Anketa 2021/22

Nejlepší inscenace sezony 2021/22

Zobrazit výsledky pro kategorii:
Celkový počet hlasujících: 581
pořadíinscenacerežiepremiérahlasy
1.Špinarka - Divadlo Petra Bezruče OstravaTomáš Dianiška 3.9.202194
2.Konec rudého člověka - Divadlo v Dlouhé PrahaMichal Vajdička 3.3.202253
3.Marta - Letní scéna Musea Kampa PrahaAdéla Stodolová 9.6.202250
4.Kouzelná flétna - Divadlo v Dlouhé PrahaSKUTR (Martin Kukučka, Lukáš Trpišovský) 26.5.202242
5.Něco shnilého! (Something Rotten) - Divadlo J. K. Tyla Plzeň Lumír Olšovský 9.9.202141
6.Ne/normální - Městské divadlo Brno Petr Gazdík 12.2.202233
7.Jane Eyrová - Městské divadlo Brno Petr Gazdík 23.10.202131
8.Mistr a Markétka - Divadlo v Dlouhé PrahaSKUTR (Martin Kukučka, Lukáš Trpišovský) 16.11.202129
8.Yerma - Městská divadla pražská Marián Amsler 10.6.202229
10.Petr Pan - Městská divadla pražská David Drábek 18.9.202128
11.Fun Home - Divadlo J. K. Tyla Plzeň Lumír Olšovský 26.2.202225
11.Šikmý kostel - Divadlo Petra Bezruče OstravaJanka Ryšánek Schmiedtová 22.4.202225
13.The Legend of Lunetic - Divadlo NoD PrahaJanek Lesák 27.11.202124
14.Vassa Železnovová - Národní divadlo PrahaJan Frič 27.10.202122
15.My Fair Lady - Divadlo J. K. Tyla Plzeň Marek Němec 11.9.202121
16.Nebesa - Národní divadlo Brno Michal Lang 26.11.202120
17.Cesty - Cirk La Putyka PrahaRostislav Novák ml. 11.9.202119
18.Cabaret - Divadlo Bez zábradlí PrahaAdam Skala 2.9.202118
18.Equus - Činoherní klub PrahaMartin Čičvák 7.10.202118
20.Bratři Karamazovi - Divadlo Petra Bezruče OstravaJan Holec 10.12.202117
20.Ošklivec - Činoherní klub PrahaBraňo Holiček 21.9.202117
22.Doma, jsem zlato! - Klicperovo divadlo Hradec Králové Jan Holec 12.3.202216
22.Encyklopedie akčního filmu - Divadlo pod Palmovkou PrahaTomáš Dianiška 17.12.202116
22.Hedwig a její Angry Inch - Malostranská beseda Pavel Košatka 17.2.202216
22.Maryša - Klicperovo divadlo Hradec Králové Michal Hába 16.10.202116
22.Zbabělci - Klicperovo divadlo Hradec Králové Pavel Khek 11.12.202116
27.Každý má svou pravdu - Dejvické divadlo PrahaMichal Vajdička 28.4.202215
27.Kočka na rozpálené plechové střeše - Činoherní klub PrahaMartin Čičvák 19.4.202215
27.Tři sestry - Slovácké divadlo Uherské Hradiště Michal Zetel 21.1.202215
30.Honzlová - Městská divadla pražská Jakub Nvota 6.10.202114
31.Donaha! - Městské divadlo Mladá Boleslav Jaroslav Slánský 15.10.202113
31.Kdo zabil mého otce - Depresivní děti touží po penězích PrahaJakub Čermák 17.11.202113
31.Pretty Woman - Městské divadlo Brno Stanislav Moša 11.9.202113
34.Bratři naděje - Divadlo Minor PrahaJan Jirků 22.9.202112
34.Chazarský slovník - Divadlo Husa na provázku BrnoJan Mikulášek 25.1.202212
34.Dům Bernardy Alby - Divadlo na Vinohradech PrahaJuraj Deák 20.5.202212
34.Je třeba zabít Sekala - Divadlo na Vinohradech PrahaPavel Khek 8.4.202212
34.Matka - Národní divadlo Brno Štěpán Pácl 8.4.202212
34.Prolomit vlny - Klicperovo divadlo Hradec Králové Pavel Khek 2.10.202112
34.Richard III. - Dejvické divadlo PrahaSKUTR (Martin Kukučka, Lukáš Trpišovský) 31.3.202212
34.Sunset Boulevard - Divadlo J. K. Tyla Plzeň Lumír Olšovský 4.12.202112
34.Venuše v kožichu - Divadlo Petra Bezruče OstravaJiří Pokorný 18.2.202212
43.Dějiny násilí - Švandovo divadlo PrahaTomáš Loužný 12.2.202211
43.Hamlet - Městská divadla pražská Michal Dočekal 30.10.202111
43.Vina? - Dejvické divadlo PrahaIvan Trojan 14.9.202111
43.Zeď - HaDivadlo BrnoKamila Polívková 16.10.202111
43.Čarodějky ze Salemu - Divadlo J. K. Tyla Plzeň Adam Doležal 5.2.202211
48.Absolvent - Divadlo Na Fidlovačce PrahaNatália Deáková 12.2.202210
48.Betlém aneb Komedie o narození - Divadlo D21 PrahaJakub Šmíd 28.11.202110
48.Linda Vista - Činoherní klub PrahaOndřej Sokol 21.11.202110
48.Na koho to slovo padne - Klicperovo divadlo Hradec Králové Michal Vajdička 28.5.202210
48.Opera Ibsen / Přízraky - Divadelní spolek JEDL PrahaJan Nebeský 10.4.202210
53.Kavkazský křídový kruh - Národní divadlo Brno Aminata Keita 31.3.20229
53.Kráska a zvíře - Národní divadlo PrahaDaniela Špinar 10.1.20229
53.Mistr a Markétka - Tygr v tísni PrahaMarie Nováková 2.6.20229
53.Naši furianti - Komorní scéna Aréna OstravaPetr Svojtka 5.3.20229
53.Skořápka - Divadlo Petra Bezruče OstravaMiřenka Čechová 1.10.20219
58.Discoland - Divadlo Na zábradlí PrahaPetr Erbes 29.4.20228
58.První rande - Městské divadlo Brno Stanislav Moša 9.10.20218
58.Smutek sluší Elektře - Národní divadlo Brno Michal Dočekal 24.6.20228
58.Úplně celá česká historie - Jihočeské divadlo Č. Budějovice Janek Lesák 18.6.20228
62.27 - Geisslers Hofcomoedianten Praha / KuksPetr Hašek 31.10.20217
62.Branický zázrak - Biograf Jan SvěrákJan Svěrák 17.5.20227
62.Harpagon je lakomec? - Národní divadlo moravskoslezské OstravaVojtěch Štěpánek 16.12.20217
62.Jesus Christ Superstar - Slovácké divadlo Uherské Hradiště Dodo Gombár 9.10.20217
62.Lindauer? Pākehā! - Divadlo J. K. Tyla Plzeň Radovan Lipus 18.12.20217
62.Smrt v růžovém - Městské divadlo Kladno Věra Herajtová 25.2.20227
62.Sněhurka a já - Městské divadlo Brno Stanislav Slovák 29.1.20227
62.Stockholm - 3D Company PrahaMartin Vokoun 1.4.20227
62.Zdeněk Adamec + Sebeobviňování - Divadlo Na zábradlí PrahaDušan D. Pařízek 2.12.20217
62.Ženitba - Klicperovo divadlo Hradec Králové SKUTR (Martin Kukučka, Lukáš Trpišovský) 28.9.20217
72.Commander - Farma v jeskyni Viliam Dočolomanský 13.6.20226
72.Goldoni po Ostravsku aneb Sluha dvou pánů - Národní divadlo moravskoslezské OstravaTomáš Svoboda 18.9.20216
72.Láska nebeská - Divadlo Broadway PrahaZdeněk Zelenka 30.9.20216
72.Macbeth - Činoherní klub PrahaOndřej Sokol 21.3.20226
72.Macbeth - Letní shakespearovské slavnosti Jakub Krofta 28.6.20226
72.Návštěva staré dámy - Městské divadlo Kladno Jiří Š. Hájek 4.6.20226
72.Obchodník s deštěm - Divadlo na Vinohradech PrahaJuraj Deák 1.9.20216
72.Perplex - Jihočeské divadlo Č. Budějovice Natália Deáková 8.10.20216
72.Úplné zatmění - Divadelní spolek Posun David Czesany 30.10.20216
72.Švejkův návrat - Komorní scéna Aréna OstravaIvan Krejčí 11.6.20226
82.Babička drsňačka - Západočeské divadlo v Chebu Jiří Hajdyla 11.9.20215
82.Baťa III - Městské divadlo Zlín Dodo Gombár 11.6.20225
82.Eliška / Rejčka - Městské divadlo Brno Igor Ondříček 28.5.20225
82.Iliada - Divadlo Bez zábradlí PrahaGuy Roberts 8.9.20215
82.Jméno - Městské divadlo Mladá Boleslav Michaela Doleželová 27.5.20225
82.Kouř - Divadlo Na Fidlovačce PrahaŠimon Caban 15.9.20215
82.Kočár do Vídně - Národní divadlo Brno Štěpán Pácl 15.10.20215
82.Lovci bobrů - Studio DVA divadlo PrahaPatrik Hartl 7.6.20225
82.Manželka publikovaného básníka - Studio Hrdinů PrahaJan Horák 19.5.20225
82.María de Buenos Aires - Městská divadla pražská Lenka Vagnerová 29.12.20215
82.Mluviti pravdu - Činoherní studio Ústí nad Labem Filip Nuckolls 18.6.20225
82.Občan první jakosti - Divadlo Na Jezerce PrahaMatěj Balcar 25.3.20225
82.Robinson Crusoe - Divadlo Na Maninách PrahaVáclav Knop 16.9.20215
82.Slunce, seno, jahody - Hudební divadlo Karlín PrahaAntonín Procházka 16.6.20225
82.Ztracené iluze - Divadlo Na zábradlí PrahaJan Mikulášek 3.9.20215

Další nominace získaly v součtu méně než 5 hlasů.
Tabulka byla sestavena na základě výsledků veřejné ankety.