Kulturní portál.cz

Nejbližší představení:
18.6.Út20:00A do pyžam!
vstupenky
24.6.Po20:00Normální debil 2
vstupenky
9.7.Út20:00Normální debil
vstupenky
10.7.St20:00Ani o den dýl!
vstupenky
15.7.Po20:00A do pyžam!
vstupenky
18.6.Út20:00 vstupenky
A do pyžam!
24.6.Po20:00 vstupenky
Normální debil 2
9.7.Út20:00 vstupenky
Normální debil
10.7.St20:00 vstupenky
Ani o den dýl!
15.7.Po20:00 vstupenky
A do pyžam!
scény, kde tento soubor pravidelně hraje:
Letní scéna Harfa
Adresa: Českomoravská 15a, Praha 9 [zobrazit na mapě]
[metro B Českomoravská, bus 151-152-375 Českomoravská, tram 8-25 Ocelářská]
Divadlo Gong
Adresa: Sokolovská 191, Praha 9 [zobrazit na mapě]
[tram 6-19 Divadlo Gong, metro B Českomoravská]
Divadlo Bez zábradlí
Adresa: Jungmannova 31, Praha 1 [zobrazit na mapě]
[metro B-A Můstek]
Divadlo Semafor
Adresa: Dejvická 27, Praha 6 [zobrazit na mapě]
[metro A Dejvická, tram 8-18-20-26 Vítězné nám., bus 143-149-180 Kafkova, 107-147-160 Dejvická]
Poznámky a upozornění:
  • .

Repertoár

Normální debil 2 - Robert Bellan
Premiéra: 8.4.2024. Výprava: Šárka Bellanová. Režie: Robert Bellan.
Volné pokračování originální retro komedie, jejímž základem jsou příhody z autorova dětství prožitého v socialistickém Československu.
Zdeněk Izer: Vyndavací, zas tam dací - Zdeněk Izer
Premiéra: 4.10.2023. Režie: Zdeněk Izer.
Nový zábavný pořad, ve kterém se diváci budou moci setkat s jedinečným a nezaměnitelným humorem Zdeňka Izera. Jako vždy přijdou na řadu oblíbené scénky, parodie, mnoho skvělých vtipů a imitování celé řady populárních českých i zahraničních zpěváků a zpěvaček...
Ani o den dýl! - Clément Michel
Premiéra: 6.6.2022. Překlad: Jana Montorio Doležalová. Režie: Roman Meluzín.
Originální ztřeštěná komedie. Pavel namluví své dívce Sofii, že jeho přítel Martin ztratil matku, a proto se k nim nastěhuje. Ve skutečnosti doufá, že Sofie takovou situaci neunese a odejde. Martin se nastěhuje proti své vůli s tím, že je to na týden a „ani o den dýl“. Tak tedy začíná výbušná domácnost ve třech, plná lží, nízkých přetvářek a jiných každodenních potěšení...
Normální debil - Robert Bellan
Premiéra: 17.1.2020. Režie: Robert Bellan.
Originální autorská retro komedie, jejímž základem jsou příhody z autorova dětství prožitého v socialistickém Československu.
A do pyžam! - Marc Camoletti  (2:00)
Premiéra: 2.7.2019. Překlad: Jaromír Janeček. Úprava: Lenka Skalická, Jan Nosek Novák. Výprava: Jiří Pokorný. Režie: Jan Nosek Novák.
Jedna z nejúspěšnějších komedií známého autora. Aby nenechal svoji milenku v den jejích narozenin doma samotnou, pozve ji do svého venkovského domu, kde tráví víkend se svou ženou. Aby však jeho žena nepojala podezření, pozve zároveň i svého přítele, kterého chce vydávat za milence své milenky. Netuší však, že jeho přítel je již nějakou dobu milencem jeho ženy. A že si jeho žena k tomu všemu ještě najala na víkend služebnou, která se jmenuje úplně stejně, jako jeho milenka...
Čtyřlístek a Talisman moci - Libor Jeník  (1:00x)
Premiéra: 2019. Obnovená premiéra: 16.9.2023. Podle komiksu Jaroslava Němečka a Ljuby Štíplové. Režie: Libor Jeník.
© Jaroslav Němeček. Licence Merchandising Prague
Divadelní zpracování slavného komiksu. Tentokrát se čtveřice nerozlučných kamarádů – dobrosrdečná a důvtipná hospodyňka Fifinka, trochu roztržitý, ovšem geniální vynálezce profesor Myšpulín, často ustrašený, ale oddaný kamarád a vtipálek Pinďa a samozřejmě tak trochu nemotorný silák Bobík, který spolu s Pinďou neustále vymýšlí jednu lotrovinu za druhou, vydává za bájným Talismanem moci, který umí ovládat vše živé...
D4+  
Princové jsou na draka - Jiří Chalupa, Vít Prýmek
Premiéra: 11.4.2015. Výprava: Aleš Valášek. Hudba: Jaroslav Uhlíř. Texty písní: Zdeněk Svěrák. Hudební spolupráce: Dalibor Tuž, Štěpánka Prýmková. Choreografie: Jana Stránská. Režie: Vít Prýmek.
Divadlo Pohádek
Divadelní podoba kultovní televizní hudební pohádky. Příběh smutné princezny Lenky a krále, který si neumí poradit ani s kralováním ani s drakem. Úsměvné vyprávění o tom, že dělání opravdu všechny smutky zahání, a to nejen pohádkovým princeznám...
D6+  
Návštěvní den u Miloslava Šimka - Miloslav Šimek, Jiří Grossmann, Luděk Sobota, Jiří Krampol
Premiéra: 14.10.2014. Režie: Lukáš Sýkora.
Zábavný pořad ve stylu legendárních „Návštěvních dnů“ Šimka a Grossmanna, v němž se představí řada bývalých spolupracovníků Miloslava Šimka, kteří připomenou nejznámější scénky, povídky a písničky.
Krkonošské pohádky - Božena Šimková  (1:30)
Premiéra: 14.4.2013. Obnovená premiéra: 14.11.2015. Výprava: Lucie Bradáčová, Věra Pivoňková. Hudba: Vadim Petrov. Režie: Vít Prýmek, Zdeněk Tomeš.
Divadlo Pohádek
Divadelní zpracování slavného večerníčku o vychytralém pánovi Trautenberkovi, rázné děvečce Ančeti, jejím milém Kubovi, popleteném hajném a samozřejmě i spravedlivém vládci hor Krakonošovi s jeho sojkou.
D3+  

ARCHIV INSCENACÍ


časový údaj o délce představení je pouze orientační
„x“ u časového údaje = představení je hráno bez přestávky

aktualizace údajů:

I přes maximální snahu udržovat informace u každého divadla aktuální (a zejména u divadel partnerských), je možné, že jsme nějakou změnu či novinku přehlédli, a proto velice uvítáme, když nás na takovou skutečnost upozorníte.
Našli jste na této stránce neaktuální nebo chybějící informaci, napište nám, prosím, na e-mail: aktualizace@i-divadlo.cz.
Děkujme za spolupráci.


Poslední aktualizace: 9.4.2024