Zprávy

1 2 3 4 5 6 7 8 9  >  >>
17.8.2017
Festival Čekání na Václava v Klicperově divadle
Letošní podzim v Klicperově divadle bude opět patřit festivalu Čekání na Václava. Čtrnáctý ročník, který bude probíhat od 28. září do 28. října 2017 na hlavní scéně Klicperova divadla i ve Studiu Beseda, přinese rozmanitou přehlídku divadelních souborů z celé republiky.
číst celý článek
16.8.2017
Prázdniny prodlouží VyšeHrátky!
Počtrnácté se v prostorách Královské akropole na Vyšehradě uskuteční interaktivní festival (nejen) pro děti a jejich rodiče s názvem VyšeHrátky. Tematické workshopy, představení pro děti různého věku a také již tradiční divadelní bojovka s podtitulem Chytře a jednoduše: Zpráva o vynálezcích. To vše a samozřejmě ještě mnohem víc od 4. do 10. září 2017.
číst celý článek
10.8.2017
Drama Yerma s Billie Piper, muzikál Follies s Imeldou Staunton, komedie Mladý Marx s Rorym Kinnearem, politická tragédie Julius Caesar s Benem Whishawem a návrat oblíbeného Hamleta s Benedictem Cumberbatchem. Tak zní současná nabídka nové, už deváté sezóny NT Live, cyklu přenosů britského divadla do kin po celém světě, včetně těch českých, organizovaného britským Národním divadlem.
číst celý článek
10.8.2017
Spitfire Company oslaví 10 let své existence unikátním projektem
Mezinárodně etablovaný soubor Spitfire Company, který má v posledních letech na kontě úspěšné projekty One Step Before the Fall, Antiwords či Animal Exitus, oslaví 10 let své existence unikátním projektem. Světová premiéra adaptace knihy Doba z druhé ruky, za kterou její autorka Světlana Alexijevičová obdržela v roce 2015 Nobelovu cenu za literaturu, proběhne pouze ve dvou uvedeních 12. a 13. září v pražském prostoru Jatka78.
číst celý článek
3.8.2017
Do Ústí se vrací festival Divadelní zahrada
Ani letos nezůstane Ústí nad Labem bez letního divadelního festivalu pod širým nebem. Festival nejen o Shakespearovi – Divadelní zahrada se po loňské povedém prvním ročníku vrací předposlední týden letních prázdnin do romantické zahrady Českého rozhlasu Sever. Činoherní studio v týdnu od 21. do 27. srpna opět odehraje všechny svoje inscenace Williama Shakespeara a pro nejmenší diváky uvede poprvé venku pohádkový příběh Ronja, dcera loupežníka.
číst celý článek
31.7.2017
Umělecké duo Kozel ve fraku - Anna Kukuczková a Vojtěch Svoboda - reprezentovalo ve dnech 22. 7. – 26. 7. 2017 Českou republiku v arménském městě Tsaghkadzor na festivalu pantomimy. Devátého ročníku Leonid Yengibaryan festivalu se zúčastnili také umělci z Arménie, Německa, Ruska, Jižní Afriky a Bangladéše. Kozel ve fraku zde uvedl představení Absurditky - pásmo autorských etud na různá témata s více či méně absurdním charakterem.
číst celý článek
28.7.2017
Divadlo na cestách, Romeo a Julie na prázdninách
Divadlo na cestách, Romeo a Julie na prázdninách
Studentská umělecká skupina OLDstars se v pondělí 31. července na Lodi Tajemství na řece Vltavě v Praze vydává na letní divadelní turné ROADMEO aneb Mor na ty vaše rody. Do 10. srpna navštíví celkem 10 míst, na kterých představí verzi jednoho z nejsilnějších příběhů světových jevišť – příběh ROMEA A JULIE. Openairová inscenace měla premiéru v červenci na benefičním divadelním festivalu v klášteře Roudnici nad Labem. Své prázdninové turné začíná v Praze, dále pokračuje po Středočeském kraji - Kouřimí, Nymburkem a hradem Křivoklát. 4. srpna navštíví festival Povaleč u Karlových Varů. Romeo a Julie se dále podívají např. na hrady Točník a Radyně, do Bečova nad Teplou, na zámek Manětín nebo do kláštera v Kladrubech u Stříbra.
28.7.2017
Letní Letnou zahájí open-air program s názvem Bestiario
Již za necelý měsíc si v pražských letenských sadech opět dají dostaveníčko ti nejlepší novocirkusoví artisté, akrobati, mimové, žongléři, herci, muzikanti a další umělci z několika kontinentů – odstartuje zde 14. ročník mezinárodního festivalu nového cirkusu a divadla Letní Letná.
číst celý článek
28.7.2017
BuranTeatr v Praze (v Divadle v Celetné)
Brněnské nezávislé divadlo BuranTeatr již několik let hostuje v průběhu letních prázdnin v Divadle v Celetné v Praze. Ani v roce 2017 tomu nebude jinak. Tentokrát nabídne BuranTeatr pražskému publiku výběr tří inscenací – Kabaret U Vrtaného kolena aneb Rozbijte prasátka, přátelé!, Něžná / Pohybové sólo pro dva a Alenka v říši znaků.
číst celý článek
26.7.2017
Zemřel Petr Matásek
Ve věku 73 let zemřel významný scénograf, loutkář a pedagog Petr Matásek, dlouholetý spolupracovník divadla DRAK, kde se podílel na "dračí" nejslavnější éře. Po odchodu z divadla DRAK spolupraooval mj. s pražským Národním divadlem, a pořádal loutkářské dílny, kromě Evropy např. i v Austrálii a Kanadě.
26.7.2017
První informace o programu 25. ročníku mezinárodního festivalu DIVADLO
Festival DIVADLO 2017: Belgičané s černou severskou komedií, Poláci s životem Tomasze Sikorského a Maďaři s inscenací Michala Dočekala... 25. ročník mezinárodního festivalu DIVADLO nabídne od 13. do 21. září v Plzni inscenace předních evropských i tuzemských souborů.
číst celý článek
25.7.2017
Žár brněnské Horečky ve Švýcarsku nezchladil ani silný déšť
Již potřetí aplaudovalo švýcarské publikum na břehu jezera Walensee práci a umu brněnských umělců z Městského divadla Brno. Pro letošní léto zde připravil režisér a ředitel MdB Stanislav Moša se svými kolegy legendární muzikál Horečka sobotní noci, který budou moci diváci zhlédnout již za půl roku i v Brně.
číst celý článek
25.7.2017
Vstupenky na 25. MFD
Předprodej vstupenek na Mezinárodní festival DIVADLO (13. - 21. 9. 2017 Plzeň) bude zahájen 1. srpna on-line na webu festivalu nebo v systému Plzeňská vstupenka.
23.7.2017
Divadlo Bolka Polívky otevírá svou Letní scénu
Idylické letní večery, působivá atmosféra historického Brna a především výrazné herecké osobnosti... To vše a ještě mnohem více slibuje Letní scéna Divadla Bolka Polívky, které bude od 21. července do 23. srpna patřit Biskupský dvůr Moravského zemského muzea v Brně. V neobvyklé „obrácené“ podobě se představí návštěvníkům i samotný Biskupský dvůr. Diváci budou sedět zády ke katedrále.
číst celý článek
12.7.2017
Mimořádné představení s Janem Třískou se vrací na Hrad
Pocta Shakespearovi měla být jednorázovou oslavou loňského významného výročí legendárního dramatika. Unikátní představení Letních shakespearovských slavností se ovšem setkalo s tak mimořádným ohlasem diváků i kritiky, že se ho organizátoři rozhodli uvést i letos. Po šest večerů budou opět jeho hvězdami herec Jan Tříska a překladatel Shakespearova díla Martin Hilský.
číst celý článek
6.7.2017
Zemřel Petr Pelzer
Ve věku 76 let zemřel herec Petr Pelzer. Postupně byl členem Divadla Oldřicha Stibora v Olomouci, Divadla Petra Bezruče v Ostravě, Státního divadla Ostrava (dnes ND moravskoslezské). V letech 1984 až 1994 byl angažován v Městských divadlech pražských, po rozdělení souborů pak z Divadla Rokoko přešel do Národního divadla, kde setrval v angažmá až do svého odchodu do důchodu v roce 2015. Poté zde ještě nějaký čas pohostinsky dohrával, než musel jeviště ze zdravotních důvodů opustit. Hostoval i na jiných pražských a mimopražských scénách, objevoval se ve filmech a v televizi, svůj výrazný hlas hojně uplatňoval v dabingu a v rozhlase.
29.6.2017
Zemřel František Řehák
Ve věku 93 let zemřel herec František Řehák. Začínal v divadle v Mladé Boleslavi, několik let strávil ve zlínském divadle (tehdy v Gottwaldově). Především ale po několik desetiletí patřil k předním členům souboru divadla v Olomouci, kde zvárnil více než 150 rolí a s nímž pohostinsky spolupracoval ještě ve druhé polovině 90. let. V 60. letech krátce působil i v legendárním pražském Divadle za branou. Příležitostně režíroval. Nepřehlédnutelný byl v řadě filmů, některé z nich se zařadily do zlatého fondu české kinematografie. Spolupracoval i s televizí.
29.6.2017
Studio Ypsilon již vyhlíží příští sezonu
Pražská Ypsilonka zahájí po prázdninách novou sezonu 2017/18 hned několika důležitými událostmi. První představení uvede v pondělí 11. září od 19.30 hodin, kdy půjde o úctyhodnou 95. reprízu jedné z kmenových inscenací Faust a Markétka. Divadlo navíc plánuje posledních pět repríz tohoto titulu. V září se v Y také začíná zkoušet nová inscenace Jana Schmida Kostky jsou vrženy aneb Don Juan a hlavně pocta Jaroslavu Ježkovi. Do třetice oficiálně a slavnostně otevře v úterý 12. září novou sezonu 2017/18 venkovním hudebním programem v pasáži Olympic.
číst celý článek
28.6.2017
Rozmarná pocta Českému středohoří pro celou rodinu. Krajina a historie vnímaná všemi smysly. Žádné velké mudrování, jen sny, báchorky, nesmysly a dobrodružství. Divadelní projekt Kredenc odstartuje 16. srpna, poté divadelní vlak pojede téměř denně až do 2. září. Diváci se mohou těšit na činohru, obří loutky, tanečnice, akrobaty či kejklíře.
číst celý článek
26.6.2017
Nová sezona v divadlech ABC a Rokoko, patřících Městským divadlům pražským, se ponese ve znamení inscenací současných dramatiků. Všechny připravované inscenace, z nichž většina bude právě v Městských divadlech pražských uvedena ve svých českých nebo pražských premiérách, se zaměřují na aktuální celospolečenská témata.
číst celý článek
26.6.2017
Cenu Marka Ravenhilla získala Martina Schlegelová
Inscenace Olga (Horrory z Hrádečku) pražského nezávislého Divadla LETÍ v režii Martiny Schlegelové získala Cenu Marka Ravenhilla za nejlepší českou divadelní inscenaci nového textu za rok 2016. Cenu v podobě „kožichu Marka Ravenhilla“, který pro letošní ročník zhotovila přední slovenská výtvarnice Marija Havran, předal vítězce slovenský dramatik Viliam Klimáček. Letošní slavnostní večer proběhl již podruhé za hranicemi hlavního města, v rámci festivalu Divadlo evropských regionů v Hradci Králové.
číst celý článek
23.6.2017
Divadlo na Fidlovačce v sezoně 2017/18
Divadlo Na Fidlovačce ohlásilo premiéry příští sezony. Zahájí ji laskavá duchařská komedie Mezi nebem a zemí z pera Pam Valentine, muzikál Ženy na pokraji nervového zhroucení, který podle slavného filmu Pedro Almodóvara vytvořili Jeffrey Lane a David Yazbek, přinese do české zimy notnou dávku španělského temperamentu. V komediálním stylu bude sezona pokračovat díky Paroháčům Eugéna Labiche a současné komedii o nevěře a umění lhát Pravda francouzského dramatika Floriana Zellera. Větší proměna čeká Komorní Fidlovačku, která směřuje svou dramaturgii především na mladého diváka a chystá řadu netradičních projektů.
číst celý článek
23.6.2017
Jihočeské Mirotice v létě opět ožijí divadlem a hudbou. Máte rádi smích? Tak hurá v srpnu na ostrov...autem, lodí, nebo po svých... Pořadatelé již 14. ročníku festivalu zvou diváky 11. a 12. srpna 2017 na pohádkový ostrov do jihočeských Mirotic. Vystoupí Divadlo Víti Marčíka, Divadlo Continuo, Divadlo DNO a řada dalších.
číst celý článek
Z tiskových zpráv a další aktuality
17.8.2017
Letošní podzim v Klicperově divadle bude opět patřit festivalu Čekání na Václava. Čtrnáctý ročník, který bude probíhat od 28. září do 28. října 2017 na hlavní scéně Klicperova divadla i ve Studiu Beseda, přinese rozmanitou přehlídku divadelních souborů z celé republiky.
16.8.2017
Počtrnácté se v prostorách Královské akropole na Vyšehradě uskuteční interaktivní festival (nejen) pro děti a jejich rodiče s názvem VyšeHrátky. Tematické workshopy, představení pro děti různého věku a také již tradiční divadelní bojovka s podtitulem Chytře a jednoduše: Zpráva o vynálezcích. To vše a samozřejmě ještě mnohem víc od 4. do 10. září 2017.
10.8.2017
Drama Yerma s Billie Piper, muzikál Follies s Imeldou Staunton, komedie Mladý Marx s Rorym Kinnearem, politická tragédie Julius Caesar s Benem Whishawem a návrat oblíbeného Hamleta s Benedictem Cumberbatchem. Tak zní současná nabídka nové, už deváté sezóny NT Live, cyklu přenosů britského divadla do kin po celém světě, včetně těch českých, organizovaného britským Národním divadlem.
10.8.2017
Mezinárodně etablovaný soubor Spitfire Company, který má v posledních letech na kontě úspěšné projekty One Step Before the Fall, Antiwords či Animal Exitus, oslaví 10 let své existence unikátním projektem. Světová premiéra adaptace knihy Doba z druhé ruky, za kterou její autorka Světlana Alexijevičová obdržela v roce 2015 Nobelovu cenu za literaturu, proběhne pouze ve dvou uvedeních 12. a 13. září v pražském prostoru Jatka78.
3.8.2017
Ani letos nezůstane Ústí nad Labem bez letního divadelního festivalu pod širým nebem. Festival nejen o Shakespearovi – Divadelní zahrada se po loňské povedém prvním ročníku vrací předposlední týden letních prázdnin do romantické zahrady Českého rozhlasu Sever. Činoherní studio v týdnu od 21. do 27. srpna opět odehraje všechny svoje inscenace Williama Shakespeara a pro nejmenší diváky uvede poprvé venku pohádkový příběh Ronja, dcera loupežníka.
31.7.2017
Umělecké duo Kozel ve fraku - Anna Kukuczková a Vojtěch Svoboda - reprezentovalo ve dnech 22. 7. – 26. 7. 2017 Českou republiku v arménském městě Tsaghkadzor na festivalu pantomimy. Devátého ročníku Leonid Yengibaryan festivalu se zúčastnili také umělci z Arménie, Německa, Ruska, Jižní Afriky a Bangladéše. Kozel ve fraku zde uvedl představení Absurditky - pásmo autorských etud na různá témata s více či méně absurdním charakterem.
28.7.2017
Již za necelý měsíc si v pražských letenských sadech opět dají dostaveníčko ti nejlepší novocirkusoví artisté, akrobati, mimové, žongléři, herci, muzikanti a další umělci z několika kontinentů – odstartuje zde 14. ročník mezinárodního festivalu nového cirkusu a divadla Letní Letná.
28.7.2017
Brněnské nezávislé divadlo BuranTeatr již několik let hostuje v průběhu letních prázdnin v Divadle v Celetné v Praze. Ani v roce 2017 tomu nebude jinak. Tentokrát nabídne BuranTeatr pražskému publiku výběr tří inscenací – Kabaret U Vrtaného kolena aneb Rozbijte prasátka, přátelé!, Něžná / Pohybové sólo pro dva a Alenka v říši znaků.
26.7.2017
Festival DIVADLO 2017: Belgičané s černou severskou komedií, Poláci s životem Tomasze Sikorského a Maďaři s inscenací Michala Dočekala... 25. ročník mezinárodního festivalu DIVADLO nabídne od 13. do 21. září v Plzni inscenace předních evropských i tuzemských souborů.
25.7.2017
Již potřetí aplaudovalo švýcarské publikum na břehu jezera Walensee práci a umu brněnských umělců z Městského divadla Brno. Pro letošní léto zde připravil režisér a ředitel MdB Stanislav Moša se svými kolegy legendární muzikál Horečka sobotní noci, který budou moci diváci zhlédnout již za půl roku i v Brně.
23.7.2017
Idylické letní večery, působivá atmosféra historického Brna a především výrazné herecké osobnosti... To vše a ještě mnohem více slibuje Letní scéna Divadla Bolka Polívky, které bude od 21. července do 23. srpna patřit Biskupský dvůr Moravského zemského muzea v Brně. V neobvyklé „obrácené“ podobě se představí návštěvníkům i samotný Biskupský dvůr. Diváci budou sedět zády ke katedrále.
12.7.2017
Pocta Shakespearovi měla být jednorázovou oslavou loňského významného výročí legendárního dramatika. Unikátní představení Letních shakespearovských slavností se ovšem setkalo s tak mimořádným ohlasem diváků i kritiky, že se ho organizátoři rozhodli uvést i letos. Po šest večerů budou opět jeho hvězdami herec Jan Tříska a překladatel Shakespearova díla Martin Hilský.
29.6.2017
Pražská Ypsilonka zahájí po prázdninách novou sezonu 2017/18 hned několika důležitými událostmi. První představení uvede v pondělí 11. září od 19.30 hodin, kdy půjde o úctyhodnou 95. reprízu jedné z kmenových inscenací Faust a Markétka. Divadlo navíc plánuje posledních pět repríz tohoto titulu. V září se v Y také začíná zkoušet nová inscenace Jana Schmida Kostky jsou vrženy aneb Don Juan a hlavně pocta Jaroslavu Ježkovi. Do třetice oficiálně a slavnostně otevře v úterý 12. září novou sezonu 2017/18 venkovním hudebním programem v pasáži Olympic.
28.6.2017
Rozmarná pocta Českému středohoří pro celou rodinu. Krajina a historie vnímaná všemi smysly. Žádné velké mudrování, jen sny, báchorky, nesmysly a dobrodružství. Divadelní projekt Kredenc odstartuje 16. srpna, poté divadelní vlak pojede téměř denně až do 2. září. Diváci se mohou těšit na činohru, obří loutky, tanečnice, akrobaty či kejklíře.
26.6.2017
Nová sezona v divadlech ABC a Rokoko, patřících Městským divadlům pražským, se ponese ve znamení inscenací současných dramatiků. Všechny připravované inscenace, z nichž většina bude právě v Městských divadlech pražských uvedena ve svých českých nebo pražských premiérách, se zaměřují na aktuální celospolečenská témata.
26.6.2017
Inscenace Olga (Horrory z Hrádečku) pražského nezávislého Divadla LETÍ v režii Martiny Schlegelové získala Cenu Marka Ravenhilla za nejlepší českou divadelní inscenaci nového textu za rok 2016. Cenu v podobě „kožichu Marka Ravenhilla“, který pro letošní ročník zhotovila přední slovenská výtvarnice Marija Havran, předal vítězce slovenský dramatik Viliam Klimáček. Letošní slavnostní večer proběhl již podruhé za hranicemi hlavního města, v rámci festivalu Divadlo evropských regionů v Hradci Králové.
23.6.2017
Divadlo Na Fidlovačce ohlásilo premiéry příští sezony. Zahájí ji laskavá duchařská komedie Mezi nebem a zemí z pera Pam Valentine, muzikál Ženy na pokraji nervového zhroucení, který podle slavného filmu Pedro Almodóvara vytvořili Jeffrey Lane a David Yazbek, přinese do české zimy notnou dávku španělského temperamentu. V komediálním stylu bude sezona pokračovat díky Paroháčům Eugéna Labiche a současné komedii o nevěře a umění lhát Pravda francouzského dramatika Floriana Zellera. Větší proměna čeká Komorní Fidlovačku, která směřuje svou dramaturgii především na mladého diváka a chystá řadu netradičních projektů.
23.6.2017
Jihočeské Mirotice v létě opět ožijí divadlem a hudbou. Máte rádi smích? Tak hurá v srpnu na ostrov...autem, lodí, nebo po svých... Pořadatelé již 14. ročníku festivalu zvou diváky 11. a 12. srpna 2017 na pohádkový ostrov do jihočeských Mirotic. Vystoupí Divadlo Víti Marčíka, Divadlo Continuo, Divadlo DNO a řada dalších.
Rychlé zprávy
28.7.2017
Divadlo na cestách, Romeo a Julie na prázdninách
Studentská umělecká skupina OLDstars se v pondělí 31. července na Lodi Tajemství na řece Vltavě v Praze vydává na letní divadelní turné ROADMEO aneb Mor na ty vaše rody. Do 10. srpna navštíví celkem 10 míst, na kterých představí verzi jednoho z nejsilnějších příběhů světových jevišť – příběh ROMEA A JULIE. Openairová inscenace měla premiéru v červenci na benefičním divadelním festivalu v klášteře Roudnici nad Labem. Své prázdninové turné začíná v Praze, dále pokračuje po Středočeském kraji - Kouřimí, Nymburkem a hradem Křivoklát. 4. srpna navštíví festival Povaleč u Karlových Varů. Romeo a Julie se dále podívají např. na hrady Točník a Radyně, do Bečova nad Teplou, na zámek Manětín nebo do kláštera v Kladrubech u Stříbra.
26.7.2017
Zemřel Petr Matásek
Ve věku 73 let zemřel významný scénograf, loutkář a pedagog Petr Matásek, dlouholetý spolupracovník divadla DRAK, kde se podílel na "dračí" nejslavnější éře. Po odchodu z divadla DRAK spolupraooval mj. s pražským Národním divadlem, a pořádal loutkářské dílny, kromě Evropy např. i v Austrálii a Kanadě.
25.7.2017
Vstupenky na 25. MFD
Předprodej vstupenek na Mezinárodní festival DIVADLO (13. - 21. 9. 2017 Plzeň) bude zahájen 1. srpna on-line na webu festivalu nebo v systému Plzeňská vstupenka.
6.7.2017
Zemřel Petr Pelzer
Ve věku 76 let zemřel herec Petr Pelzer. Postupně byl členem Divadla Oldřicha Stibora v Olomouci, Divadla Petra Bezruče v Ostravě, Státního divadla Ostrava (dnes ND moravskoslezské). V letech 1984 až 1994 byl angažován v Městských divadlech pražských, po rozdělení souborů pak z Divadla Rokoko přešel do Národního divadla, kde setrval v angažmá až do svého odchodu do důchodu v roce 2015. Poté zde ještě nějaký čas pohostinsky dohrával, než musel jeviště ze zdravotních důvodů opustit. Hostoval i na jiných pražských a mimopražských scénách, objevoval se ve filmech a v televizi, svůj výrazný hlas hojně uplatňoval v dabingu a v rozhlase.
29.6.2017
Zemřel František Řehák
Ve věku 93 let zemřel herec František Řehák. Začínal v divadle v Mladé Boleslavi, několik let strávil ve zlínském divadle (tehdy v Gottwaldově). Především ale po několik desetiletí patřil k předním členům souboru divadla v Olomouci, kde zvárnil více než 150 rolí a s nímž pohostinsky spolupracoval ještě ve druhé polovině 90. let. V 60. letech krátce působil i v legendárním pražském Divadle za branou. Příležitostně režíroval. Nepřehlédnutelný byl v řadě filmů, některé z nich se zařadily do zlatého fondu české kinematografie. Spolupracoval i s televizí.
21.6.2017
Eliška Balzerová odchází z Fidlovačky
Eliška Balzerová se překvapivě rozhodla opustit herecký soubor Divadla Na Fidlovačce, u jehož novodobého zrodu stála. S tím souvisí i stažení některých inscenací z repertoáru, další zřejmě budou přeobsazeny.
7.6.2017
Zrušené (odložené) 60's aneb Šedesátky
Městská divadla pražská oznamují, že z důvodu vážného onemocnění v souboru dochází ke zrušení všech červnových představení 60's aneb Šedesátky včetně premiéry a veřejných generálek v Divadle ABC. Premiéra se přesouvá na 11. září 2017. Již zakoupené vstupenky je samozřejmě možné vrátit na pokladnách MDP, nebo i přerezervovat na číslech 222996114 nebo 222996131.
5.6.2017
PQ se opět vrátí na Výstaviště
14. ročník Pražského Quadriennale (červen 2019) se uskuteční v areálu Výstaviště Holešovice. Mezinárodní přehlídka scénografie a divadelní architektury se tak navrací na místo, s nímž byla dříve spjata.
1 2 3 4 5 6 7 8 9  >  >>