Městské divadlo Zlín

divadlo s bezbariérovým přístupem - obvykle nutná asistence personálu nebo doprovodu vstupenky online, eVstupenka poskytovány slevy pro studenty zvýhodněné předplatné
Nejbližší představení:
Program zde není k dispozici
(uveřejnění termínového kalendáře nebylo ze strany tohoto subjektu objednáno či uhrazeno)

kontaktujte nás
Adresa: třída T. Bati 4091/32, Zlín [zobrazit na mapě]
[t-bus 2-4-5-8 Dlouhá / bus 31-70 Divadlo]
Pokladna: po-pá 11-18 (a jednu hodinu před představením)
plán hlediště
Předprodej: obvykle od první středy v měsíci na celý následující měsíc
Začátky: 19.00
Připravuje se:
Mistrovská lekce - Terrence McNally (leden 2024)
Utánképzés ittas vezetőknek aneb Rekondiční terapie pro opilé řidiče - János Háy (únor 2024)
Tři mušketýři - Alexandre Dumas st., Ken Ludwig (duben 2024)
EGBDF (Kdo se naladí na správnou notu) - Tom Stoppard (duben 2024, ve spolupráci s Filharmonií Bohuslava Martinů)
Ženy pod tónem - Matěj Randár (Dílna)
Nakročeno k derniéře:
Baskerville: Záhada Sherlocka Holmese (prosinec 2023)
Ceny vstupenek:
290-220 Kč (činohra)
330-260 Kč (muzikál)
280-200 Kč (Studio Z)
200 Kč (Dílna)
90 Kč (představení pro děti)
Poznámky a upozornění:
  • Předplatné: roční - variabilní nabídky pevných řad se slevou cca 25 %; sezonní - volné v cenách 940 / 1080 / 1600 Kč s kreditem 4 / 6 / 10 vstupenek.

Repertoár - Studio Z

Dub - Tim Crouch
Premiéra: 7.12.2023. Překlad: Zuzana Josková. Dramaturgie: Katarína Kašpárková Koišová. Výprava: Michal Syrový. Režie: Patrik Lančarič.
Inscenace, jejíž každá repríza bude jiná a neopakovatelná. Hypnotizéra bude hrát pokaždé tentýž herec, v roli Otce však na každém představení bude jiný host, který nebude vědět o hře nic. Otec ztratil svou dceru kvůli nehodě. Muž, který řídil auto, je jevištní hypnotizér. Poprvé od nehody se oba muži setkají...
Musica podruhé - Marguerite Durasová
Premiéra: 5.10.2023. Překlad: Daniela Jobertová. Dramaturgie: Katarína Kašpárková Koišová. Výprava: Michal Syrový. Hudba: Ivan Acher. Režie: Pavel Gejguš.
ON a ONA se na konci osudového milostného vztahu, po rozvodu, potkávají v hotelové hale. ONA se vyznačuje sebejistotou, diskrétní a téměř strohou elegancí. Má v sobě sílu, která není na první pohled vidět. ON od prvního dne v novém domě, po svatbě, mluvil jen o odchodu. ON chce ji. Kašle na štěstí, na peníze, na lásku, na ženy, na morálku, na filosofii. Chce jenom ji, samotnou. Tu, která to ví za ně oba, že oni dva se mohou obejít bez milostného příběhu...
Extrabuřt - Dietmar Jacobs, Moritz Netenjakob
Premiéra: 15.12.2022. Překlad: Ondřej Šebesta. Dramaturgie: Katarína Kašpárková Koišová. Výprava: Ján Mariánský. Výběr hudby a režie: Petr Štindl.
Úspěšná německá komedie. V klubovně tenisového klubu zasedá valná hromada a na programu mají jen běžnou agendu - přestavbu šaten, tenisové oblečení, koupi nového grilu pro klubové oslavy atd. Na první pohled úplná formalita. Ale protože grilování je vedle tenisu hlavním koníčkem přítomných, rozpoutá se zpočátku věcná diskuse, která se postupně zvrhne. Protože co když nejde jen o grilování? Jde přece i o to, jak spolu žijeme...
Bouře - William Shakespeare
Premiéra: 18.10.2022. Překlad: Jiří Josek. Dramaturgie: Vladimír Fekar, Petr Lukáš. Výprava: Jaroslav Čermák st. Hudba: Milan Nytra. Choreografie: Hana Geržová, Igor Dostálek. Režie: Josef Morávek.
Komorní úprava pozdní hry Williama Shakespeara, jenž v ní sdílel své poznání magie života, zároveň radostného i plného utrpení. Předává je slovy i tím, co je nevyslovené. Hra je průvodcem na cestě bouřemi mládí, zrání i stáří k rovnováze a harmonii. Bouře, loď, ztroskotání. Prospero a jeho pomocník, duch Ariel tu Bouři rozpoutali. A tak na ostrově, kde ve vyhnanství pobývá bývalý milánský vévoda Prospero se svou dcerou Mirandou, dochází k mnoha setkáním, střetům, sblížením. Těch, co na ostrově uvízli, s těmi, co jej obývají. Vztahy jsou rozbouřeny. Živly jsou rozbouřeny. Co je moc kouzel a co je moc okouzlení? A kde už kouzla nestačí...?
Dnes večer nevařím - Norm Foster
Premiéra: 15.9.2021. Překlad: Martin Fahrner. Dramaturgie: Katarína Kašpárková Koišová. Scéna: Milan Houžva. Kostýmy: Katarína Chválová. Pohybová spolupráce: Radek Vojtěch. Režie: Patrik Lančarič.
premiéra bez diváků v prosinci 2020
Komedie kanadského dramatika o jedné „obyčejné“ ženě. Co když se jednoho dne probudíte a zjistíte, že vám život utíká mezi prsty, že se všechno topí v rutině a vaše dřívější sny jsou tytam? Co uděláte? Tereza je obyčejná žena v domácnosti, která se každý večer těší, až její manžel Chuck přijde z práce domů a ona mu naservíruje teplou večeři. Jenže když Chuck zapomene na výročí jejich svatby, uvědomí si, že to chce změnu. Není čas ztrácet čas! Život se přece musí žít tady a teď...
Harold a Maude - Colin Higgins
Premiéra: 2.6.2021. Překlad: Alexander Jerie. Dramaturgie: Vladimír Fekar. Výprava: Hana Knotková. Hudba: Marek Příkazký, Martin Šramka, Petr Ptáček (kapela Franc Alpa). Režie: Petr Michálek.
Nesentimentální romantická černá komedie o umění žít život naplno. Příběh o zvláštním rebelském páru, který staví na hlavu nejrůznější předsudky, spojené s mládím, stářím, sexem i smrtí. Harold - mladík, bohatý, z vyšších vrstev, ovládaný matkou, život ho proklatě nebaví a demonstrativně se pokouší o sebevraždy. Maude - stařenka rozkošně podivínská, která život prožívá naplno a nevyhýbá se těm nejbláznivějším nápadům, jimiž narušuje konvence všeho možného...
Splašené nůžky - Paul Pörtner, Bruce Jordan, Marylin Abramson, Bobby Lohrmann  (2:40)
Premiéra: 4.12.2010. Překlad: Petr Novotný. Dramaturgie: Miroslav Ondra. Výprava: Katarina Žgančíková. Hudba: Kamil Mikulčík. Režie: Jakub Nvota.
uváděno také ve velkém sále
Bláznivá detektivní komedie z prostředí kadeřnického salonu, v níž pachatele vraždy určí diváci. Ti mohou zasahovat do rekonstrukce událostí, které se odehrály před vraždou...

ARCHIV INSCENACÍ


časový údaj o délce představení je pouze orientační
„x“ u časového údaje = představení je hráno bez přestávky

aktualizace údajů:

I přes maximální snahu udržovat informace u každého divadla aktuální (a zejména u divadel partnerských), je možné, že jsme nějakou změnu či novinku přehlédli, a proto velice uvítáme, když nás na takovou skutečnost upozorníte.
Našli jste na této stránce neaktuální nebo chybějící informaci, napište nám, prosím, na e-mail: aktualizace@i-divadlo.cz.
Děkujme za spolupráci.


Poslední aktualizace: 5.12.2023