Anketa 2019

Počet komentářů: 0
Nový komentář

Nejlepší inscenace roku 2019

Zobrazit výsledky pro kategorii:
Celkový počet hlasujících: 876
pořadí inscenace režie    premiéra hlasy
1.Kytice - Národní divadlo PrahaSKUTR (Martin Kukučka, Lukáš Trpišovský) 28.2.2019106
2.Elisabeth - Divadlo J.K.Tyla Plzeň Lumír Olšovský 30.11.201995
3.Billy Elliot - Divadlo J.K.Tyla Plzeň Lumír Olšovský 11.5.201975
4.Transky, body, vteřiny - Divadlo Petra Bezruče OstravaTomáš Dianiška 25.1.201968
5.Čarodějka - Goja Music Hall PrahaMartin Novotný 14.9.201955
6.Lazarus - Městská divadla pražská Marián Amsler 12.10.201953
7.Thrill Me (Vzruš mě!) - Národní divadlo moravskoslezské OstravaJuraj Čiernik 12.5.201943
8.Žebrácká opera - Městské divadlo Brno Hana Burešová 14.9.201942
9.Fernando Krapp mi napsal dopis - Klicperovo divadlo Hradec Králové Jan Holec 23.3.201941
9.Vlasy (květiNOVÉ děti) - Divadlo Kalich PrahaŠimon Caban 18.1.201941
11.Andělé v Americe - Městská divadla pražská Michal Dočekal 2.2.201938
11.Hana - Národní divadlo Brno BrnoMartin Glaser 7.6.201938
13.Anna Karenina - Městské divadlo Brno Petr Gazdík 23.2.201937
14.Voda (a krev) nad vodou - Divadlo Kalich PrahaJán Ďurovčík 5.9.201936
15.Romeo, Julie a tma - Divadlo v Dlouhé PrahaHana Burešová 2.2.201935
16.Bezruký Frantík - Divadlo pod Palmovkou Prahakol. 30.9.201934
17.K.Š.E.F.T. - Činoherní klub PrahaOndřej Sokol 7.9.201933
17.Romeo a Julie - Městská divadla pražská Michal Dočekal 25.5.201933
19.Josef a jeho úžasný pestrobarevný plášť - Divadlo J.K.Tyla Plzeň Gabriela Haukvicová-Petráková 1.12.201831
20.Dánská dívka - Divadlo Na Fidlovačce & SpoluHraJakub Čermák 14.11.201930
20.Malý princ - Studio DVA divadlo PrahaŠimon Caban 6.12.201830
22.Zá-to-pek! - Divadlo Minor PrahaJan Jirků 6.10.201929
23.Nebe - peklo - Divadlo v Dlouhé PrahaJakub Krofta 17.4.201928
24.Don Quijote - Divadlo Husa na provázku BrnoJan Mikulášek 25.10.201927
24.Neviditelný - Městská divadla pražská Martin Františák 6.4.201927
26.Ne/normální - art4rent, z.s. Martin Vokoun 29.11.201926
27.Tarzan - Divadlo Hybernia PrahaLibor Vaculík 3.10.201925
28.Mamma Mia! - Městské divadlo Brno Petr Gazdík 19.10.201924
28.Sonety - Divadlo v Dlouhé PrahaSKUTR (Martin Kukučka, Lukáš Trpišovský) 23.11.201924
30.Persony - Divadlo Na zábradlí PrahaJan Mikulášek 6.12.201823
30.Poslední loď - Městské divadlo Brno Stanislav Moša 16.2.201923
30.Vyhnání Gerty Schnirch - 3D Company PrahaDiana Šoltýsová 29.11.201923
33.CAMPQ - Divadlo Letí & Tygr v tísni & Jihočeské divadlo České BudějoviceMartina Schlegelová, Petr Hašek, Ivo Kristián Kubák, Tomáš Loužný 6.6.201921
33.Evita - Jihočeské divadlo Č. Budějovice Lumír Olšovský 29.3.201921
33.Maryša (mlčí) - Depresivní děti touží po penězích PrahaJakub Čermák 2.4.201921
33.Rok na vsi - Divadlo pod Palmovkou PrahaMichal Lang 11.1.201921
33.Sláva a pád krále Otakara - Městská divadla pražská Michal Hába 15.9.201921
38.Bull - Divadlo Mír OstravaAlbert Čuba 2.2.201920
38.Děj se co děj (Anything Goes) - Národní divadlo moravskoslezské OstravaPeter Oravec 4.4.201920
38.Hra, která se zvrtla - Městské divadlo Kladno Jaroslav Slánský 2.2.201920
41.Kvidoule IV. - Cabaret Calembour Prahakol. 29.4.201918
42.Bratr spánku - Švandovo divadlo PrahaDodo Gombár 8.12.201816
42.Smrt mu sluší! - Švandovo divadlo PrahaDaniel Hrbek 25.5.201916
42.Zimní slunovrat - Komorní scéna Aréna OstravaKristýna Jankovcová 25.5.201916
45.Lakomec - Divadlo Mír OstravaPavel Šimák 1.6.201915
45.Pera markýze de Sade - Národní divadlo Brno BrnoMartin Glaser 11.10.201915
45.Už ani den! - Divadlo Mír OstravaAlbert Čuba 19.11.201915
48.Heroes - Losers Cirque Company PrahaDaniel Špinar 23.8.201914
48.Starci na chmelu - Studio DVA divadlo PrahaAdam Kraus 7.6.201914
48.Za dveřmi - Divadlo na Vinohradech PrahaBarbora Mašková 31.5.201914
51.Hilda - Divadlo X10 PrahaTomáš Loužný 17.10.201913
51.Jak umřít na rokenrol - Městské divadlo Kladno Miroslav Hanuš 25.5.201913
51.Lakomec - Klicperovo divadlo Hradec Králové Michal Hába 16.3.201913
51.Oběd u Wittgensteina - Národní divadlo PrahaDaniel Špinar 7.11.201913
51.Přízraky - Dejvické divadlo PrahaJiří Pokorný 15.4.201913
56.Dobře placená procházka - Divadlo J.K.Tyla Plzeň Dalibor Gondík 16.2.201912
57.Berlín Alexanderplatz - Tygr v tísni PrahaMarie Nováková 8.3.201911
57.Mistr a Markétka - Divadlo Petra Bezruče OstravaAlexandr Minajev 10.5.201911
57.Za krásu - Národní divadlo PrahaDaniel Špinar 14.3.201911
57.Šakalí léta - Divadlo Na Fidlovačce PrahaAdam Skala 23.3.201911
61.BurnOut aneb Vyhoř! - A studio Rubín PrahaJan Frič 1.3.201910
61.Na Větrné hůrce - Švandovo divadlo PrahaMartin Františák 23.11.201910
61.Pan Kolpert - Činoherní studio Ústí nad Labem David Šiktanc 22.2.201910
61.Pět let zpět (The Last Five Years) - Národní divadlo moravskoslezské OstravaJanka Ryšánek Schmiedtová 26.9.201910
61.Přelet nad kukaččím hnízdem - Slovácké divadlo Uherské Hradiště Igor Stránský 9.11.201910
61.Strýček Váňa - Klicperovo divadlo Hradec Králové Ivan Krejčí 26.10.201910
61.Zadržitelný vzestup Artura Uie - Jihočeské divadlo Č. Budějovice Martina Schlegelová 28.11.201910
68.Brutál - Divadlo NaHraně Jiří Š. Hájek 1.12.20189
68.Heda Gablerová: Teorie dospělosti - Divadlo Petra Bezruče OstravaJanka Ryšánek Schmiedtová 15.3.20199
68.Játra - Dejvické divadlo PrahaJosefina Formanová 29.11.20199
68.Noc bláznů - Národní divadlo Brno BrnoŠimon Dominik 15.2.20199
68.Pravidla bincárny - Divadlo Husa na provázku BrnoAnna Davidová 12.5.20199
68.R.U.R. - Divadlo J.K.Tyla Plzeň Filip Nuckolls 26.10.20199
68.Santiniho jazyk - Městské divadlo Brno Stanislav Slovák 26.10.20199
68.Scott a Hem - Divadlo v Řeznické PrahaLukáš Pečenka 29.5.20199
68.Srpen v zemi indiánů - Divadlo F.X.Šaldy Liberec Šimon Dominik 26.4.20199
68.Velká bankovní loupež - Východočeské divadlo Pardubice Robert Bellan 23.3.20199
68.Woyzeck - HaDivadlo BrnoMiroslav Bambušek 12.3.20199
68.Úplné zatmění - SpoluHra PrahaJakub Čermák 23.1.20199
80.Evžen Oněgin - Moravské divadlo Olomouc Bogdan Kokotek 12.4.20198
80.Fanny a Alexandr - Divadlo na Vinohradech PrahaPavel Khek 8.3.20198
80.Frankenstein - Divadlo Petra Bezruče OstravaJan Holec 15.11.20198
80.Jednou budem dál - Městské divadlo Zlín Petr Michálek 16.11.20198
80.Mikve - Divadlo F.X.Šaldy Liberec Jakub Nvota 7.12.20188
80.Postřižiny - Moravské divadlo Olomouc Petr Novotný 4.10.20198
80.Romeo a Julie - Městské divadlo Brno Stanislav Slovák 15.6.20198
80.Sopranistky - Činoherní klub PrahaOndřej Sokol 15.2.20198
80.Ujetá ruka - Divadlo F.X.Šaldy Liberec Jiří Š. Hájek 12.4.20198
80.Zimní pohádka - Letní shakespearovské slavnosti Pavel Khek 25.6.20198
80.Švanda dudák - Divadelní léto pod plzeňským nebem Marek Němec 29.6.20198
91.50 odstínů! - Divadlo Radka Brzobohatého PrahaLukáš Burian 22.11.20197
91.A pak už tam nezbyl ani jeden - Městské divadlo Mladá Boleslav Petr Mikeska 22.2.20197
91.Cesta - Divadlo Drak Hradec KrálovéJakub Vašíček 15.11.20197
91.Divotvorný hrnec - Divadlo F.X.Šaldy Liberec Oldřich Kříž 31.5.20197
91.Furianti - Klicperovo divadlo Hradec Králové Petr Štindl 22.12.20187
91.Hra, která se zvrtla - Divadlo Bez zábradlí PrahaKarel Heřmánek 19.10.20197
91.Kvítek mandragory - Divadlo Broadway PrahaRadek Balaš 13.3.20197
91.Mam´zelle Nitouche - Moravské divadlo Olomouc Michaela Doleželová 13.9.20197
91.Moskyti - Městské divadlo Zlín Petr Štindl 2.3.20197
91.Nebezpečné vztahy - Městské divadlo Brno Mikoláš Tyc 6.4.20197
91.Nine - Městské divadlo Brno Stanislav Moša 27.4.20197
91.Po konci světa - Divadlo Bez zábradlí PrahaTomáš Mašín 31.5.20197
91.Pod sněhem - Jihočeské divadlo Č. Budějovice Jana Kališová 18.1.20197
91.Proslov k národu - Národní divadlo PrahaPetra Tejnorová 6.6.20197
91.Saturnin - Městské divadlo Zlín Jan Bártek 30.3.20197
91.Saxana - Studio DVA divadlo PrahaŠimon Caban 21.11.20197
91.Starci na chmelu - Moravské divadlo Olomouc Petr Novotný 25.1.20197
91.Stepní vlk - Činoherní studio Ústí nad Labem David Šiktanc 11.10.20197
91.Ve smyčce - Divadlo v Řeznické PrahaJakub Nvota 5.4.20197
110.Dva úplně nazí muži - Slovácké divadlo Uherské Hradiště Lukáš Kopecký 12.1.20196
110.Jakub a jeho pán - Divadlo F.X.Šaldy Liberec Petr Veselý 21.6.20196
110.Král Ubu - Divadlo D21 PrahaJakub Šmíd 26.3.20196
110.Mandragora - Komorní scéna Aréna OstravaIvan Krejčí 16.3.20196
110.Middletown - Divadlo J.K.Tyla Plzeň Marek Němec 2.11.20196
110.Paní z moře - Divadlo F.X.Šaldy Liberec Šimon Dominik 4.10.20196
110.Pravda - Městské divadlo Mladá Boleslav Peter Chmela 15.3.20196
110.Revizor - Divadlo na Vinohradech PrahaJuraj Deák 19.12.20186
110.Semafor má narozeniny - Divadlo Semafor PrahaJiří Suchý 30.10.20196
110.Vladař - Městská divadla pražská Anna Klimešová 16.3.20196
110.Zlý sen - Divadelní spolek Jedl PrahaJan Nebeský 10.9.20196
121.Apartmá v hotelu Plaza - Městské divadlo Kladno Věra Herajtová 8.12.20185
121.Chicago - Slovácké divadlo Uherské Hradiště Linda Keprtová 26.6.20195
121.Cyrano z Bergeracu - Indigo Company PrahaPetr Mikeska 26.6.20195
121.Dokonalá svatba - Národní divadlo moravskoslezské OstravaJanusz Klimsza 7.2.20195
121.Dům Usherů II - Městské divadlo Kladno Jiří Š. Hájek 15.6.20195
121.Fantasy! - Divadlo NoD PrahaJanek Lesák 16.1.20195
121.Gazdina roba - Těšínské divadlo Český TěšínPetr Kracik 26.1.20195
121.Hamlet - Městské divadlo Zlín Zdeněk Dušek 8.12.20185
121.Horská dráha - Divadlo Bolka Polívky BrnoPetr Halberstadt 11.1.20195
121.Klíště - Divadlo Bolka Polívky BrnoBoleslav Polívka 10.5.20195
121.Ladies no Gentlemen - Divadlo Na zábradlí PrahaDavid Jařab 8.3.20195
121.Lakomec - Divadlo Kalich PrahaJakub Nvota 1.11.20195
121.Maloměšťáci - HaDivadlo BrnoIvan Buraj 13.12.20185
121.Modrovous (Sir Halewyn) - Divadlo J.K.Tyla Plzeň Natália Deáková 15.12.20185
121.Nepřítel lidu - Lachende Bestien & Městská divadla pražskáMichal Hába 19.1.20195
121.Návod k přežití zombie apokalypsy - Jihočeské divadlo Č. Budějovice Janek Lesák 13.4.20195
121.Petr a Lucie - Městské divadlo Zlín Patrik Lančarič 9.2.20195
121.Plodnost! Mír! A Bohatství! - Tygr v tísni PrahaMarie Nováková 30.8.20195
121.Prezidentky - HaDivadlo BrnoKamila Polívková 6.9.20195
121.Rebelky - Divadlo Bolka Polívky BrnoAntonín Procházka 15.11.20195
121.Revizor - Městská divadla pražská David Drábek 27.4.20195
121.Tlustý prase - Moravské divadlo Olomouc Roman Vencl 22.11.20195
121.Tom na farmě - Slovácké divadlo Uherské Hradiště Tereza Říhová 18.10.20195
121.Utrpení mladého Werthera - Horácké divadlo Jihlava Jakub Čermák 27.9.20195
121.Všechny báječný věci - Městské divadlo Kladno Kristýna Čepková 4.11.20195
121.Zlatý osel - Komorní scéna Aréna OstravaPavel Gejguš 26.10.20195
121.Zmrzačení - Divadlo X10 PrahaOndřej Štefaňák 24.5.20195
121.Čtvrtá opice - Handa Gote research & development 19.11.20195

Další nominace získaly v součtu méně než 5 hlasů.
Tabulka byla sestavena na základě výsledků veřejné ankety.


Komentáře Přidat komentář

Přidat komentář

Zatím zde není žádný komentář.