Letní scéna Musea Kampa

Adresa: U Sovových mlýnů 2, Praha 1 [zobrazit na mapě]
[tram 9-12-15-20-22 Újezd / Hellichova]
Začátky: 19:30
Připravuje se:
Forman - Daniela Šteruská-Sodomová (červen 2024)
Aktuální repertoár:
Marta | Werich
Ceny vstupenek:
1490-890 Kč
Poznámky a upozornění:
  • Od sezony 2023 posun času začátků divadelních představení již na 19.30 hod.!
  • Místa bez elevace v bočních sektorech mají sníženou viditelnost a zcela krajní místa v bočních sektorech přinášejí nižší divácký komfort při pohledu na jeviště.
  • Nutno počítat s rizikem nepříznivého či chladnějšího počasí, představení může zůstat i nedohráno! (Je-li odehráno alespoň 30 min. představení a je dále nemožné představení dohrát, vstupné se nevrací a nevzniká ani nárok na žádnou jinou kompenzaci. Obvykle však k takové situaci dochází zcela výjimečně, pořadatel řeší situaci operativně dle momentálních podmínek.)

Repertoár

Marta - Daniela Šteruská-Sodomová  (2:40)
Premiéra: 9.6.2022. Dramaturgie: Jana Slouková. Scéna: Jaroslav Wertig. Kostýmy: David Janošek. Hudba: Petr Zeman a citace. Choreografie: Linda Rančáková. Režie: Adéla Stodolová.
Divadelní recitál k 80. narozeninám Marty Kubišové plný písní a živé hudby. Zpěvačka, chartistka a disidentka, ochránkyně zvířat, matka, věrná přítelkyně, ikona národa, nejcivilnější hvězda. Žena vamp, žena z davu...
  náš tip! Tip od redaktorů: Michal Novák, Jan Pařízek, Helena Grégrová Tip od redaktorů: Michal Novák, Jan Pařízek, Helena Grégrová Tip od redaktorů: Michal Novák, Jan Pařízek, Helena Grégrová

ARCHIV INSCENACÍ


časový údaj o délce představení je pouze orientační
„x“ u časového údaje = představení je hráno bez přestávky

aktualizace údajů:

I přes maximální snahu udržovat informace u každého divadla aktuální (a zejména u divadel partnerských), je možné, že jsme nějakou změnu či novinku přehlédli, a proto velice uvítáme, když nás na takovou skutečnost upozorníte.
Našli jste na této stránce neaktuální nebo chybějící informaci, napište nám, prosím, na e-mail: aktualizace@i-divadlo.cz.
Děkujme za spolupráci.


Poslední aktualizace: 27.3.2024