Teatritis

scény, kde tento soubor pravidelně hraje:
Divadlo Na Prádle
Adresa: Besední 3, Praha 1 [zobrazit na mapě]
[tram 9-12-15-20-22 Újezd]

Repertoár

Prokletí nefritového škorpiona - Woody Allen, Ondřej Sokol
Premiéra: 15.9.2020. Překlad předlohy: Ondřej Sokol. Hudba: David Le Cam. Režie: Pavel Šturm.
Kouzelná konverzační komedie podle Woodyho Allena z prostředí newyorské pojišťovny 40. let plná zábavy, napětí i romantiky. Magický duet mezi geniálním pojišťovákem a asertivní kolegyní, která „ohrožuje jeho státeček ve státě“, nabývá groteskních rozměrů, když C. W. Briggs začne pod vlivem nefritového škorpióna vyšetřovat sám sebe ve zdánlivě bezchybném zločinu...
Reforma - Šárka Pichrtová
Premiéra: 1.11.2017. Hudba: David Le Cam. Režie: Pavel Šturm.
Autorská komedie plná jazykového humoru, absurdních situací i nečekaných řešení problému. Při přípravě reformy se střetává nové se starým, na všech úrovních probublává nekompetentnost a jazyk mnohdy pozbývá smyslu. Reformovat je zkrátka třeba za každou cenu, a to do nejvyšší možné míry. Pohár přetekl a české studentstvo se rozhodne hromadně emigrovat za lepší. Kdo zachrání české školství...?

časový údaj o délce představení je pouze orientační
„x“ u časového údaje = představení je hráno bez přestávky

aktualizace údajů:

I přes maximální snahu udržovat informace u každého divadla aktuální (a zejména u divadel partnerských), je možné, že jsme nějakou změnu či novinku přehlédli, a proto velice uvítáme, když nás na takovou skutečnost upozorníte.
Našli jste na této stránce neaktuální nebo chybějící informaci, napište nám, prosím, na e-mail: aktualizace@i-divadlo.cz.
Děkujme za spolupráci.


Poslední aktualizace: 18.6.2022