PřihlášeníPokud zde ještě nemáte vytvořený účet, musíte se nejdříve zaregistrovat.
Zapomenuté heslo? Využijte, prosím, formulář pro zaslání hesla.


Po přihlášení můžete aktivně využívat funkce uživatelské zóny, tj.:
- hodnotit inscenace
- zadávat své příspěvky do diskusí
- blogovat
- spravovat svůj osobní divadelní kalendář
- aktivovat hlídání termínů zvolených inscenací


Vedení blogu - tematická náplň příspěvků je zcela libovolná, pochopitelně v intencích zaměření webu. Může se týkat např. nejen osobních (neformálních) pohledů na inscenace, ale i na divácký servis divadel, ceny vstupenek, můžete se s ostatními rozdělit o zajímavé či neobvyklé zážitky z divadel, komentovat otázky kulturní politiky, zamýšlet se nad trendy v oblasti divadla, rozebrat dramatické dílo nebo rovnou celého autora :)

Diskuse se vztahují vždy k danému divadlu. Vedle polemických příspěvků je možné se rozdělit s ostatními o nějakou informaci, ptát se, sdělit zkušenost,
zdrbat či lépe pochválit divácký servis i herce, nebo prostě jen tlachat o čemkoliv, co se jen může daného divadla dotýkat.

Aktivní hodnocení inscenací spočívá v udělení procentního hodnocení dojmu z viděného. I to je pro ostatní informace, průměry mohou o něčem vypovídat.
K hodnocení lze přiřadit i výstižnou glosu nebo stručný komentář (do 600 znaků). Pro delší článek přejděte, prosím, do blogu.
Důrazně upozorňujeme, že nabízíme prostor pouze pro odpovědné hodnocení. Zde není místo pro záměrnou svévoli v přiřazování hodnocení. V případě podezření zahajujeme monitoring IP adresy a v krajním případě uživateli, který by nerespektoval férový přístup, bude smazán jeho uživatelský účet.
Redakce do uživatelských hodnocení nezasahuje, pouze ve výjimečných případech porušení pravidel. Nezapomínejte však, že všichni ostatní si dělají obrázek, jak hodnotíte - a je jen a jen na Vás, zda Vaše hodnocení budou brát ostatní vážně i příště.