Divadlo Broadway

divadlo s bezbariérovým přístupem - obvykle nutná asistence personálu nebo doprovodu lze platit platební kartou online rezervace, eVstupenka
Nejbližší představení:
Program zde není k dispozici - divadlo si službu neobjednalo (příp. nebyla uhrazena).
objednávka služby generování programu na tomto portálu
Adresa: Na příkopě 31, Praha 1 [zobrazit na mapě]
[metro B Nám. Republiky]
Pokladna: po-so 10.30-18, ne 10.30-14
Předprodej: průběžně od zveřejnění hracího plánu
Začátky: 18.00, 14.00 (víkendová představení), 19.00 (činoherní představení)
Aktuální repertoár:
muzikál: Muž se železnou maskou | Mýdlový princ | Tři mušketýři
činohra: Zatmění
Ceny vstupenek:
799-299 Kč (muzikál)
Poznámky a upozornění:

Repertoár - muzikál

Muž se železnou maskou - libreto: Libor Vaculík, Michal Suchánek, Richard Genzer; hudba: Michal David, Bryan Adams; texty písní: Lou Fanánek Hagen  (3:10)
Premiéra: 1.11.2017. Podle stejnojmenného románu Alexandra Dumase st. „Tři mušketýři ještě po deseti letech aneb Vikomt de Bragelonne“. Scéna: Jaroslav Milfajt. Kostýmy: Roman Šolc. Choreografie: Libor Vaculík, Marek Lhotský. Režie: Libor Vaculík.
Dobrodružný muzikál s oblíbenými románovými postavami mušketýrů. Francouzský královský dvůr za vlády krále Ludvíka XIV. hýří rozmařilostí, ale lid je nespokojen a hladoví. Ludvík je arogantní král, kterého zajímají především krásné ženy a život v přepychu. V Bastile je navíc uvězněn v železné masce bratr krále, dvojče Filip. Mušketýr Athos žije na svém venkovském sídle s jediným synem Raulem. Když Ludvík pošle Raula na jistou smrt jen proto, aby měl volnou cestu ke krásné Louise, rozhodne se Athos s pomocí svých přátel vyměnit krále za vězněného Filipa. Pouze D´Artagnan se odmítá spiknutí zúčastnit, protože jako kapitán královských mušketýrů přísahal králi věrnost...
Mýdlový princ - Radek Balaš  (3:00)
Premiéra: 10.3.2015. Scéna: Daniel Dvořák. Kostýmy: Roman Šolc. Choreografie: Tomáš Kuťák, Radek Balaš. Režie: Radek Balaš.
Muzikálová komedie s hity Václava Neckáře o tom, že i když to s námi jde někdy z kopce, vždy je možné ten kopec nakonec zdolat. Martin to v životě zatím nikam daleko nedotáhl. Marně se pokouší už kolikátou sezónu prosadit se jako herec a zpěvák, ale pro tuto profesi nemá velké vlohy. Jeho osobní i profesní život je už takřka v troskách, takže zpráva o úmrtí otce je jen zdánlivě posledním hřebíčkem do rakve. Všechno se začne měnit od chvíle, kdy je Martin pozván k notáři, aby se seznámil s otcovou poslední vůlí, která nabízí slušný majetek pod poněkud netradiční podmínkou...
Tři mušketýři - libreto: Lou Fanánek Hagen, Libor Vaculík; hudba: Michal David
Premiéra: 18.11.2004. Obnovená premiéra: 28.2.2008. Podle stejnojmenného románu Alexandra Dumase st. Scéna: Marek Hollý. Kostýmy: Roman Šolc. Choreografie a režie: Libor Vaculík.
Hráno také v Divadle Hybernia.
Tomáš Beroun / Jan Kopečný / Vojtěch Drahokoupil (původně také Alan Bastien, Pavol Habera, Petr Poláček, Zbyněk Fric), Petr Kolář / Josef Vojtek / Marian Vojtko / Peter Pecha (původně také Martin Skala, Marian Vojtko), Jiří Helekal / Stanislav Hložek (původně také Jan Gajdoš, Lešek Semelka), Juraj Bernáth / Petr Ryšavý / Jaromír Holub (původně také Pavel Polák, Dušan Kollár, Michal Penk, Petr Poláček), Zdenka Trvalcová / Markéta Procházková / Lucia Molnárová-Bugalová (původně také Zuzana Norisová, Sabina Laurinová, Šárka Vaňková), Alžbeta Bartošová / Sylva Schneiderová (původně také Monika Absolonová, Markéta Zehrerová, Linda Finková, Radka Fišarová), Bohouš Josef / Tomáš Trapl / Marian Vojtko, Zbyněk Fric / Martin Pošta (původně také Martin Skala, Ota Balage, Tomáš Savka, Ladislav Spilka), Lešek Semelka / Martin Šemík (původně také Pavel Vítek, Jiří Březík), Radka Fišarová / Sylva Schneiderová / Linda Finková (původně také Petra Janů, Markéta Zehrerová, Ilona Csáková), Dušan Kollár / Josef Vágner (původně také Zbyněk Fric, Tomáš Bartůněk, Martin Maxa, Ota Balage, Alan Bastien), Michal Suchánek / Ivan Vyskočil (původně také Vladimír Brabec, Zdeněk Dušek, Jakub Wehrenberg, Jan Kuželka), Richard Genzer / Juraj Bernáth / Jan Kuželka (původně také Aleš Háma, Jakub Wehrenberg, Petr Pečený, Jan Fiala), Filip Vlastník / Matěj Maleček / David Tesárek (původně Kryštof Balaš / Viktorie Genzerová / Jakub Strnad / Berenika Suchánková)...; ve filmové dotáčce Karel Gott
Akční muzikálová lovestory o přátelství, lásce a zradě, ale také intrikách, které se inspiruje slavným románovým příběhem a představuje jej v moderním multivizuálním tvaru.

ARCHIV INSCENACÍ


„x“ u časového údaje = představení je hráno bez přestávky
časový údaj o délce představení je pouze orientační
aktualizace údajů:
Snažíme se udržovat informace u každého divadla aktuální, zejména u divadel, která jsou našimi partnery. Ale je možné, že jsme na něco zapomněli nebo nějakou změnu či novinku přehlédli, a proto budeme rádi, když nás na takovou skutečnost upozorníte.
Pokud jste na této stránce nalezli neaktuální informaci nebo některé informace zde dokonce chybí, napište nám, prosím, na e-mail:
aktualizace{@}i-divadlo{.}cz. Předem Vám za tuto spolupráci děkujeme.


Poslední aktualizace: 24.11.2017