Divadlo Broadway
Hodnocení inscenace
Redakce
50 %
Uživatelé
61 %
6171000
Hodnocení redakce
Lukáš Dubský 50 %
Chci vidět - přidat do seznamu

Volby

Hodnocení (8)

HODNOCENÍ REDAKCE
Lukáš Dubský  50 %
(zadáno: 23.10.2021, počet hodnocení: 907)
+ přínosný / zajímavý komentář
45%. Láska nebeská ukazuje, proč byl Matuška takový fenomén. Jeho písně v podání jiných interpretů (byť ne úplně špatném) jsou poněkud sterilní. Dějově muzikál kombinuje komediální scény s těmi jímavými, sentimentu je tu skutečně hodně, na mě osobně přespříliš. Většina písní zazní v redukovaném podání, aby se jich do inscenace vešlo co nejvíc, některé jsou ovšem do děje zakomponovány celkem umně. Celkem dobře vychází komediální bratrské pošťuchování mezi P. Ryšavým a P. Pechou, příjemně civilní je K.Gudasová, J. Vojtek je výrazně lepší pěvecky než herecky, v činoherních scénách nejvíce vyniká D. Syslová. (více v článku na blogu)
HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
I.Klim  80 %
(zadáno: 28.11.2021, počet hodnocení: 9)
přínosný / zajímavý komentář
Žádné velké očekávání jsme vzhledem k tomu, kde se muzikál hraje, neměli.Ale užili jsme si to slušně. Oddechovka, na nic si nikdo nehraje.Trošku se zpívá, lepší jsou určitě herecké výkony, ale je to moc fajn představení.Kdo neočekává umění, ale chce vypnout a pobavit se, vřele doporučuju.Petrové Pecha a Ryšavý byli top.Strašný vzduch v sále, to se opravdu nedalo vydržet. Kdyby asopň otevřeli dveře do předsálí.Lidi odcházeli na vzduch.V respirátoru se to nedá vydržet. 3.10. v obsazení:Pecha,Ryšavý,Vojtek,Křížková,Ďuricová,Kopečný,Slezáček,Tothová,Pogodová,Karleszová
Žíža  20 %
(zadáno: 22.11.2021, počet hodnocení: 67)
přínosný / zajímavý komentář
K muzikálu jsme přistupovali s obavami, zvláště po zjištění, že v hlavní roli bude O.Bábor. Kupodivu právě v jeho případě se ale obavy ukázaly liché - jeho projev byl bez problémů a i zpěv (se kterým máme dlouhodobě dost problém) byl tentokrát překvapivě v pohodě. Výborné výkony Ďuricové, Ryšavého, company (výborný Minařík, Kellner, Gabrišová ...) byly bohužel totálně odstřeleny a potopeny lascivním prvoplánovým ( spíše stupidním) humorem v podání Pogodové - tyto scény potopily vše do xtého suterénu. A vše pak dorazil úděsně přehrávající Čenský - tak zoufalý výkon je opravdu síla.
MartinB  80 %
(zadáno: 26.10.2021, počet hodnocení: 65)
přínosný / zajímavý komentář
75 %
Příjemné překvapení. Celkem slušný příběh, snad ani jeden oslí můstek a většina písniček logicky zařazená. Fantastický O. Bábor. Je uvěřitelný, vtipný, umí dojmout a jím ztvárněná Píseň pro Kristýnku byla naprosto excelentní. S. Pogodová oplývala humorem a její a Slezáčka Tam za vodou v rákosí patřilo k vrcholům představení. V menší roli slizkého Hynka skvělý M. Schreiner. K nejzdařilejšímu řadím výbornou company a jejich To se nikdo nedoví.
Proti tomu stojí pár trapných scén (uřvané a zbytečně vulgární výstupy Táty J. Čenského) a špatný výkon jinde skvělého V. Drahokoupila.
Honzy  70 %
(zadáno: 3.10.2021, počet hodnocení: 233)
přínosný / zajímavý komentář
Muzikál LÁSKA NEBESKÁ v divadle Broadway v režii Z.Zelenky má ambice se stát divadelním hitem.Písničky Waldemara Matušky jsou pečlivě vybrány a dobře posouvají děj muzikálu.Vtipné dialogy dvou bratrů se nesou na veselé vlně,ikdyž jsou momenty, kdy ukápne i slzička.Ze všech alternací se nejlépe vyrovnala se záměrem autora dvojice bratrů O.Bábora a V.Drahokoupila.Přesně se jim podařilo namíchat koktejl veselých situací,i těch smutnějších.Z ostatních rolí vynikne komediální talent P.Faltuse a J.Minaříka(zamilovaná dvojice gayů).D.Hořínková by měla ubrat,M.Dejdar špatně intonuje.Resumé,ale ano!
Makaluzo1  70 %
(zadáno: 2.10.2021, počet hodnocení: 33)
přínosný / zajímavý komentář
Do vcelku vyumělkovaného příběhu stvořili V.Drahokoupil a O.Bábor skutečné živoucí postavy navdory hopkirkovskému hendikepu. Jejich výkony herecké i pěvecké čněly vysoko nad ostatními.Nejen že se dokázali vyrovnat s Matuškovými písněmi,ale píseň z filmu V pravé poledne v Báborově podání snese srovnání nejen s Matuškou, ale i s Cortésem. Smekám. Ze zamilované duchařské muzikálové komedie dokázali vytvořit umělecké dílko, což žel neplatí pro alterace.
DivadelniFan  60 %
(zadáno: 28.9.2021, počet hodnocení: 241)
přínosný / zajímavý komentář
Lepší průměr. Příběh milý, má to prima energii, ale až dnes jsem si pořádně uvědomil, jak moc měl Matuška specifický hlas. Pěvecky se mu z mnou viděneho obsazení přiblížil pouze J. Machulda v menší roli. Ten, kdyby odzpíval celý muzikál, to by bylo! Ostatní (a mohou mít sebehezčí hlas) nemají moc šancí v těchto písních zaujmout. Skvělou chemii ale mezi sebou měli představitelé dvou hlavních rolí P. Pecha a M. Peroutka. Jako vždy zaujala D. Hořínková. Velmi dobří byli i B. Kotiš a v menší roli M. Hucl. Využití kýčovitých projekcí opět nechápu. Věřím, že všichni z bimbání pochopí, že bimbá zvon.
Stanislav Šoustek  50 %
(zadáno: 19.10.2021, počet hodnocení: 4)

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.