Poznámky a upozornění:
  • Spolek KULT každoročně pořádá Festival KULT, největší divadelní přehlídku v Ústeckém kraji, vedle toho produkuje i vlastní představení.
  • Site-specific V hlavě Edvarda Beneše je příležitostně uváděno v bývalé hale ústecké Armaturky.
  • Site-specific Kredenc je příležitostně uváděno v podmínkách jízdy historickým vlakem.

Repertoár

Deus Ex Machina - Štěpán Gajdoš & kol.  (1:20x)
Premiéra: 1.10.2022. Dramaturgie: Filip Nuckolls. Výprava: Petr Vítek. Hudební spolupráce: Polina Khatsenka. Pohybová spolupráce: Barbora Nechanická. Režie: Štěpán Gajdoš.
uváděno v Kostele apoštola Pavla (Bratislavská ul., Ústí nad Labem)
Autorská site specific inscenace. Kdo je Bůh v 21. století a kdo bude Bohem ve stoletím následujícím? Jestli je Bohem ten, který umí vytvářet světy a dávat neživým věcem život, není Bohem tak trochu člověk? Co když ale umí stvořit něco, co jeho schopnosti už dávno překonalo. Něco, co narozdíl od člověka nepotřebuje tělo, které stárne a podléhá nemocem, něco s nekonečným věděním. Něco, co je všude a ve všem. Tak jako Bůh...
14!    
Kredenc - Filip Nuckolls, Honza Kvasnička
Premiéra: 16.7.2017. Loutky: Lukáš Kuchinka, Jan Bažant. Kostýmy: Jan C. Löbl. Hudba: Daniel Fikejz. Režie: Filip Nuckolls.
Unikátní projekt divadla ve vlaku a okolí. Rozmarná pocta Českému středohoří pro celou rodinu. Krajina a historie vnímaná všemi smysly. Žádné velké mudrování, jen sny, báchorky, nesmysly a dobrodružství.
Bermudský Δ - Vladimír Fanta, Honza Kvasnička  (inscenace již byla stažena z repertoáru)
Premiéra: 3.7.2020. Scéna: Ivana Zochová. Kostýmy Jan C. Löbl. Režie: Filip Nuckolls.
site specific inscenace uváděná ve vlaku nebo v autobuse
Poslední uvedení: červen 2022.
Unikátní site-specific projekt, který je poctou severočeským Sudetům, tentokrát ale hrajeme na temnou strunu. „Autobusem za hranice reality!“

časový údaj o délce představení je pouze orientační
„x“ u časového údaje = představení je hráno bez přestávky

aktualizace údajů:

I přes maximální snahu udržovat informace u každého divadla aktuální (a zejména u divadel partnerských), je možné, že jsme nějakou změnu či novinku přehlédli, a proto velice uvítáme, když nás na takovou skutečnost upozorníte.
Našli jste na této stránce neaktuální nebo chybějící informaci, napište nám, prosím, na e-mail: aktualizace@i-divadlo.cz.
Děkujme za spolupráci.


Poslední aktualizace: 6.3.2023