Cirkus TeTy

Aktuální repertoár:
Narušení | Voyerky
Poznámky a upozornění:
  • S Cirkusem TeTy se můžete setkat na předních českých novocirkusových festivalech (Cirk-uff, Letní Letná, Fun Fatale) a dalších.

ARCHIV INSCENACÍ

Zpět na aktuální inscenace

Hrdinky - kol.
Premiéra: 2.6.2017. Kostýmy: Petra Vlachynská. Hudba: Matěj Kroupa. Dramaturgie a režie: Radim Vizváry.
Husí krky - kol.
Premiéra: 25.4.2015. Hudba: Matouš Hejl. Dramaturgie a režie: Radim Vizváry.
Projekt propojující nový cirkus a fyzické divadlo. Dvě ženy sdílejí jeden prostor, společně se svými touhami, sny, radostmi i traumaty z dětství, strachy z budoucnosti i komicky ztvárněnými projevy ženské přirozenosti.
Bedřich - kol.  (0:40x)
Premiéra: 2.3.2013. Výprava: Kateřina Loukotová, Táňa Niklová Kynclová. Pohybová spolupráce: Marie Bayerová. Režie: kol.
Když dvě milují jednoho. Bedřicha. Trochu průser... Co z toho vznikne, můžete vidět na vlastní voči. Přijďte k nám domu podívat se, jak pani spolubydlí s pani.
Hra - kol.
Premiéra: 15.10.2011. Kostýmy: Kateřina Loukotová.
Novocirkusové představení s prvky absurdního dramatu. „...všechno je to jenom hra“ Prostor vyhrazený hrazdou a šálou pro zrození, život a smrt, nebo jen pro jeden den. Hra jako základní princip, záleží pouze, jakou má formu.

zpět na aktuální inscenace


časový údaj o délce představení je pouze orientační
„x“ u časového údaje = představení je hráno bez přestávky

aktualizace údajů:

I přes maximální snahu udržovat informace u každého divadla aktuální (a zejména u divadel partnerských), je možné, že jsme nějakou změnu či novinku přehlédli, a proto velice uvítáme, když nás na takovou skutečnost upozorníte.
Našli jste na této stránce neaktuální nebo chybějící informaci, napište nám, prosím, na e-mail: aktualizace@i-divadlo.cz.
Děkujme za spolupráci.


Poslední aktualizace: 29.6.2021