Letní scéna Harfa

divadlo s bezbariérovým přístupem - obvykle nutná asistence personálu nebo doprovodu online rezervace, eVstupenka stránka na Facebooku
Adresa: Českomoravská 15a, Praha 9 [zobrazit na mapě]
[metro B Českomoravská, bus 151-158-375]
Pokladna: 1 hod. před představením
Začátky: 20:00
Aktuální repertoár:
Natěrač
Ceny vstupenek:
499-349 Kč
Poznámky a upozornění:
  • Představení Letní scény Harfa se konají v open-air prostoru na střeše OC Galerie Harfa.
  • Vstup do areálu je umožněn 30 minut před začátkem představení.
  • Vstupenky nejsou místenkami, na většinu představení je hlediště rozděleno do dvou sektorů: V.I.P. zóna (sezení u stolků v přední části) a nečíslovanou zónu.
  • Představení se mohou konat i za mírně nepříznivého počasí (k dispozici pláštěnky). V případě vyloženě nepříznivé situace se představení přesouvají do nedalekého Divadla Gong (cca 300 m od Galerie Harfa). O případném přesunu rozhoduje pořadatel v den konání nejdříve 3 hodiny před začátkem akce a informace bude zveřejněna na webu pořadatele.
  • V případě, že se představení uskuteční na Letní scéně, ale je z důvodu nepříznivého počasí přerušeno a je-li odehráno min. 30 minut, vstupné se nevrací. Diváci s platnou vstupenkou mají v tomto případě možnost navštívit jakékoliv jiné představení v rámci přehlídky Letní scéna Harfa 2016.
  • Součástí vstupenky do VIP zóny je welcome drink.

Repertoár

Natěrač - Donald Churchill  (2:00)
Premiéra: 13.7.2017. Překlad: Helena Synková, Lubomír Synek. Úprava, výprava a režie: Jan Nosek Novák.
Kulturní portál.cz
Bláznivá komedie o tom, jak neúspěšný herec, živící se momentálně jako malíř pokojů, získá nečekaně svou životní roli...

„x“ u časového údaje = představení je hráno bez přestávky
časový údaj o délce představení je pouze orientační
aktualizace údajů:
Snažíme se udržovat informace u každého divadla aktuální, zejména u divadel, která jsou našimi partnery. Ale je možné, že jsme na něco zapomněli nebo nějakou změnu či novinku přehlédli, a proto budeme rádi, když nás na takovou skutečnost upozorníte.
Pokud jste na této stránce nalezli neaktuální informaci nebo některé informace zde dokonce chybí, napište nám, prosím, na e-mail:
aktualizace{@}i-divadlo{.}cz. Předem Vám za tuto spolupráci děkujeme.


Poslední aktualizace: 14.2.2018