Profil uživatele

BarboraSalome

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Jiří Koula: 8 % (13)
Pavla Haflantová: 8 % (6)
Veronika Boušová: 8 % (10)
Jan Pařízek: 11 % (36)
Kateřina Jírová: 11 % (7)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 15.11.2023)
Jak jsem byla unešená z inscenace Emil čili o Háchovi, tak takové nadšení bohužel u této inscenace nemám. Potěšilo mě, že zazněla písnička Princezna republika od Karla Hašlera. Jinak je to takové průměrné. Škoda.
(zadáno: 8.10.2023)
Takové milé představení. Vítejte doma u pana Veselého a paní Pavlíkové. Hře svědčí, že je uváděna na menší prostoru, takže se opravdu cítíte jak na návštěvě.
(zadáno: 12.9.2023)
Průměrná inscenace, kterou zdobí herecký výkon Anežky Kubátové. Ansámbl Divadla na Zábradlí má charismatické a výtečné herce (König, Vašák), kterým by role Pavla Juráčka slušela, Michal Bednář není jako Pavel Juráček uvěřitelný. Bohužel. A spousta zbytečností je k vidění- scéna s Amadeem je vyloženě trapná, to samé scéna "trpaslíkem". Škoda, dalo se vytěžit mnohem víc.
(zadáno: 24.8.2023)
Bohužel velké zklamání. Hru znám a vím, že je kvalitní. Ovšem inscenování této hry Studiem DVA je naprostá příšernost. Trapnost, laciné vtípky a sprostota na vrch. Postava pana režiséra ústy Petra Štěpánka vyzívá několikrát během představení k hodnocení na i-divadle. Tak tady ho máte, 39%. Za krásné prostřední a pěknou scénu.
(zadáno: 4.8.2023)
Vtipně napsaná konverzačka pro dva herce. Viděno na letní scéně Divadla Ungelt. František Němec ve svém pokročilém věku předvádí výborný herecký výkon.
(zadáno: 6.7.2023)
Co napsat? Divadlu Ungelt se podařilo zprostředkovat zážitek v dnešní době zcela nevídaný, divadlo bez experimentů plně soustředěné na psychologicky dokonale vykreslené postavy v poutavém příběhu. Všichni tři herci hrají ve své životné formě. Bravo! 100%.
(zadáno: 16.6.2023)
Já v Řeznické nikdy nejsem nespokojená a tento stav trvá. Příjemná a inteligentní hra. Sympatické herecké výkony všech tří herců.
(zadáno: 17.5.2023)
Výtečný kousek. Jediný drobek na kráse je monolog ke konci představení po celou dobu mlčícího pianisty. Nemá přidanou hodnotu. Každopádně- výborné herecké výkony. Zvláště je povedená souhra ženského hereckého dua, které odkazuje na V+W. Hej rup, kdo má sílu.
(zadáno: 24.3.2023)
Příjemná vzpomínka na Ferdinanda Peroutku. Taneční prvky inscenaci zpestřují.
(zadáno: 17.3.2023)
Pěkná hra, kterou zdobí herecké výkony pánů Táborského a Cíla. V Řeznické nejsem nikdy nespokojena.
(zadáno: 2.3.2023)
65%.Představení vévodí herecké výkony v čele s Ivanou Uhlířovou. Líbily se mi prvky absurdního dramatu. Občas kolísalo tempo inscenace. Škoda. Určité filosofické otázky o společnosti k zamyšlení jsou.
(zadáno: 19.1.2023)
Bohužel se jedná o průměrnou inscenaci. Přitom takové téma. Začátek se hrozně vleče a občas u zpěvu není rozumět ani slovu. Vše zůstalo v půli cesty.
(zadáno: 24.12.2022)
Excelentní paní Kateřina Macháčková. Od první do poslední repliky předvádí bravurní herecký výkon. Tak moc souzní s prostorem v Řeznické. Magické. Nádhera. Bravo.
(zadáno: 29.6.2022)
Strhující představení. Famózní Radka Fiedlerová. Jsem unešená, po dlouhé době dávám 100%. Skvěle zpracován životní příběh Almy Mahlerové. Máša Málková a Ondřej Volejník taky výborné herecké výkony. V představení není hluché místo.
(zadáno: 21.6.2022)
Velmi příjemná inscenace. Pěkné herecké výkony a dobře řešená scéna. Doporučuji.
(zadáno: 17.6.2022)
Jsem nadšená. Vynikající pohled do široké ruské duše. Herecky kompaktní představení. První půlka se mi trochu vlekla, jinak nemám, co vytknout. Doporučuji.
(zadáno: 26.2.2022)
Inscenaci jsem viděla 25.02.2022, tedy na Vítězný únor. Líbila se mi více 1.část, u 2.části mi přišlo, že hra ztrácí tempo.
(zadáno: 16.1.2022)
Viděno poprvé v roce 2022 (téměř 13 let na repertoáru Švandova divadla!). Výborná hra, výborná. Mně se i líbilo, jak je řešená scéna a dobře vybraná hudba. Inscenaci kraluje duo Michal Dlouhý a Kamil Halbich. Z dalších herců si dovoluji zmínit paní Kristýnu Frejovou, pány Alexeje Pyška a Jacoba Erftemeijera. Tak uvidíme, kolik dalších let se tato vynikající hra bude hrát
(zadáno: 5.11.2021)
Velmi povedená a vtipná hra. Herecké výkony Aleny Mihulové a Petry Nesvačilové skvostné.
(zadáno: 13.10.2021)
Představení je povedené. Hra je dobře napsaná. Dramatický vztah mezi matkou a dcerou. A herecké výkony jsou parádní.
(zadáno: 9.10.2021)
Upřímně řečeno, v ČK jsem viděla lepší věci. Hra průměrná, herecké výkony slušné - ale když srovnám Martina Fingera s jeho hraním v Řeznické ( Falešná nota, Posezení u dr. Freuda), tak to není na takové úrovni.
(zadáno: 27.9.2021)
Souhlasím, představení zůstalo na půl cestě. Od Zábradlí čekám víc. Herecké výkony skvělé, ale celkové uchopení inscenace jaksi pokulhává.
(zadáno: 17.8.2021)
Hra působivá a paní Macháčková excelentní. Ovšem místo, kde byla hra hrána (zahrada Werichovy vily) není rozhodně pro takovou hru ideální. Hluk z přilehlé restaurace tomu dal korunu. Špatně bylo slyšet, chvílemi nebylo slyšet vůbec. Bohužel, bohužel, diváci kvůli tomu i odcházeli. A paní Macháčková byla i ,,díky" tomu odměněna pouze vlažným potleskem. Nezaslouženě. Bylo mi jí líto. Hra stojí rozhodně za vidění, doporučuji ovšem na stálé scéně Divadla v Řeznické.
(zadáno: 19.6.2021)
Krása střídá nádheru. Vynikající inscenace. Parádní výkony herců.Konečně v divadle.
(zadáno: 28.9.2020)
Vynikající hra z pera Thomase Bernharda, které by slušela komornější scéna. Také se domnívám, že by prospělo, kdyby hra byla inscenována tak, jak ji Bernhard napsal. Herecké výkony jsou ovšem skvělé.65%