Holektiv

Nejbližší představení:
28.6.St19:30MASS
29.6.Čt19:30MASS
1.11.St19:30Radiant
vstupenky
2.11.Čt19:30Radiant
vstupenky
28.6.St19:30 
MASS
29.6.Čt19:30 
MASS
1.11.St19:30 vstupenky
Radiant
2.11.Čt19:30 vstupenky
Radiant
scény, kde tento soubor pravidelně hraje:
La Fabrika
Adresa: Komunardů 30, Praha 7 [zobrazit na mapě]
[tram 1-6-12-14-25 Dělnická, resp. U Průhonu]
Studio ALTA
Adresa: U Českých loděnic 4, Praha 8 [zobrazit na mapě]
[metro B Palmovka, tram 3-10-24 Libeňský zámek]
Aktuální repertoár:
Lekce špičkování | Letkyně | Lov | MASS | Vraky snů | Vrány
Ceny vstupenek:
200 Kč (La Fabrika)
Poznámky a upozornění:
  • .

Repertoár

MASS - Eva Stará
Premiéra: 14.10.2021. Kostýmy: Oldřich Vojta. Hudba: Matouš Hekela. Choreografie: Eva Stará. Dramaturgie a režie: Jindřiška Křivánková.
Performativní ohledání tématu sebevědomí a sebeurčení. Zkoumáme způsoby a prostředky, kterými si pomáháme vytvořit naší vlastní realitu a sebe sama v kontextu současné společnosti. Co považujeme za důležité a určující pro naše existování a fungování ve společnosti? Jakým způsobem pohlížíme sami na sebe a jakým způsobem se hodnotíme? Jaké prostředky nám pomáhají cítit se sami sebou a neplnit pouze očekávání druhých? My všichni tvoříme masu, jsme ovlivněni obrazem okolo nás a přes veškerou snahu být originální se stáváme unifikovanými uprostřed masy všech ostatních bytostí...
Vraky snů - kol.
Premiéra: 2.7.2021. Výprava: Jakub Folvarčný, Petra Vlachynská. Hudba: Vojtěch Bor. Pohybová spolupráce: Dora Sulženko Hoštová. Režie: Jakub Folvarčný.
Inscenace vznikla ve spolupráci souborů Holektiv a Cink Cink Cirk.
Autorská inscenace, která promění hrací prostor v dějiště dystopické parafráze dnů. Když vás omezí, zajmou, uvězní, máte dvě možnosti: buď se budete vztekat a trápit, kopat kolem sebe, stanete se bojovníkem za tzv. vnější svobodu nebo se ponoříte do vlastních hlubin a stanete se objevitelem svobody vnitřní. Takže máte na výběr: ponorka nebo loď. Náročná jistota nebo nedosažitelný sen. Vyberte si svůj vesmír...
Vrány - kol.
Premiéra: 2021. Scéna: Studio Herrmann & Coufal. Kostýmy: Michaela Čapková. Hudba: Terezie Vodička Kovalová. Režie: Andrea Vykysalá, Karolína Křížková, Eliška Brtnická & kol.
online premiéra v prosinci 2020
Pohybová performance s doprovodem živé hudby na jednom objektu. Žijí po našem boku, stejně jako okupují svá území v lesích daleko od lidí. Jejich barva, nahrbený postoj a láska ke zdechlinám napomohly tomu, že se staly symbolem smrti. Jsou ale i symbolem narození. Vrány jako nositelky snů a tajemství...
Letkyně - kol.
Premiéra: 16.7.2019. Scéna: Matěj Forman. Kostýmy: Marianna Stránská. Hudba: Julie Lupačová. Režie: kol.
Exteriérové představení
Pouliční představení, ve kterém zažijete atmosféru prvních aeroplánů. Tři odhodlané letkyně sestrojí své letadlo a vy jistě uvěříte, že vzlétne!
Lov - Veronika Riedlbauchová & kol.
Premiéra: 11.4.2018. Výprava: Marianna Stránská. Hudba: Julie Lupačová. Režie: Veronika Riedlbauchová.
Společná inscenace souborů Bratři v tricku a Holektiv.
Projekt na hranici mezi novým cirkusem, tancem a divadlem. „Myslivče, myslivče, myslivečku mladý, kde jsou hezký děvčata, půjdem na číhání. Hu-ja-ja!“

ARCHIV INSCENACÍ


časový údaj o délce představení je pouze orientační
„x“ u časového údaje = představení je hráno bez přestávky

aktualizace údajů:

I přes maximální snahu udržovat informace u každého divadla aktuální (a zejména u divadel partnerských), je možné, že jsme nějakou změnu či novinku přehlédli, a proto velice uvítáme, když nás na takovou skutečnost upozorníte.
Našli jste na této stránce neaktuální nebo chybějící informaci, napište nám, prosím, na e-mail: aktualizace@i-divadlo.cz.
Děkujme za spolupráci.


Poslední aktualizace: 19.3.2023