Divadlo Puls

Připravuje se:
Hotel Žižkov - Lucie Radimerská, Martin Vokoun (červen 2023, Žižkovské divadlo, koprodukce s 3D Company)
Aktuální repertoár:
Hotel Žižkov

Repertoár

Hotel Žižkov - Lucie Radimerská, Martin Vokoun  (2:10)
Premiéra: 23.6.2023. Dramaturgie: Kristýna Čepková. Výprava: Barbora Voldrábová, Riwaa Nerona. Hudba: Zdeněk Dočekal a citace. Režie: Martin Vokoun.
Koprodukční projekt 3D Company a Divadla Puls uváděný v prostorách Žižkovského divadla Járy Cimrmana.
Unikátní inscenace s prvky site-specific a imerzivního divadla, v níž diváci mohou prozkoumat všechna zákoutí Žižkovského divadla Járy Cimrmana a stát se součástí spletitého detektivního případu odehrávajícího se na Žižkově v dobách První republiky. Mají záhadné vraždy v hotelu Žižkov jen jednoho pachatele nebo jich je víc? Jakou roli v celém případu hraje personál? Mají jednotliví návštěvníci hotelu něco společného? A kdo je vlastně do hotelu pozval...?
  
ŽižKabaret aneb Slavné mordy žižkovské - Martin Vokoun, Kristýna Čepková & kol.  (1:30x)
(inscenace již byla stažena z repertoáru)
Premiéra: 30.6.2021. Dramaturgie: Kristýna Čepková. Hudba: Zdeněk Dočekal a citace. Pohybová spolupráce: Kateřina Viktorka Steinerová. Režie: Martin Vokoun.
Koprodukční projekt 3D Company a Divadla Puls uváděný na dvoře Žižkovského divadla Járy Cimrmana.
Poslední uvedení: září 2023.
Speciální letní open air projekt. Netradiční původní kabaret založený na spojení dvou oblíbených žánrových fenoménů české kultury - detektivce a kabaretním pásmu. Přeneseme se v čase o sto let zpět, kdy byl Žižkov ještě periférií a nepatřil k tzv. Velké Praze. Budou se páchat zločiny z vášně i pro peníze, bude se vyšetřovat, zatýkat, milovat, bude se zpívat, hrát a tancovat... Bude se žít!

ARCHIV INSCENACÍ


časový údaj o délce představení je pouze orientační
„x“ u časového údaje = představení je hráno bez přestávky

aktualizace údajů:

I přes maximální snahu udržovat informace u každého divadla aktuální (a zejména u divadel partnerských), je možné, že jsme nějakou změnu či novinku přehlédli, a proto velice uvítáme, když nás na takovou skutečnost upozorníte.
Našli jste na této stránce neaktuální nebo chybějící informaci, napište nám, prosím, na e-mail: aktualizace@i-divadlo.cz.
Děkujme za spolupráci.


Poslední aktualizace: 2.9.2023