Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro neděli 26. ledna 2020

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
art4rent, z.s. [Divadlo Na Prádle]Ne/normální19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla]Anča a Pepík15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla]Anča a Pepík17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činohra 16:20 [Divadlo Disk]
hostuje: Divadlo Disk
Bratři Karamazovi19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Cirkus Mlejn [KD Mlejn]
hostuje: LokVar
Tatínek není k zahození   Pro děti15:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné]Mikulášovy patálie14:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné]Terminus19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici]Chanson? Šanson!20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Archa
hostuje: Divadlo Husa na provázku
Domov na konci světa   #Studovna20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez HranicS tvojí dcerou ne   Divadlo Sentiment15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [velký sál]Prozření mladého Horáčka16:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [katedra činoherního divadla]Bratři Karamazovi19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Františka Troníčka
hostuje: Divadlo Orfeus
Fousatý případ Valeriána Draka15:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Františka TroníčkaLapálie   KVK - Klub Vybrané Kultury19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]
hostuje: agentura Harlekýn
Filumena Marturano16:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichVoda (a krev) nad vodou13:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichVoda (a krev) nad vodou18:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo CylindrDědeček Oge16:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KampaMalá vizita19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlí [hlavní scéna]
soubor: Divadelní společnost Masopust
Antieva19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo NoD
hostuje: Maso krůtí
Čekání na Kokota19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo OrfeusFousatý případ Valeriána Draka   HRAJEME V DIVADLE TRONÍČEK15:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace [Pantheon production - host]
hostuje: Pantheon production
Chlap na zabití13:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod PalmovkouLotrando a Zubejda11:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PonecSeminář Tanec školám09:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo SemaforDveře dokořán pro MARIEN19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt [Divadlo ABC]Deštivé dny   vyprodáno19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltMiss Dietrich lituje   vyprodáno19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Mikulášovy patálie14:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Terminus19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v ŘeznickéJeštěrka na slunci   zájezd19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo X10Stopy zbloudilých19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Hudební divadlo KarlínSestra v akci15:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Komorní divadlo Kalich (Divadlo v Rytířské)
hostuje: Divadlo Anfas
Bob a Bobek na cestách10:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Komorní divadlo Kalich (Divadlo v Rytířské)Ani za milion!19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
MeetFactoryAluminiová královna20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]
hostuje: Divadlo Ungelt
Deštivé dny19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloTvůrčí dílna Zahrada   ND+16:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Zahrada17:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloMaryša19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
OLDstars [bytové divadlo]Všechny báječné věci20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PomezíDům v jabloních19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloBond / Medea19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]Polibek19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon [malá scéna]
soubor: Cabaret Calembour
Plejtvák  náš tip!16:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon [malá scéna]
soubor: Cabaret Calembour
Plejtvák  náš tip!19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
Anča a Pepík   Pro děti15:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
Anča a Pepík   Pro děti; vyprodáno17:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice
soubor: Tygr v tísni
Synáčci20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANATa třetí14:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Járy CimrmanaDobytí severního pólu19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
art4rent, z.s. [Divadlo Na Prádle] 19:00
Ne/normálnívstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla] 15:00
Anča a Pepík
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla] 17:00
Anča a Pepík
Činohra 16:20 [Divadlo Disk]
hostuje: Divadlo Disk
 19:30
Bratři Karamazovivstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Cirkus Mlejn [KD Mlejn]
hostuje: LokVar
 15:00
Tatínek není k zahození   Pro dětivstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné] 14:00
Mikulášovy patálievstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné] 19:30
Terminusvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici] 20:00
Chanson? Šanson!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Archa
hostuje: Divadlo Husa na provázku
 20:00
Domov na konci světa   #Studovnavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Bez Hranic 15:00
S tvojí dcerou ne   Divadlo Sentiment
Divadlo D21 [velký sál] 16:00
Prozření mladého Horáčkavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Disk [katedra činoherního divadla] 19:30
Bratři Karamazovivstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Františka Troníčka
hostuje: Divadlo Orfeus
 15:30
Fousatý případ Valeriána Draka
Divadlo Františka Troníčka 19:30
Lapálie   KVK - Klub Vybrané Kultury
Divadlo Gong [Velká scéna]
hostuje: agentura Harlekýn
 16:00
Filumena Marturanovstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kalich  13:30
Voda (a krev) nad vodouvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kalich  18:00
Voda (a krev) nad vodouvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Cylindr  16:00
Dědeček Ogevstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kampa  19:30
Malá vizita
Divadlo Na zábradlí [hlavní scéna]
soubor: Divadelní společnost Masopust
 19:00
Antievavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo NoD
hostuje: Maso krůtí
 19:30
Čekání na Kokotavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Orfeus  15:30
Fousatý případ Valeriána Draka   HRAJEME V DIVADLE TRONÍČEKvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Palace [Pantheon production - host]
hostuje: Pantheon production
 13:00
Chlap na zabitívstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo pod Palmovkou 11:00
Lotrando a Zubejdavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Ponec 09:30
Seminář Tanec školám
Divadlo Semafor 19:00
Dveře dokořán pro MARIENvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Ungelt [Divadlo ABC] 19:00
Deštivé dny   vyprodánovstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Ungelt  19:00
Miss Dietrich lituje   vyprodánovstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 14:00
Mikulášovy patálievstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Terminusvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo v Řeznické  19:30
Ještěrka na slunci   zájezd
Divadlo X10  19:30
Stopy zbloudilýchvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Hudební divadlo Karlín  15:00
Sestra v akcivstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Komorní divadlo Kalich (Divadlo v Rytířské)
hostuje: Divadlo Anfas
 10:00
Bob a Bobek na cestáchvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Komorní divadlo Kalich (Divadlo v Rytířské)  19:00
Ani za milion!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
MeetFactory  20:00
Aluminiová královnavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]
hostuje: Divadlo Ungelt
 19:00
Deštivé dnyvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Národní divadlo 16:00
Tvůrčí dílna Zahrada   ND+vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Národní divadlo [Nová scéna] 17:00
Zahradavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Národní divadlo  19:00
Maryšavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
OLDstars [bytové divadlo] 20:00
Všechny báječné věci
Pomezí  19:30
Dům v jabloních
Studio DVA divadlo  19:00
Bond / Medeavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1] 19:30
Polibekvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Studio Ypsilon [malá scéna]
soubor: Cabaret Calembour
 16:00
Plejtvák  náš tip!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Studio Ypsilon [malá scéna]
soubor: Cabaret Calembour
 19:30
Plejtvák  náš tip!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
 15:00
Anča a Pepík   Pro dětivstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
 17:00
Anča a Pepík   Pro děti; vyprodánovstupenky REZERVACE VSTUPENEK
VILA Štvanice
soubor: Tygr v tísni
 20:00
Synáčcivstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Vršovické divadlo MANA  14:30
Ta třetívstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Járy Cimrmana  19:00
Dobytí severního póluvstupenky REZERVACE VSTUPENEK

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo