Divadlo Puls

scény, kde tento soubor pravidelně hraje:
Divadlo Kampa
Adresa: Nosticova 2a, Praha 1 [zobrazit na mapě]
[tram 12-15-20-22 Hellichova]
Rock Café
Adresa: Národní 20, Praha 1 [zobrazit na mapě]
[metro B Národní tř., tram 2-9-18-22 Národní tř.]
Žižkovské divadlo Járy Cimrmana
Adresa: Štítného 5, Praha 3 [zobrazit na mapě]
[tram 5-9-15-26 Husinecká]
Drive House
Adresa: Rubešova 7, Praha 2 [zobrazit na mapě]
[metro C-A Muzeum, tram 11-13]
Cevro institut
Adresa: Jungmannova 17, Praha 1
Poznámky a upozornění:
  • .

ARCHIV INSCENACÍ

Zpět na aktuální inscenace

Racek - Anton Pavlovič Čechov  (2:00x)
Premiéra: 1.7.2019. Překlad: Leoš Suchařípa. Úprava: Kristýna Čepková, Martin Vokoun. Dramaturgie: Kristýna Čepková. Výprava: Helena Fričarová. Režie: Martin Vokoun.
Koprodukční projekt Divadla Puls a 3D Company, uváděný v různých vnitřních i venkovních prostorách Žižkovského divadla Járy Cimrmana.
Poslední uvedení: září 2020.
Site-specific provedení slavné tragikomedie. „Všichni jsou nervózní! A tolik lásky je všude...“
Nymfay - Matouš Danzer, Natálie Preslová  (1:15x)
Premiéra: 24.10.2018. Inspirováno pohádkou Hanse Christiana Andersena „Malá mořská víla“. Dramaturgie: Matouš Danzer. Výprava: Helena Fričarová. Hudba: Zdeněk Dočekal. Choreografie: Barbora Brandejsová. Režie: Martin Vokoun.
Poslední uvedení: rok 2019.
Inscenace o tom, co všechno jsme schopni obětovat pro lásku, a o tom, jak málo bývají podobné oběti odměněny. Její tvář byla jiná než ty, které se před vámi každý den míhají v ulicích měst. Byla neměnná po stovky let, oproštěná od času stejně jako celý její život. Starý národ, ke kterému patřila, jí nabízel věčnost. Měla být šťastná. Cesta do 80. patra skleněného mrakodrapu má však svou cenu a lidská náklonnost je nevypočítatelná stejně jako zrnka bílého zlata ve Skybaru...
Rozlučka 2 - Lucie Radimerská, Matouš Danzer & kol.  (1:35x)
Premiéra: 27.9.2016. Dramaturgie: Natálie Preslová. Režie: Lucie Radimerská.
Poslední uvedení: červen 2018.
Druhá autorská inscenace na téma rozlučky se svobodou. Hlavní hrdina večera, Jan, má pár dní před svatbou. S kamarády odjíždí na horskou chatu prožít z jeho pohledu tradiční rozlučku se svobodou. Představy všech hostů o tom, jak má vypadat správná rozlučka, se však diametrálně liší. Plán prožít klidný večer mimo civilizaci a dosah mobilního signálu rychle válcují drogy, sex a rock´n´roll. K tomu se na horskou chatu pomalu blíží ještě jeden nezvaný host...
WTF - Natálie Kocábová  (1:15x)
Premiéra: 13.4.2015. Dramaturgie: Jana Fleglová. Výprava: Lucie Halgašová. Hudba: Vladivojna La Chia. Režie: Jiří Hajdyla.
Poslední uvedení: květen 2016.
Jeden malý byt, pět rozdílných postav a série vtipně trapných chvil, kterou střídá řada podivných událostí. Přitom všichni přišli jen na zajímavou večeři v bytové restauraci. Každý je součástí absurdní reality show a člověku by z toho praskla hlava, kdyby si na konci neřekl? „What The Fuck?!“
Hotel (Z)matek - Jana Fleglová, Matouš Danzer  (1:15x)
Premiéra: 27.8.2014. Režie: Jiří Hajdyla.
Poslední uvedení: září 2015.
Laškovné a lehoučké site-specific. Check in, dovolená, check out. Zní to jednoduše. Co všechno se ale může stát, když na dovolenou odjede ředitel hotelu?
Rozlučka - kol.  (1:10x)
Premiéra: 7.5.2014. Námět: Lucie Radimerská. Dramaturgie: Natálie Preslová. Výprava: Magdalena Klára Hůlová. Režie: Alexandra Ptáčková.
Poslední uvedení: únor 2016, mimořádné uvedení květen 2017.
Pět žen, pět životních zvratů, jedna noc, jedno město a jedna rozlučka se svobodou.
Příšerné příběhy Strýce Montaguea - Chris Priestley, Matěj Samec
Premiéra: 31.1.2013. Výprava: Bio Masha. Hudba: Jana Kozubková. Režie: Ewa Zembok.
Divadelní hra na motivy stejnojmenné hororové knihy pro děti. Chlapec Edgar si hraje v lese s ostatními dětmi. Takové hry vyžadují ovšem často více odvahy a kuráže, než by si člověk pomyslel. Edgarův strýc žije osaměle ve svém domě uprostřed lesa. Zda se s Edgarem vidí poprvé, není zcela jasné. Strýc je však milý společník. Disponuje totiž nepřebernou zásobu hrůzostrašných historek. Jenže čím víc jich chlapec vyslechne, tím víc se cítí nesvůj. Ve vzduchu visí cosi zlověstného. Mlha venku houstne, v domě panuje čím dál větší zima a ozývají se v něm podivné zvuky. Odkud strýc všechny ty historky zná a proč ve svém sídle uchovává předměty, které v nich sehrály neblahou roli?
Na rohu světa - Natálie Kocábová  (1:05x)
Premiéra: 18.11.2011. Dramaturgie: Kristýna Kamenická. Scéna: Jiří Hajdyla, Zuzana Mazáčová. Kostýmy: Jana Soppe. Režie: Jiří Hajdyla.
Poslední uvedení: březen 2015.
Horečnatý sen nebo realita? Útěk nebo dekadentní přímočarost. Jak přijmout realitu, sebe sama a nemuset při tom sklonit hlavu? Pět minut nebo celý život? – Hlavní hrdinka hry se jmenuje Maya. Její svět do sebe tak trochu nezapadá a to může být dost velký průser… a nebo taky ne… kde končí hranice osobní svobody? Je strach normální? Napasovat se do společenských vzorců, či si vytvořit vlastní? Nebo se na to úplně vybodnout? Je to prekérní situace. A nebo děsná nuda...
Ulity - Magdalena Frydrych Gregorová  (1:30x)
Premiéra: 18.10.2011. Výprava: Barbara Wojtkowiak. Hudba: Michal Mihok. Režie: Ewa Zembok.
Poslední uvedení: červen 2014.
Tragikomická hra o samotě, touze a upřímné nechuti do života. Sedm ulit. Sedm malých vesmírů. Cítíte se opuštění? Chybí vám pozitivní energie do života? Jste u konce se svými silami? Nejste sami!
Uloupená vánoční hvězda - Kateřina Krobová
Premiéra: 20.11.2010. Výprava: Jana Špalová. Režie: Linda Dušková.
Co se stane, když uloupí nenechavá Zima vánoční hvězdu z oblohy? Nebudou Vánoce! A tak se do toho musí vložit sám nebeský Anděl a porozhlédnout se po nějakém malém šikulovi, který by mu pomohl získat hvězdu zpět. A že to nebude jen tak! Čeká je dobrodružná výprava přes všechna roční období až k mrazivé Zimě, kde na ně čeká pořádné překvapení!
O zlaté rybce - Bedřich Radimerský, Lucie Radimerská
Premiéra: 10.7.2010. Podle lidové pohádky. Výprava: Jana Špalová. Hudba: Michal Hnátek. Režie: Lucie Radimerská, Klára Hutečková.
Pohádka plná písniček o jedné zlé babce, která nikdy nemá ničeho dost. Pohádka o třech kouzelných předmětech, o dědkovi a jeho splněném přání a v neposlední řadě o zlaté rybce a spravedlivém trestu.
Let č. 321 - Michal Jakl, Ladislav Karpianus  (1:00x)
Premiéra: 25.11.2009. Námět: Ladislav Karpianus, Vašek Pavlečka. Výprava: Šárka Urbanovská. Režie: Tereza Ludvíková.
Jedenáctého září 2001 sundali teroristé dva přerostlé paneláky a svět si rval vlasy. Dnes ale chystají mnohem větší pecku a tentokrát se svět bude popadat za břicho...
Piráti - Ivona Březinová
Jak to chodí na pirátské lodi? Pirát Hnátek, Kebule, Kapitán a Pirátka Radka vám to rádi prozradí. Pokud se ovšem na obzoru neobjeví člun s trosečníky...

zpět na aktuální inscenace


časový údaj o délce představení je pouze orientační
„x“ u časového údaje = představení je hráno bez přestávky

aktualizace údajů:

I přes maximální snahu udržovat informace u každého divadla aktuální (a zejména u divadel partnerských), je možné, že jsme nějakou změnu či novinku přehlédli, a proto velice uvítáme, když nás na takovou skutečnost upozorníte.
Našli jste na této stránce neaktuální nebo chybějící informaci, napište nám, prosím, na e-mail: aktualizace@i-divadlo.cz.
Děkujme za spolupráci.


Poslední aktualizace: 20.2.2022