Divadlo Horní Počernice

divadlo s bezbariérovým přístupem - obvykle nutná asistence personálu nebo doprovodu lze platit platební kartou online rezervace, eVstupenka stránka na Facebooku
Nejbližší představení:
Program zde není k dispozici - divadlo si službu neobjednalo (příp. nebyla uhrazena).
objednávka služby generování programu na tomto portálu
Adresa: Votuzská 379/11, Praha 9 [zobrazit na mapě]
[303-304-344-353 Divadlo Horní Počernice / 141-269 Komárovská]
Pokladna: po-čt 16-18 (a jednu hodinu před začátkem představení),
pokladna ve Chvalském zámku 10-16
plán hlediště
Předprodej: od druhého úterý měsíce na celý následující měsíc
Začátky: 19.30 (večerní představení)
Aktuální repertoár:
Jak uvařit žábu | Svatoušek
Ceny vstupenek:
350-40 Kč
Poznámky a upozornění:
  • V Divadle Horní Počernice pravidelně vystupují Divadelní společnost Háta, Divadlo A. Dvořáka Příbram, Docela velké divadlo, svá představení zde uvádějí agentury Harlekýn, Marcus aj. Pravidelnou součástí programu jsou víkendová odpolední představení pro děti.
  • Ceny vstupenek jsou diferencovány podle typu a charakteru produkce.
  • Rezervované vstupenky je nutné vyzvednout do 7 dnů od rezervace (v pokladně Chvalského zámku - denně 10-16 h. /zast. bus 220-221-261-273-303-304-344-353 Chvaly/ či v pokladně divadla - po-čt 16-18 h.).
  • Prodej vstupenek přes internet je spuštěn v den předprodeje v 18 hod.
  • V květnu a červnu divadlo pořádá přehlídku inscenací amatérského divadla na nedaleké open-air scéně v prostorách zahrady ZŠ Svépravice, Spojenců 1408, Praha 20. Spojení bus z Černého Mostu: 261 do stanice Krahulčí (a cca 1 min. chůze), 223-296 do stanice Vysokovská (a cca 5 minut chůze), 221-273-303-304-323-353 (a cca 15 min. chůze). Cena vstupenek 50-30 Kč, v nabídce též rodinná vstupenka za 120 Kč (2+2, nebo 1+3) nebo permanentka za 500 Kč (vstup na všechna představení pro dvě osoby).

Repertoár

Svatoušek - Norbert Silberbauer  (1:20x)
Premiéra: 11.11.2015. Překlad: Michal Kotrouš. Výprava: Otmar Brancuzský, Světlana Lazarová, Inka Delevová. Dramaturgie a režie: Světlana Lazarová.
Tragikomedie o tom, kam vede život bez hříchu. Čestnému kostelníku Svatouškovi, který pracuje přes den v tiskárně, se přihodí jedné neděle v kostele nehoda. Spadne na něj dvousetkilový pískovcový anděl a zabije ho. Svatoušek žil celý život podle Desatera a na hřích prostě nebyl čas. Teď je Svatoušek mrtvý a čeká na zmrtvýchvstání, na nanebevstoupení, ale nic se neděje. Rekapituluje si svůj zbožný život, přičemž se začínají vynořovat jeho hříchy. Ani si nevšimne, že se nachází v pekle, svém soukromém pekle. On, který věnoval celý život církvi, se ocitá ve slepé uličce. Možná si měl život více užít...
Jak uvařit žábu - Petr Strnad  (Theatrum)
Premiéra: 14.6.2014. Výprava: Estheban Tink. Hudba: Robert Jíša. Režie: Petr Strnad.
Tragikomický příběh o lásce až na věčnost. Hra pojednává lehce humornou formou o nelehkém údělu sympatické Blaženy, která dospěla ke konci své životní cesty. Zbývá jen předstoupit před nebeský soud a obhájit své skutky. V rolích porotců sledujeme nevšední soudní proces, který má za cíl vynesení jasného rozsudku. Vinna, či nevinna? Peklo, nebo ráj? Do jaké míry jsou naše životy ovlivňovány těmi druhými?

ARCHIV INSCENACÍ


„x“ u časového údaje = představení je hráno bez přestávky
časový údaj o délce představení je pouze orientační
aktualizace údajů:
Snažíme se udržovat informace u každého divadla aktuální, zejména u divadel, která jsou našimi partnery. Ale je možné, že jsme na něco zapomněli nebo nějakou změnu či novinku přehlédli, a proto budeme rádi, když nás na takovou skutečnost upozorníte.
Pokud jste na této stránce nalezli neaktuální informaci nebo některé informace zde dokonce chybí, napište nám, prosím, na e-mail:
aktualizace{@}i-divadlo{.}cz. Předem Vám za tuto spolupráci děkujeme.


Poslední aktualizace: 10.3.2017