nejkomplikovanější pouto na světě. Jak se s tím vypořádat? Hra o radostech i strastech matek každého věku I♥MAMMA se poprvé představí 17. března na prknech Divadla ABC. Premiéry se osobně zúčastní i autorka hry Hadar Galron.
12.3.2018
Slavnostní setkání několika přátel u večeře se stane hlubokou, ironickou a jízlivě zábavnou sondou do života lepší společnosti. Sarkastický, ironický a přesný Thomas Bernhard se vrací na scénu Divadla Na zábradlí. Po legendárních inscenacích (Ritter, Dene, Voss, Divadelník a Náměstí Hrdinů) uvede Divadlo Na zábradlí dramatizaci románu tohoto rakouského, provokativního a nepohodlného autora. Tentokrát v režii Jana Mikuláška.
12.3.2018
Čtvrtý ročník pražského divadelního a tanečního festivalu Bazaar uvede od 16. do 18. března představení ze střední a východní Evropy. Festival slavnostně otevře představení One Gesture polského Nowého Teatru, který se v Praze představí úplně poprvé. Inscenace špičkového režiséra Wojteka Ziemilského bude uvedena v pátek 16. 3. od 20 hodin v divadle Ponec.
12.3.2018
Divadelní společnost Masopust slaví 25. března 2018 v pruhovaném sále Divadla Na zábradlí 10 let existence večerem plným písní a hudby z inscenací od Konce masopustu Štěpána Pácla v Divadle DISK po Hlad Jana Friče v Eliadově knihovně. Účinkují Pavla Beretová, Ivana Uhlířová, Radovan Klučka, Jiří Panzner, Matěj Nechvátal, Martin Dohnal, Jakub Kudláč, Miloslav König, Jan Meduna, Bohdan Karásek, Richard Fiala a další.
12.3.2018
Studio ALTA uvede 23., 24. a 25. března premiéru a zároveň jediné pražské reprízy mezinárodního tanečního „retro“ projektu Nostalgiáda, který vzniká pod vedením choreografa Karla Vaňka k jeho 60. narozeninám.
9.3.2018
Šumař na střeše, cenami ověnčený a dnes již legendární muzikál o síle tradic, lásky a potřebě tolerance, se po 18 letech od poslední premiéry vrací na repertoár Divadla J. K. Tyla v Plzni. Inscenace v režii Lumíra Olšovského, hudebním nastudování Kryštofa Marka a choreografii Denisy Kubášové bude mít na jevišti Velkého divadla premiéru 10. března. V hlavní roli se představí hostující Miloslav Mejzlík.
8.3.2018
Slovy Marty Ljubkové, dramaturgyně činohry Národního divadla, „Faust je synonymum pokušení, jemuž jsme dnes a denně vystavováni.“ Divadelnímu pokušení v režii Jana Friče, s Martinem Pechlátem v roli Fausta a Sašou Rašilovem jako Mefistofelem, můžete podlehnout od 15. března 2018 ve Stavovském divadle.
8.3.2018
O víkendu 10. a 11. března obohatí repertoár Východočeské divadla Pardubice tanečně-herecká inscenace Tančírna, kterou nastudoval režisér Petr Novotný, jenž pod pseudonymem Petr Abraham napsal i scénář, jehož koncepce vychází ze slavného filmu režiséra Ettore Scoly Le Bal natočeného podle pantomimy divadla Théâtre du Campagnol. Text pardubické verze Tančírny s podtitulem Masopustní obrazy z dějin národa českého vznikl při příležitosti oslav 100. výročí založení Československé republiky, jejíž bohatou historii přiblíží herci beze slov, pouze prostřednictvím pohybu, gest a tance.
7.3.2018
Na multižánrovém festivalu Žižkovská Noc se objeví představitelé zahraniční i tuzemské nezávislé divadelní scény. Žižkov měl a má multikulturní charakter. Žižkovská Noc je toho přímým důkazem, festival spojuje ve třech dnech přes 400 interpretů z různých koutů světa. Součástí festivalu je již po páté výrazná divadelní a literární část, která letos nachází svou identitu v prezentaci výjimečných umělců světové nezávislé scény.
6.3.2018
Lidskost, nesobecká ušlechtilost, naivní dobrotivost. Kdo to je? Kníže Myškin, hlavní postava jednoho z nejvýznamnějších světových románů Idiot od Fjodora Michajloviče Dostojevského. Je Myškinovo idiotství projevem moudrosti, nebo naivity? Jak obstojí nekonečná dobrota ve zkaženém světě, zaprodaném požitkům, mamonu a bezohlednému, dravému sobectví? Novou adaptaci pro Divadlo Rokoko nazkoušel režisér Pavel Khek. V hlavní roli se představí Aleš Bílík.
6.3.2018
V pondělí 12. března se v Kašparu můžete poprvé vydat do historie a zkusit zjistit, jak to vlastně bylo s objevem struktury DNA. Je tento přelomový objev tzv. „tajemství života“ opravdu právem nazýván největší krádeží v historii? Příběh slavného snímku č. 51 navíc ukazuje, jak se chytré, tvrdohlavé a odvážné ženě pracuje na poli, kterému dominují muži. Historie, romantika i věda jsou zde v rovnováze.
5.3.2018
Českou republiku bude na Výstavě zemí a regionů nadcházejícího 14. ročníku Pražského Quadriennale scénografie a divadelního prostoru reprezentovat CAMP Q. Jedná se o koprodukční projekt tří divadel: Divadla LETÍ, Tygra v tísni a Jihočeského divadla. Kurátorem projektu je Ivo Kristián Kubák.
4.3.2018
Bohové se usídlí na Štvanici a krása bude střídat nádheru! Nezávislý divadelní soubor Geisslers Hofcomoedianten uvede 17. 3. ve VILE Štvanice českou premiéru Molièrovy hry Psyché pod názvem Krása střídá nádheru. Tato Molièrova hra se řadí mezi jeho nejlepší díla, přesto ale nebyla dosud přeložená do češtiny, a tedy ani inscenována. Pro Geisslers přeložila hru z francouzštiny dramaturgyně Helena Kebrtová. Soubor však k předloze přistoupil velmi autorsky. Bude zkoumat především téma krásy a manipulace.
4.3.2018
Hradecké Klicperovo divadlo na své studiové scéně uvede českou premiéru poetické, důmyslně vystavěné hry současného významného německého dramatika Rolanda Schimmelpfenniga Černá voda. Hru z roku 2014 do češtiny přeložila Jana Slouková, inscenaci režíruje Michal Hába.
1.3.2018
Pražský divadelní festival německého jazyka vyhlašuje další ročník soutěže o Cenu Josefa Balvína za nejlepší českou inscenaci vycházející z původně německy psaného textu. Do soutěže může každý profesionální divadelní subjekt přihlásit svou produkci, která měla premiéru na území České republiky v době od 1. června 2017 do 31. května 2018.
28.2.2018
Třetí ročník Činohry míří do DISKu. Jeho první inscenací bude expresivní drama rakouského autora Ferdinanda Brucknera. Jsme ve Vídni dvacátých let dvacátého století. Stejně tak bychom ale mohli být v kterémkoli evropském městě na začátku století jednadvacátého. Mladí medikové žijí jednu nekonečnou párty...
Rychlé zprávy
12.3.2018
CD Krysař od 30. března
Divadlo Kalich vydává 2CD muzikálu Daniela Landy Krysař. Jeden disk patří současnému hereckému obsazení Krysaře a druhý je výběrem z předchozích tuzemských nastudování muzikálu. Dvojalbum bude v prodeji od 30. března na pokladně divadla či na šatnách ve foyer při představeních. K dostání bude také v běžné obchodní síti.
12.3.2018
Hudební vývar z deseti let Masopustu
25. března od 19 h. oslaví v Divadle Na zábradlí soubor Divadla Masopust desetileté výročí své existence. K této příležitosti se koná hudební soirée: návštěvníky čeká kromě hudby Jakuba Kudláče a Marka Doubravy (v interpretaci Miloslava Königa na kytaru, Jana Meduny na dechy, Bohdana Karáska na bicí, Richarda Fialy na basu a samozřejmě – Jakuba Kudláče samotného na klávesy) také výstava artefaktů spojených s historií souboru. Moderace večera se ujali Radovan Klučka a Jiří Panzner. Pěveckých čísel se zhostí současní i bývalí členové Masopustu a režijní koření přisype Jan Frič!
9.3.2018
Den Husy 15.3.
Divadlo Husa na provázku si dne 15. března připomene 50. výročí vůbec prvního veřejného představení. Den Husy začne v 16 hodin v Procházkově síni Domu umění, kde se uskuteční kulatý stůl s mimořádnými hosty. V 18 hodin naváže slavnostní vernisáž výstavy s názvem 18262 dnů Husy. Jedná se o průřez z fotografií a grafických materiálů z uplynulých 50 sezon DHNP. Slavnostní přípitek před vernisáží pronese dlouholetý člen divadla a současný ředitel CED Petr Oslzlý. Druhá část večera proběhne v Divadle Husa na provázku od 20 hodin. Vše začne komponovaným večerem s názvem Panta Rei (Vše plyne). Účinkuje celý soubor DHNP a hosté. Průvodcem večera bude Miloš Štědroň. Po skončení následuje koncert provázkovské kapely a a společenské setkání herců a přátel divadla. V průběhu koncertu zazpívají například herci Jiří Vyorálek, Jiří Hajdyla, Michal Dalecký, Slávek Bílský, Andrea Buršová či Robert Mikluš.
7.3.2018
Zemřel Vlastimil Bedrna
Po dlouhé nemoci ve věku 89 let zemřel herec Vlastimil Bedrna. Po studiích byl angažován v divadle v Mladé Boleslavi. V roce 1957 se stal jedním ze zakládajících členů pražského Divadla Rokoko. Od začátku 70. let působil v souboru Divadla Na zábradlí, kde patřil k výrazným osobnostem. V polovině 90. let přešel do Divadla pod Palmovkou, tam svou divadelní dráhu završil. Hostoval na dalších scénách, spolupracoval s filmem, televizí, rozhlasem. Výrazně zaujal v dabingu hraných i animovaných filmů a seriálů, za celoživotní dílo obdržel Cenu Františka Filipovského. Uměleckou činnost ze zdravotních důvodů ukončil v roce 2002.
4.3.2018
Zemřel Jef Kratochvil
Městské divadlo Brno oznámilo velice smutnou zprávu, že po vážné nemoci ve věku nedožitých 75 let zemřel Jef Kratochvil, legenda české divadelní fotografie. Zásadním způsobem se podílel na fotodokumentaci především brněnské umělecké, klubové a společenské scény od 60. let prakticky až po současnost. Působil také jako šéfredaktor časopisu Dokořán.
1.3.2018
Nový web Divadla Na Jezerce
Divadlo Na Jezerce spustilo novou podobu své webové prezentace.
28.2.2018
Nový umělecký šéf činohry NdB
Ředitel Národního divadla Brno Martin Glaser oznámil jméno nového uměleckého šéfa činohry NdB, který se funkce ujme od ledna příštího roku. Stane se jím Milan Šotek, nynější kmenový dramaturg pražského Národního divadla, jinak též člen populárního Cabaretu Calembour. Ve funkci nahradí Martina Františáka, který odchází po vzájemné dohodě z vedení činohry NdB k 31.12.2018.
28.2.2018
Zážitková neděle v Divadle pod Palmovkou
Divadlo pod Palmovkou na neděli 4. března připravilo již druhý ročník Dne otevřených dveří. Od 10 do 17 hodin se můžete těšit na bohatý interaktivní program ve foyer divadla, prohlídky divadlem vedené herci, ale i workshopy pro opravdové nadšence. Všechny věkové kategorie si přijdou na své. Po celý den bude otevřena pokladna divadla i kavárna, kde bude na klavír hrát Igor Orozovič z Cabaretu Calembour se svými hosty. Všechny prohlídky a workshopy jsou zdarma, ale je nutné zajistit si rezervaci předem na webových stránkách divadla na zvolený čas prohlídky či na vybraný workshop.
1 2 3 4 5 6 7 8 9  >  >>