Divadlo Puls

LIVE, když se dívá celé město

Premiéra: 15.12.2017 | 0:55x
Dramaturgie: Matouš Danzer. Výprava: Dominika Pichlerová. Režie: Martin Vokoun.
„Denní světlo se pomalu rozpouští ve tmě, která zahání naděje do kouta. Ti šťastnější usínají, ti méně šťastní se převalují v postelích a ti nejméně šťastní lezou na střechy výškových budov. Možná si chtějí prohlédnout noční město, možná si chtějí promluvit s Bohem, možná chtějí skočit dolů. Možná se jich tam sejde víc a zůstanou spolu až do svítání, kdy všechny původní důvody lézt nahoru přebije světlo přicházejícího dne. A možná to celé nebude tak vážné, jak se po předchozích slovech může zdát...“
Divadlo Puls
Hodnocení inscenace
Redakce
67 %
Uživatelé
-
Hodnocení redakce
Jiří Koula 70 %
Helena Grégrová 70 %
Lukáš Holubec 60 %
Chci vidět - přidat do seznamu

Volby

Hodnocení (3)

HODNOCENÍ REDAKCE
Jiří Koula  70 %
4.12.2018 | 1599 hodnocení
+ souhlasím
Viz blog.
Helena Grégrová  70 %
9.2.2018 | 1532 hodnocení
+ souhlasím
65 %. Každým pádem sympatická inscenace, která vám neotřele, šarmantně a s citem dávkovaným humorem rozmluví sebevražedné úmysly. ;) A ta košilkatá katarze k tomu! :) Osobně radím neminout, neb neumím si představit diváka, který by si spolu s příjemným zážitkem neodnesl současně alespoň jedno konejšivé uchlácholení různorodých nepříjemných pocitů, co dovedou znepokojivě útočit. Půdní prostor umocňuje atmosféru a Pan Lišák ví svý! ;)
Lukáš Holubec  60 %
4.1.2018 | 715 hodnocení
+ souhlasím
Možná se nejedná o objevný námět, ale rozhodně je jeho rozvinutí a hraní si s nastalou situací kvalitně a poutavě zpracované. Ačkoliv charaktery postav jsou trochu šablonovité a ne zcela dotažené, jedná se především o vtipnou inscenaci, kde je citlivě vážnější linka upozaděna a může se o to více projevit v závěru, který je sice pravda příliš doslovný, ale na půvabu celého představení rozhodně neubere. Prostorem DriveHouse, kde jsem hru zhlédl, navíc rezonovala příjemná atmosféra, jež byla nedílnou součástí inscenace, a tak jako bychom ani nesledovali postavy na hraně života a smrti. Povedené.

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.