Poznámky a upozornění:
  • S Cirkusem TeTy se můžete setkat na předních českých novocirkusových festivalech (Cirk-uff, Letní Letná, Fun Fatale) a dalších.

Repertoár

Ke zdi - kol.
Premiéra: 22.4.2023. Dramaturgie: Ondřej Holba. Výprava: Lucia Škandíková. Hudba: Ivo Sedláček. Choreografie: Martina Hajdyla Lacová, Stéphanie N´Duhirahe, Eliška Brtnická. Režie: Martina Hajdyla Lacová & kol.
Vizuálně-pohybová performance s prvky nového cirkusu a současného tance. ovové objekty, odrazy prostoru, těla, formace a deformace, narušení, úhel pohledu…Tlak, tah, rovnováha, skluz, zhup, náklon, šikma, váha, vzdálenost, řád. Vstupte s námi do jednoho prostoru. Dá se nalézt ten pravý úhel pohledu? Magie okamžiku vzniká na základě fragmentu obrazu a úhlu pohledu...
Narušení - kol.
Premiéra: 8.6.2021. Scéna: Ondřej Holba, Eliška Brtnická. Kostýmy: Daniela Klimešová. Hudební spolupráce: Roman Zabelov. Pohybová spolupráce: Cécile Da Costa, Stéphanie N´Duhirahe. Dramaturgie a režie: Ondřej Holba.
premiéra bez diváků v březnu 2021
Inscenace pro dvě performerky inspirovaná prvky absurdního dramatu a pohybuje se na pomezí nového cirkusu a fyzického divadla. Využívá techniky vzdušné akrobacie, a to na zlaté zavěšené židli.
Voyerky - kol.
Premiéra: 5.6.2021. Výprava: Lucia Škandíková. Hudba: Ivo Sedláček. Dramaturgie a režie: Martina Hajdyla Lacová.
Experimentální inscenace, která se zaměřuje na kontrast idealizujícího očekávání a reality. Pohybuje se na hranici nového cirkusu, tance a fyzického divadla, využívá techniky vzdušné akrobacie, a to na zavěšeném lanovém objektu.

ARCHIV INSCENACÍ


časový údaj o délce představení je pouze orientační
„x“ u časového údaje = představení je hráno bez přestávky

aktualizace údajů:

I přes maximální snahu udržovat informace u každého divadla aktuální (a zejména u divadel partnerských), je možné, že jsme nějakou změnu či novinku přehlédli, a proto velice uvítáme, když nás na takovou skutečnost upozorníte.
Našli jste na této stránce neaktuální nebo chybějící informaci, napište nám, prosím, na e-mail: aktualizace@i-divadlo.cz.
Děkujme za spolupráci.


Poslední aktualizace: 15.4.2023