Komorní divadlo Arté

Aktuální repertoár:
Bohemia | Knoflíkáři
Poznámky a upozornění:
  • .

Repertoár

Bohemia - Jan Svěrák, Jakub Vašek  (2:20)
Premiéra: 9.12.2023. Scéna: Václav Kubíček. Kostýmy: Tereza Pobudová. Choreografie: Darina Gelnarová. Režie: Jakub Vašek.
Hořká komedie podle knihy Jana Svěráka. Příběh o mladém a nadějném režisérovi Ivanovi se srdcem floutka, rodinou na krku a hlavou v oblacích. Ivan sní o tom natočit film který si bude každý pamatovat. Náhoda mu přihraje do cesty anglickou producentku, a protože si padnou do oka, začíná jeho sen dostávat reálné obrysy. Stačí překonat manželčin nesouhlas a pár nečekaných kulturních rozdílů a může dobýt celý svět. Anebo se v něm ztratit...?
Knoflíkáři - Petr Zelenka, -bude doplněno-  (2:00)
Premiéra: 28.1.2023. Scéna: Václav Kubíček. Kostýmy: Lucie Okonová. Režie: Jakub Vašek.
Hořká ironická komedie podle původního scénáře ke stejnojmennému kultovnímu filmu. Neskutečně vtipný a originální příběh s nádechem ostré aktuality. Propojené povídky ukazující různé typy lidí a jejich životní osudy – od příjemného taxikáře s jeho kýchací ženou, přes psychologa s každodenními rituály, pitomce, který umí doplivnout na lokomotivu, až k lidem, kteří jsou poslední slušná generace, a amerického pilota, který lituje svého činu...

časový údaj o délce představení je pouze orientační
„x“ u časového údaje = představení je hráno bez přestávky

aktualizace údajů:

I přes maximální snahu udržovat informace u každého divadla aktuální (a zejména u divadel partnerských), je možné, že jsme nějakou změnu či novinku přehlédli, a proto velice uvítáme, když nás na takovou skutečnost upozorníte.
Našli jste na této stránce neaktuální nebo chybějící informaci, napište nám, prosím, na e-mail: aktualizace@i-divadlo.cz.
Děkujme za spolupráci.


Poslední aktualizace: 2.2.2024