Divadelní společnost Ansámbl

Ceny vstupenek:
260-220 Kč (Divadlo Horní Počernice)
ředitel / umělecké vedení:
Vilma Cibulková, Miroslav Etzler

Přání, pochvaly, stížnosti... (4)Hodnocení inscenací


Umělci

ARCHIV INSCENACÍ

Pieta - Astrid Saalbachová
Premiéra: 15.5.2012. Překlad: František Fröhlich. Výprava: Vilma Cibulková. Režie: Vilma Cibulková, Lída Engelová.
Poslední uvedení: rok 2012.
Příběh zralé ženy jménem Ria, která se jednoho rána probudí v hotelovém pokoji s nemalou kocovinou a s neznámým mužem po svém boku... Je to smůla nebo vykoupení...?
Jak uvařit žábu - Petr Strnad
Premiéra: 4.3.2010. Hudba: Robert Jíša. Režie: Petr Strnad.
Poslední uvedení: únor 2012.
Tragikomický příběh o lásce až na věčnost. Hra pojednává lehce humornou formou o nelehkém údělu sympatické Blaženy, která dospěla ke konci své životní cesty. Zbývá jen předstoupit před nebeský soud a obhájit své skutky. V rolích porotců sledujeme nevšední soudní proces, který má za cíl vynesení jasného rozsudku. Vinna, či nevinna? Peklo, nebo ráj? Do jaké míry jsou naše životy ovlivňovány těmi druhými?
Picasso - Jeffrey Hatcher  (1:30x)
Premiéra: 13.10.2006. Obnovená premiéra: 5.10.2011. Překlad: Alexander Jerie. Výprava: Alena Schäferová. Režie: Jiří Svoboda.
Poslední uvedení: rok 2012.
Paříž roku 1941. Malíř Pablo Picasso je v předvečer svých šedesátých narozenin vyslýchán úřednicí gestapa slečnou Fischerovou. Bojuje za záchranu svých tří obrazů, které mají být coby zvrhlé umění gestapem zničeny...

„x“ u časového údaje = představení je hráno bez přestávky
časový údaj o délce představení je pouze orientační
aktualizace údajů:
Snažíme se udržovat informace u každého divadla aktuální, zejména u divadel, která jsou našimi partnery. Ale je možné, že jsme na něco zapomněli nebo nějakou změnu či novinku přehlédli, a proto budeme rádi, když nás na takovou skutečnost upozorníte.
Pokud jste na této stránce nalezli neaktuální informaci nebo některé informace zde dokonce chybí, napište nám, prosím, na e-mail:
aktualizace{@}i-divadlo{.}cz. Předem Vám za tuto spolupráci děkujeme.


Poslední aktualizace: 7.4.2019