Profil uživatele

Rejpalka

Blázen do skutečného muzikálu. Zpětně hodnotím inscenace které jsem viděla.

Nejoblíbenější herečky - muzikál
1. Kristýna Daňhelová
2. Martina Šnytová
3. Dagmar Křížová
4. Soňa Hanzlíčková

Nejoblíbenější herečky - činohra
1. Eva Josefíková
2. Eliška Balzerová
3. Eva Vrbková
4. Helena Dvořáková
5. Eva Hacurová
6. Denisa Barešová

Nejoblíbenější herci - muzikál
1. Petr Ryšavý
2. Lukáš Ondruš
3. Marco Salvadori

Nejoblíbenější herci - činohra
1. Petr Jeništa
2. Milan Němec
3. Petr Štěpán
Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Jiří Koula: 13 % (27)
Pavel Širmer: 14 % (58)
Iva Bryndová: 15 % (86)
Jan Pařízek: 17 % (69)
Lukáš Dubský: 17 % (81)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

1 2 3 4 5 6 7 8  >  >>
(zadáno: 3.6.2023)
(zadáno: 2.6.2023)
Vidět toto "dílo" po návratu z Broadwaye bylo poněkud odvážné, přesto jsem se místy i bavila. Překvapivě upozaděná Bílá je zastíněna hlavně výkonem Pavlíny Ďuriačové, která je fakt přesná. Příjemně překvapila i Michaela Zemánková. Jinak je to dílo, které přesně sedí do divadla kultu Lucie Bílé, protože její sekta ji sežere úplně všechno. Znovu bych už nešla a Ivana Hannichová by se měla stydět za to zvát to přešlapování choreografie.
(zadáno: 22.4.2023)
Klasické MdB, orchestr hraje, scéna je celkem pěkná, občas se objeví i nějaký ten nápad (např. Projekce na vlajky/kusy látky které bleskurychle postaví company), všichni pěkně zpívají jen ten příběh je totálně naprd. Stejně jak byk nudný film je nudné i představení. Tři hodiny čekáte na děj a když se konečně něco stane, představení zas ztratí šťávu. V první půli mě hodně štvalo přehrávání L. Janoty jako starého Blooma (něco mezi parodií Zemana a Klause dohromady), naštěstí v druhé půli ubral. KONEČNĚ skvělá Radka Coufalová, potěšili i Dagmar Křížová a Marek Kolář a příjemně překvapil Martin Mihál a Jiří Ressler. Ale opět platí jednou a dost.
(zadáno: 9.4.2023)
Znala předlohy jsem věděla jak hra skončí a i tak jsem měla v očích slzy. Téměř holá tmavá scéna navozovala tíživou atmosféru doby. Představení ale stojí hlavně na hereckých výkonech hlavní dvojice. Ze začátku víc táhl Pavel Neškudla jako Pavel, ale výkon Marie Poulové postupně gradoval až k hořkému konci. Jediné, co mě zamrzelo je chování diváků, kteří se zhusta skládají ze školní mládeže.
(zadáno: 8.4.2023)
To nejlepší z toho, co je tato produkce schopna spáchat. Balaš asi konečně pochopil, že se romantická píseň dá udělat i jinak než tři metry od sebe. Skvělé byly projekce, které tentokrát byly k něčemu. Zajímavé choreografie, bylo vidět, že to konečně dělá někdo jiný než obvykle. Aranže pak zmodernizovaly staré hity. Celkem slušný Drahokoupil, velmi příjemně překvapila Sharlota. Nejlepší pro mě byla Kateřina M. Fialová. Skvělý tanec, herectví i zpěv. Víc takových a míň Pepy Vojtka (snad chvílemi hrál sám sebe) a už tam prosím nepouštějte Ivanu Jirešovou.
(zadáno: 1.4.2023)
Mám ráda témata z 2. Světové války ale tentokrát mě to nějak extrémně nezaujalo. Klasické zpracování dle Dianišky, kde jsou některé scény dovedeny ad absurdum. Skvělý Denis Šafařík jako Aťa.
(zadáno: 9.3.2023)
Čekala jsem totální kravinu a nakonec mě to docela bavilo. Některé hlášky postavy Iggy přejmu do svého repertoáru. Skvělý Jiří Hána.
(zadáno: 4.3.2023)
Měla jsem detailně nastudováno a co jsem čekala jsem dostala a to se mi líbilo. Tomáš Novotný v nejlepší formě. Martinu Vlčkovou jsem viděla po její mateřské poprvé a ačkoli dobře zpívá, herecky by mohla přidat. Pár velmi dobrých režijních nápadů. Za mě to lepší co v Ostravě uvádějí.
(zadáno: 4.3.2023)
Viděno na derniéře v Ostravě. Velký enthusiasmus přidával na líbivosti. Vynikající Šnytová. Chyběla mi Jana Musilová jako matka.
(zadáno: 4.3.2023)
Muzikál se absolutně nehodí do malého prostoru divadla, účinkující mi přišli namačkaní. Absolonová byla příliš afektovaná a pěvecky naprosto nezvládá. Nic tak nudného jsem dlouho neviděla.
(zadáno: 4.3.2023)
(zadáno: 4.3.2023)
(zadáno: 4.3.2023)
Koncentrované zlo. Minimum za občas intonující účinkující.
(zadáno: 4.3.2023)
Zapomněla jsem hodnotit když to bylo aktuální. Každopádně trapný odvar toho, co bylo k vidění v Německu. Naprosto nevhodný prostor, akrobacie téměř žádná. Obsazení některých rolí celkem přešlap. Nejhorší je, když se dítě v roli malého Tarzana umí líp pohybovat než dospělí účinkující.
(zadáno: 3.3.2023)
Krásná hudba, skvělý orchestr. Po delší době představení, kde se opravdu tančí. Zpěv leckdy zachraňoval off stage sbor. Příjemné překvapení byla Kristýna Štarhová a Tomáš Novotný. Výborní byli Mungojerry a Tingl Tangl (Plevčík a Demecsová) Skvělá byla i dvojice Procházková a Polyáková. M. Horká se na Grizabellu nehodí, ač se snaží tak to prostě neuzpívá. Skvělá byla Kateřina Ryšková. Choreografie kopírka Prahy. Na můj vkus příliš tmavý light design, leckdy nebylo na účinkující vidět. Emocionálně to ve mě nezanechalo vůbec nic. Lepší průměr.
(zadáno: 27.2.2023)
Scénografie místy velmi připomíná Lodýn před 10 lety. Ale o dešti není ani památky a směšný dětský bazenek v převlečení za hydrant tomu nepomáhá. Jan Kříž si sice vymáchá nohy a to je tak vše. Zmizela veškerá opuletnost doby. Zdlouhavé scény s filmem a hudba z CD leckdy přinášely WTF momenty. Jediné, co drží představení nad vodou jsou výkony. Jan a Marie Křížovi byli skvělí, přinesli na jeviště domácí chemii. Velmi přijemně mě překvapila Marie Křížová. Jan Révai umí tančit, obstojně i hrát, ale proboha ať nezpívá. A největší hvězdou byla stejně Lina - Kateřina Bohatová. "Pořádně" si nezazpívá vůbec, ale její hlasový projev byl dokonalý.
(zadáno: 25.2.2023)
Po delší době činohra, ale skvělá. Smála jsem se téměř celé představení. Nelze popsat, musí se vidět. Robert Mikluš jako Ivan Jonák je top.
(zadáno: 19.2.2023)
WTF aneb co tím chtěl básník říci? Neucelený děj, spousta vedlejších postav,kde většina stejně byla úplně k ničemu. Asi nejhůře dopadla G. Stejskalová, protože její postava pouze ukazuje prsa a svádí chlapy. Což tetám (Zaoralová-Fořtová-Spinethová) nejdřív nevadí a pak o ní říkají, že je kurva. WTF momentů je zde celá řada, pobíhání a hemžení dětí, totálně mimózní indiáni, cikáni, cirkus a další nesmysly. Jediná smysluplná dějová linka je mezi čecho-americkým vojákem Džonem a místní dívkou Liběnou. Dušan Kraus pak má dvě krásné písně a to je tak všechno. 10% za manžele Krausovy, jinak je to zlo, zlo, zlo, kterému by slušelo razantní zkrácení.
1 2 3 4 5 6 7 8  >  >>