Letní scéna Musea Kampa

Forman

Premiéra: 18.6.2024
Výprava: David Janošek. Hudba: Petr Zeman. Choreografie: -bude doplněno-. Režie: Adéla Stodolová.
Hra zpracovávající osud legendárního českého režiséra Miloše Formana, která provází jeho životem i dílem a sleduje složitou cestu za svobodou a sebevědomím člověka, který měl silnou vůli dotáhnout do konce svoje sny...
Letní scéna Musea Kampa
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
-
Chci vidět - přidat do seznamu

Volby

Zprávy

V červnu na Letní scénu Musea Kampa vstoupí Forman!
(7.12.2023)
Kdo bude dalším členem vybrané společnosti osobností, jejichž život originální formou přiblíží inscenace na Letní scéně Musea Kampa? Odpověď, na co se můžeme těšit v létě, přinesla zimní tisková konference na nádvoří Musea Kampa. Osvědčený tvůrčí tým v čele se scenáristkou a producentkou Danielou Sodomovou a režisérkou Adélou Laštovkovou Stodolovou 18. a 19. června 2024 uvede premiéru novinky Forman. Proslulého oscarového režiséra Miloše Formana zvární Marek Adamczyk nebo Patrik Děrgel.
(22.1.2024)
Letošní kulturní rok bude ve znamení slavného režiséra Miloše Formana. Projekt "Rok Formana" vyvrcholí v létě na nádvoří Musea Kampa, kde 18. a 19. června proběhne premiéra nového představení scenáristky Daniely Sodomové a režisérky Adély Laštovkové-Stodolové s titulem Forman. Už nyní se můžete zaposlouchat do podcastu "Miloš Forman: Drž se toho snu", který skrze slavné Formanovy snímky rozebírá a přibližuje filmařův život. Průvodcem podcastu je filmový publicista Pavel Sladký, za námětem a dramaturgií stojí Iveta Nebesařová. Uslyšíte v něm i budoucí Miloše Formany - herce Patrika Děrgela a Marka Adamczyka, kteří režiséra v nové divadelní inscenaci ztvární.