agentura Divinus

umělecká a produkční agentura Kateřiny Brožové
Aktuální repertoár:
A do pyžam! | Linda | Noc na Karlštejně
Ceny vstupenek:
1090-790 Kč Noc na Karlštejně - letní scéna Zámek Mělník, Zámek Lednice
1290-790 Kč Noc na Karlštejně - letní scéna Zámek Zbraslav
Poznámky a upozornění:
  • Inscenace Noc na Karlštejně je uváděna na různých letních scénách (v sezoně 2024 na zámku Mělník, zámku Lednice a zámku Zbraslav).

Repertoár

A do pyžam! - Marc Camoletti
Premiéra: 27.1.2024. Překlad: Jaromír Janeček. Režiséra a další tvůrce agentura neuvádí (jejich podíl částečně převzat z inscenace Divadla Palace).
Nová verze inscenace Divadla Palace z roku 2003.
Brilantní komedie francouzského autora. Neuvěřitelný příběh několika postav, které se postupně více a více zaplétají, aby skryly své skutečné vztahy...
Linda - Penelope Skinner  (2:30)
Premiéra: 17.5.2019. Obnovená premiéra: 2021. Překlad: Hana Nováková. Dramaturgie: Jan Vedral. Scéna: David Bazika. Kostýmy: Tom Ciller. Hudba: Ondřej Brousek. Pohybová spolupráce: Petr Nůsek. Režie: Juraj Deák.
Původně uváděno v Divadle na Vinohradech pod názvem „Ahoj, krásko! (Linda)“.
Svižná konverzační hra o lidech, kteří musí bojovat o své místo v životě ve světě, kde stále nepanují rovné příležitosti. Linda je úspěšná žena po padesátce. Vlastními silami se vypracovala na jednu z nejvyšších pozic v kosmetické společnosti. Díky své práci, jak věří, šíří pozitivitu a pomáhá ženám získávat sebevědomí. Její nejnovější navrhovaná reklamní kampaň, zaměřená na ženy středního a staršího věku, by však byla podle vedení firmy totálním přešlapem. Pozitivní slogany totiž přece mají smysl jen tehdy, když osloví mladší generace s největší kupní silou. Ve stejnou chvíli začnou objevovat trhliny i v jejím soukromí. Zdánlivě perfektní život, který vedla ještě před pár dny, se rázem mění v pouhou iluzi, vše se s nečekanou rychlostí vymyká kontrole...
Noc na Karlštejně - libreto: Zdeněk Podskalský | hudba: Karel Svoboda | texty písní: Jiří Štaidl, Eduard Krečmar
Premiéra: 11.6.2004. Obnovená premiéra: 24.6.2022. Podle stejnojmenného filmu Zdeňka Podskalského na motivy stejnojmenné hry Jaroslava Vrchlického. Úprava: Zdeněk Podskalský ml. Scéna: Ivo Žídek. Kostýmy: Lucie Loosová. Choreografie: Richard Hes. Režie: Petr Novotný.
Původně inscenace Hudebního divadla Karlín.
Muzikál podle proslulého filmu na motivy Jaroslava Vrchlického. Romantická komedie vypráví příběh o císaři Karlu IV. a jeho hradu Karlštejně, na němž kvůli jeho zákazu nesměly pobývat žádné ženy. S tím se však nechce smířit jeho mladá a krásná manželka – císařovna Eliška Pomořanská, která se z lásky a stesku vydá na hrad v přestrojení za muže..

časový údaj o délce představení je pouze orientační
„x“ u časového údaje = představení je hráno bez přestávky

aktualizace údajů:

I přes maximální snahu udržovat informace u každého divadla aktuální (a zejména u divadel partnerských), je možné, že jsme nějakou změnu či novinku přehlédli, a proto velice uvítáme, když nás na takovou skutečnost upozorníte.
Našli jste na této stránce neaktuální nebo chybějící informaci, napište nám, prosím, na e-mail: aktualizace@i-divadlo.cz.
Děkujme za spolupráci.


Poslední aktualizace: 20.6.2024