Poznámky a upozornění:

ARCHIV INSCENACÍ

Ne/normální - libreto a texty písní: Brian Yorkey | hudba: Tom Kitt  (2:40)
Premiéra: 29.11.2019. Překlad: Zuzana Čtveráčková. Dramaturgie: Ondřej Doubrava. Výprava: Aleš Valášek. Hudební spolupráce: Kristina Brachtlová. Pohybová spolupráce: Kateřina Viktorka Steinerová. Režie: Martin Vokoun.
Poslední uvedení: září 2020.
Současný pop-rockový muzikál zabývající se otázkami příměstského života, lidských ztrát, etiky v moderní psychiatrii nebo užívání léků. Příběh čtyřčlenné rodiny z předměstí, která řeší podobně běžné problémy, jako každá jiná rodina. A přesto nejsou jejich životy tak úplně normální. Přísná, sexy a vždy dokonalá matka Diana totiž bojuje posledních 16 let s bipolární poruchou, což značně ovlivňuje celou domácnost. Oporou jí je upřímný a milující manžel a otec Dan, který však začíná být tímto životem unavený. Jejich děti jsou typičtí přemoudřelí puberťáci, syn Gabe je snem každých rodičů a dcera Natalie, přes veškerou snahu stát se perfektní, zůstává ve stínu svého bratra...
Tick, tick ...BOOM! - libreto: Jonathan Larson, David Auburn | hudba a texty písní: Jonathan Larson  (1:40x)
Premiéra: 15.2.2018. Překlad: Michal Zahálka, Jan Šotkovský. Dramaturgie: Ondřej Doubrava. Výprava: Aleš Valášek. Hudební spolupráce: Kristina Brachtlová. Choreografie: Steve Josephson. Režie: Martin Vokoun.
art4rent z.s.
Poslední uvedení: únor 2019 (v Praze), červen 2019 (na zájezdě).
Autobiografický komorní muzikál. „Bohémský život neúspěšného umělce je skvělý. Je skvělý, když je vám dvacet. Je v pohodě, když je vám dvacet pět. Ale co když je vám už třicet. Třicet - ten věk, kdy byste měli už dělat dospělá rozhodnutí.“
Miluj, žij a plať - RENT - Jonathan Larson  (2:35)
Premiéra: 14.12.2014. Podle opery Giacoma Pucciniho „La bohème“ (podle předlohy Henriho Murgera, libreto Giuseppe Giacosa & Luigi Illica). Původní námět: Billy Aronson. Překlad: Milan Malinovsky. Dramaturgie: Ondřej Doubrava. Kostýmy: Laco Hudec, Karel Jinda. Choreografie: Tod A. Kubo. Scéna a režie: Steve Josephson.
Poslední uvedení: prosinec 2015.
Česká verze rockové opery inspirované operou „La bohème“ Giocoma Pucciniho. Vypráví o skupině mladých umělců New Yorku snažící se tvořit a přežít s břemenem AIDS.

časový údaj o délce představení je pouze orientační
„x“ u časového údaje = představení je hráno bez přestávky

aktualizace údajů:

I přes maximální snahu udržovat informace u každého divadla aktuální (a zejména u divadel partnerských), je možné, že jsme nějakou změnu či novinku přehlédli, a proto velice uvítáme, když nás na takovou skutečnost upozorníte.
Našli jste na této stránce neaktuální nebo chybějící informaci, napište nám, prosím, na e-mail: aktualizace@i-divadlo.cz.
Děkujme za spolupráci.


Poslední aktualizace: 14.2.2023