Cabaret Calembour

Kvidoule IV.

Premiéra: 29.4.2019. Výprava: Karel Čapek. Hudba: Igor Orozovič. Režie: kol.
1:45


Shrnutí poetiky, díky které si Cabaret Calembour za deset let své existence získal oblibu. Dozvíte se, jak se správně kvidoulí či minimálně jak správně oloupat banán. V první půli původní písně a žertovné výstupy, v druhé kabaretní aktovka Milana Štoka „Arcimimus“ (s podtitulem „slovní rohování“), která nás zavede do antiky, kde v blíže neurčené řecko-římské obci probíhají čas od času souboje ve slovních hříčkách o zmíněný titul...
Cabaret Calembour
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
75 %
7541000
Chci vidět - přidat do seznamu
Volby

Hodnocení

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ:
Vladimír Rogalewicz 70 %
(zadáno: 12.9.2019, počet hodnocení: 506)
přínosný / zajímavý komentář
Stejně skvělé a zábavné jako všechny předchozí díly. Je zřejmé, že to zúčastněné i po 10 letech stále baví. Vzali si ale těžký úkol: naplnit vždy nově stejnou strukturu. To nefunguje napořád a i skalní fanoušek CC přemýšlí a srovnává. Do příště už bude nutné dát hravému stylu CC pevnější (a zajímavější) obsah.
R.JELEN.21 70 %
(zadáno: 12.9.2019, počet hodnocení: 74)
přínosný / zajímavý komentář
Tohle jsem potřebovala se od srdce nenuceně zasmát ;)
Co k tomu víc říct, je to vtipný, je to hravý, dobře se na to kouká, dobře se to poslouchá a mě to stačí.
Nehraje si to na mistrovství světa v poetice, mistrovství v klauniádě, je to co to je a je to tak nejlepší ;) Možná snad jen Triptychon di voce byl o kousek lepší ;)
Ještě by možná bylo fajn nějak lépe oddělit přestávku a konec je to zmatečné ;)
Michal1982 80 %
(zadáno: 17.6.2019, počet hodnocení: 35)
přínosný / zajímavý komentář
CC opět válí.. první půlka - kabaret-bavila asi více.. Skvělé texty a hudba I. Orozoviče nezklamaly... Osud Jirkových sov byl zpečetěn. Ale i v druhé části - aktovce - bylo pár komických míst-především díky zásluze Jirky Suchého z Tábora.. Co napsat závěrem? A žlutýho melouna...
Honza1 80 %
(zadáno: 9.5.2019, počet hodnocení: 76)
přínosný / zajímavý komentář
85%. Tuhle partu to prostě spolu evidentně pořád baví a nás to s nimi taky vždycky baví. Opět to byl moc příjemný večer s inteligentním humorem. První část s písněmi a vtipnými výstupy se nám líbila více, ale i malá divadelní hra v druhé části o slovním soupeřením stála za to. Určitě vřele doporučuji.

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.