VIP Art Company

Nejbližší představení:
19.3.Út19:00Můžem i s mužem 2
vstupenky
9.4.Út19:00Krasavci
vstupenky
3.6.Po19:00Můžem i s mužem 2
19.3.Út19:00 vstupenky
Můžem i s mužem 2
9.4.Út19:00 vstupenky
Krasavci
3.6.Po19:00 
Můžem i s mužem 2
scény, kde tento soubor pravidelně hraje:
Divadlo U Hasičů
Adresa: Římská 45, Praha 2 [zobrazit na mapě]
[metro A Náměstí Míru, tram 4-10-13-16-22, bus 135]
Divadlo Semafor
Adresa: Dejvická 27, Praha 6 [zobrazit na mapě]
[metro A Dejvická, tram 8-18-20-26 Vítězné nám., bus 143-149-180 Kafkova, 107-147-160 Dejvická]
Připravuje se:
Bestiář - Barbara Nesvadbová (duben 2024, Divadlo U Hasičů)
Poznámky a upozornění:
  • S produkcí VIP Art Company se můžete setkávat po celé ČR v rámci její zájezdové činnosti.

Repertoár

Bestiář - Barbara Nesvadbová, Jan Drbohlav  (připravuje se)
Premiéra: 3.4.2024. Výprava: Petr Kolínský. Hudba: Petr Malásek. Texty písní: Václav Kopta. Choreografie: Tomáš Kuťák. Režie: Roman Štolpa.
Adaptace knižního bestselleru Barbary Nesvadbové. Příběh Karly - ženy silné, nezávislé, ale v srdci zraněné. Když ji bezdůvodně opustí Alex, její „pan Dokonalý“, Karla se rozhodne proměnit v bestii a oplatit mužům jejich křivdy. Společně se svou nejlepší kamarádkou Sabinou a lahví vodky v ruce, plánuje Karla svou pomstu a sestavuje svůj soukromý bestiář mužů. Ale může se skutečně stát bestií, když láska hraje podle svých pravidel? A jaký šokující konec čeká na Karlu a její potenciální oběti – Honzu, Ivana, Petra a Kamila...?
Na mou duši, na psí uši - -bude doplněno-
Premiéra: 21.9.2023. Režie: Jaromír Janeček.
Komedie. Jak může jedno zvonění telefonu a navíc bezvýznamný omyl změnit všední den dvou hereček a jedné začínající zpěvačky? Jedno ráno, v jednom parku, kde náhoda svede po letech dvě dávné spolužačky a ty na lavičce proberou celý svůj dosavadní život. A že je o čem povídat. No samozřejmě, že si nevymýšlí, vše se opravdu stalo, přesně tak, jak každá z nich tvrdí, protože „Na mou duši, na psí uši, na kočičí svědomí“ je to pravda pravdoucí...
Půjdeš mi za svědka? - Jean-Luc Lemoine
Premiéra: 1.3.2022. Výprava: MAJADA Art, Šicí centrum Jehla Pelhřimov. Překlad a režie: Jaromír Janeček.
předpremiéry od února 2022
Komedie o mnohdy neuvěřitelných vztazích mezi lidmi. Mam pozve na svoji svatbu s Lili, se kterou již 12 let chodí, za svědka svého nejlepšího přítele Toma, kterého několik let neviděl, protože mu Lili zakázala se s ním stýkat, a to proto, že kdysi opustil jejich kamarádku. Tom přijde a s ním i jeho nová mladá přítelkyně Jasmine. A nestačíme se divit...
Krasavci - Václav Upír Krejčí
Premiéra: 23.9.2020. Pražská premiéra: 23.2.2022. Výprava: Radka Úřadníková. Choreografie: Marek Lhotský. Režie: Martin Novotný.
Předpremiéry od srpna 2020. Původně inscenace Branko Production „Krasavci na chmelu aneb Chlapy/i jsou jen pro legraci“.
Crazy komedie, odehrávající se v jedné krachující maloměstské hospodě U krasavce, jejíž osud vezmou její pitoreskní štamgasti do svých rukou, když vyrazí do netradičního boje proti záludným developerům, kteří jim chtějí prodat „střechu“ nad hlavou...
Můžem i s mužem 2 - Vanda Hybnerová, Jitka Sedláčková, Dáša Zázvůrková, Eva Leinweberová & kol.
Premiéra: 5.3.2018. Premiéra nové verze „Můžem i s mužem 2“: 2022. Dramaturgie: Kateřina Krobová. Výprava: Stanislava Šlosserová. Choreografie: Tomáš Slavíček. Režie: kol.
Nová verze inscenace „Můžem i s mužem“ z roku 2018.
Autorská hudební feérie. Co ženy dělají, když si myslí, že je nikdo nevidí? Co vše se odkryje a kolik slupek oloupe během jedné narozeninové párty? A po čem všichni touží? No přece po lásce, po tom nádherném stavu milovat a být milován...

ARCHIV INSCENACÍ


časový údaj o délce představení je pouze orientační
„x“ u časového údaje = představení je hráno bez přestávky

aktualizace údajů:

I přes maximální snahu udržovat informace u každého divadla aktuální (a zejména u divadel partnerských), je možné, že jsme nějakou změnu či novinku přehlédli, a proto velice uvítáme, když nás na takovou skutečnost upozorníte.
Našli jste na této stránce neaktuální nebo chybějící informaci, napište nám, prosím, na e-mail: aktualizace@i-divadlo.cz.
Děkujme za spolupráci.


Poslední aktualizace: 7.2.2024