Divadlo Disk

divadlo s bezbariérovým přístupem - pohyb možný prakticky bez asistence lze platit platební kartou online rezervace, eVstupenka poskytovány slevy pro studenty stránka divadla na Facebooku
Nejbližší představení:
18.06. (Út) 18:00 Agatha, Olga a my
Nejbližší představení:
18.06. (Út) 18:00
Agatha, Olga a my
Adresa: Karlova 26, Praha 1 [zobrazit na mapě]
[metro A Staroměstská]
Pokladna: po-pá 16-19.30 (nebo hodinu před začátkem představení)
Předprodej: od 10. dne v měsíci na celý následující měsíc
Začátky: 19.30
Připravuje se:
Orestés - Eurípidés (září, KČD)
Aktuální repertoár:
katedra činoherního divadla: Višňový sad
katedra alternativního divadla: Moře klidu | Prodaná nevěsta v letech 1868 až 2018
Ceny vstupenek:
160 Kč / 100 Kč (studenti)
Poznámky a upozornění:
  • Disk je součástí Divadelní fakulty Akademie múzických umění v Praze. Své inscenace zde prezentují studenti katedry činoherního divadla (KČD) a studenti katedry alternativního a loutkového divadla (KALD).
  • Vstupenky nejsou místenkami.
  • Rezervované vstupenky je nutné vyzvednout nejpozději den předem.
  • Studenti divadelních oborů uměleckých škol a oborů divadelní věda a kulturologie mají po předložení příslušného dokladu nárok na vstupenku za 20 Kč.
  • Cena programu: 5-20 Kč.

Repertoár - katedra činoherního divadla

Pan Biedermann a žháři - Max Frisch  (1:15x) (inscenace již byla stažena z repertoáru)
Premiéra: 18.1.2019. Překlad: Eva Bezděková. Úprava: Ondřej Novák, Barbora Šupová, Barbora Mašková. Dramaturgie: Ondřej Novák, Barbora Šupová. Scéna: Michaela Semotánová. Kostýmy: Polina Akhmetzhanova. Hudba: František Alferi a citace. Pohybová spolupráce: Kamila Mottlová. Režie: Barbora Mašková.
Poslední uvedení: květen 2019.
„Naučná hra bez naučení.“ Bohumil Biedermann je sice spořádaný občan, ale nebude trávit život ve strachu vyvolávaném zmanipulovanými médii. Nemůže si přece o každém myslet, že je žhář. Má vlastně právo nemyslet si vůbec nic, když na to přijde. Ale - moment - někdo zvoní...
v průběhu představení se na jevišti kouří
Rozhovory s astronauty - Felicia Zeller  (inscenace již byla stažena z repertoáru)
Premiéra: 16.11.2018. Překlad: Zuzana Augustová. Dramaturgie: Tomáš Loužný, Barbora Mašková. Scéna: Lukáš Mathé. Kostýmy: Anežka Straková. Hudba: Petr Zábrodský. Režie: Zuzana Burianová.
Poslední uvedení: květen 2019.
Postdramatická groteska o fenoménu au-pair, ekologii a ženách které pracují opravdu hodně (i ve svém volnu). Čtyři matky, čtyři děti, čtyři holky z východu...
Cizinec hledá byt - Egon Hostovský, Tomáš Loužný, Kateřina Slezáková  (1:35x) (inscenace již byla stažena z repertoáru)
Premiéra: 15.9.2018. Dramaturgie: Kateřina Slezáková. Výprava: Kateřina Soukupová. Hudba: Ivo Sedláček a citace. Pohybová spolupráce: Martina Diblíková. Režie: Tomáš Loužný.
Poslední uvedení: květen 2019.
Dramatizace románu významného českého spisovatele. Příběh tajemného českého lékaře, jeho kufru a podezřele divného úsměvu...
Choroby mládí - Ferdinard Bruckner  (1:35x) (inscenace již byla stažena z repertoáru)
Premiéra: 23.3.2018. Překlad: Jaroslav Achab Haidler. Dramaturgie: Barbora Hančilová. Scéna: Michaela Semotánová. Kostýmy: Polina Akhmetzhanova. Režie: Barbora Mašková.
Poslední uvedení: květen 2019.
Život jako jedna nekonečná párty. Tekutá láska. Studium, které nikam nevede a ideály, kterým nikdo nevěří. Že vám to něco připomíná? Přitom to není současnost - jsou dvacátá léta 20. století, v rakouské společnosti byly po první světové válce otřeseny všechny dosavadní hodnoty a skupina mladých studentů medicíny se snaží zorientovat v chaotické době...

ARCHIV INSCENACÍ

aktualizace údajů:
Snažíme se udržovat informace u každého divadla aktuální, zejména u divadel, která jsou našimi partnery. Ale je možné, že jsme na něco zapomněli nebo nějakou změnu či novinku přehlédli, a proto budeme rádi, když nás na takovou skutečnost upozorníte.
Pokud jste na této stránce nalezli neaktuální informaci nebo některé informace zde dokonce chybí, napište nám, prosím, na e-mail:
aktualizace{@}i-divadlo{.}cz. Předem Vám za tuto spolupráci děkujeme.


Poslední aktualizace: 31.5.2019