Archa+

Adresa: Na Poříčí 26, Praha 1 [zobrazit na mapě]
[metro B Náměstí Republiky (výstup Masarykovo nádraží), tram 3-8-14-24, bus 207 Bílá labuť]
Aktuální repertoár:
Debata pro loutky | Krajina 0
Ceny vstupenek:
650-300 Kč
ředitel:
Jindřich Krippner
umělecké vedení:
Štěpán Kubišta

Herci, tvůrci, autořiPřání, pochvaly, stížnosti (0)

Hodnocení inscenací
Poznámky a upozornění:
  • Provoz Divadla Archa v předchozí koncepci byl ukončen k prosinci 2023. Od ledna 2024 je připravován program pod hlavničkou multifunkčního kulturního prostoru ARCHA+.

Repertoár

Krajina 0 - Magdaléna Frydrych Gregorová  (2:25)
Premiéra: 2.5.2023. Obnovená premiéra: 20.5.2024. Scéna: Jakub Kopecký. Kostýmy: Kateřina Štefková, Antonie Režná. Hudba: Petr Zeman, Kato a citace. Texty písní: Magdalena Frydrych Gregorová, Kato, Daniela Šteruská-Sodomová. Choreografie: Linda Rančáková, Tomáš Zonyga. Námět a režie: Adéla Stodolová.
Původně uváděno v Divadle Na Fidlovačce jako hostující produkce.
Unikátní divadelní projekt, který je nečekanou výpovědí mladé herecké generace, s ambasadorem projektu youtuberem Kovym. Šest teenagerů a jejich rodičů za účasti všudypřítomného multimediátora v tajemném prostoru zvaném dospívání. Matěj, Bert, Nikola, Jakub a František se schází na střeše domu, kde se svobodomyslně poflakují nebo jen tak povídají o životě. A o smrti. Jednoho dne se však všichni ocitnou v tajemné KRAJINĚ 0 a začíná boj o přežití. Vede odsud vůbec cesta ven? Utkání s rodiči, multimediátorem, ale i se sebou samými začíná...
  
Debata pro loutky
Premiéra: 14.12.2019. Obnovená premiéra: 26.6.2024. Dramaturgie: Štěpán Gajdoš, Kateřina Císařová. Výprava: Louis Traore. Hudba: Néro Scartch. Režie: Samuel Špilar, Doubravka Dostálová.
spolek Debata pro loutky
Diskutující navzájem neznají svoji totožnost, stejně tak jako diváci neznají totožnost diskutujících. Zvaní jsou odborníci na dané téma, ale i laici, známé osobnosti, nebo prostě jen lidé, kteří mají touhu debatovat. Debatu provází DJ a po jejím konci následuje hudební set. DEBATA PRO LOUTKY je projekt a teď už kolektiv, který vznikl na půdě DAMU a nyní se přesouvá do nového kulturního prostoru zasvěcenému young adults publiku ARCHA+. Jde o debatní projekt, který je postavený na utajených identitách jednotlivých hostů. Zajímá nás, jak moc člověka při komunikaci ovlivňuje vědomí toho, s kým zrovna mluví. Ať už na základě toho, co říká, jak se chová, nebo třeba toho, jak vypadá. Proto diváci ani moderátor debaty neznají identitu hostů a tím se otevírá prostor pro diskuzi bez předsudků a s větší otevřeností.

časový údaj o délce představení je pouze orientační
„x“ u časového údaje = představení je hráno bez přestávky

aktualizace údajů:

I přes maximální snahu udržovat informace u každého divadla aktuální (a zejména u divadel partnerských), je možné, že jsme nějakou změnu či novinku přehlédli, a proto velice uvítáme, když nás na takovou skutečnost upozorníte.
Našli jste na této stránce neaktuální nebo chybějící informaci, napište nám, prosím, na e-mail: aktualizace@i-divadlo.cz.
Děkujme za spolupráci.


Poslední aktualizace: 9.5.2024