Divadlo Puls

scény, kde tento soubor pravidelně hraje:
Žižkovské divadlo Járy Cimrmana
Adresa: Štítného 5, Praha 3 [zobrazit na mapě]
[tram 5-9-15-26 Husinecká]
Připravuje se:
Pohádka o Zlaté rybce - Bedřich Radimerský & kol. (červen 2024, Žižkovské divadlo, koprodukce s 3D Company)
Aktuální repertoár:
Hotel Žižkov | Sněhuláci z Mrkvonos

Repertoár

Pohádka o Zlaté rybce - Bedřich Radimerský & kol.  (připravuje se)
Premiéra: 8.6.2024. Výprava: Jana Špalová, Barbora Voldrabová. Hudba: Michal Hnátek. Režie: Lucie Radimerská.
Koprodukční inscenace 3D Company a Divadla Puls.
Pohádka plná písniček vyprávějící o tom, že kdo chce moc, často nemá nic. Na kraji moře, ve straré chatrči bydlí rybář se svou ženou. Ryb je málo, sítě jsou potrhané a mořská voda stále stejně slaná. Dny plynou jeden za druhým. Co se však stane, když se do sítě chytí Zlatá rybka? Nabídne rybáři za svůj život tři přání? A co až se o tom „velkém štěstí“ dozví rybářova žena, která je zlá a chamtivá...?
D4+  
Sněhuláci z Mrkvonos - Ivona Březinová
Premiéra: 18.11.2023. Výprava: Barbora Voldrábová. Hudba: Michal Hnátek. Režie: Lucie Radimerská.
Sněhově nadýchaná pohádka, která zasype lavinou legrace. Mrkvonosy jsou vesnice jako každá druhá. Život tu většinou poklidně plyne, vždyť v ospalé vesničce bydlí sotva pár obyvatel. To ale platí jen pro teplejší část roku. S příchodem sněhu se totiž do Mrkvonos nastěhují sněhuláci. Jenže co si počít, když je nedostatek mrkve na početné sněhuláčí nosy? A skamarádí se sourozenci Bambulka a Sněhulka s lidmi...?
D3+  
Hotel Žižkov - Lucie Radimerská, Martin Vokoun  (2:10)
Premiéra: 23.6.2023. Dramaturgie: Kristýna Čepková. Výprava: Barbora Voldrábová, Riwaa Nerona. Hudba: Zdeněk Dočekal a citace. Režie: Martin Vokoun.
Koprodukční projekt 3D Company a Divadla Puls uváděný v prostorách Žižkovského divadla Járy Cimrmana.
Unikátní inscenace s prvky site-specific a imerzivního divadla, v níž diváci mohou prozkoumat všechna zákoutí Žižkovského divadla Járy Cimrmana a stát se součástí spletitého detektivního případu odehrávajícího se na Žižkově v dobách První republiky. Mají záhadné vraždy v hotelu Žižkov jen jednoho pachatele nebo jich je víc? Jakou roli v celém případu hraje personál? Mají jednotliví návštěvníci hotelu něco společného? A kdo je vlastně do hotelu pozval...?
  

ARCHIV INSCENACÍ


časový údaj o délce představení je pouze orientační
„x“ u časového údaje = představení je hráno bez přestávky

aktualizace údajů:

I přes maximální snahu udržovat informace u každého divadla aktuální (a zejména u divadel partnerských), je možné, že jsme nějakou změnu či novinku přehlédli, a proto velice uvítáme, když nás na takovou skutečnost upozorníte.
Našli jste na této stránce neaktuální nebo chybějící informaci, napište nám, prosím, na e-mail: aktualizace@i-divadlo.cz.
Děkujme za spolupráci.


Poslední aktualizace: 1.5.2024