Divadelní léto pod plzeňským nebem

Adresa: náměstí Míru, Plzeň [zobrazit na mapě]
[tram 4 Nám Míru, bus 29 Poliklinika Bory]
Začátky: 21:00
Připravuje se:
Shakespeare v Hollywoodu - Ken Ludwig (léto 2023)
Dokonalá pitomost - Robert Goodale, David Goodale
Ceny vstupenek:
650-250 Kč
Poznámky a upozornění:
  • Nutno počítat s rizikem nepříznivého či chladnějšího počasí, představení může zůstat i nedohráno! (Je-li odehráno alespoň 30 min. představení a je dále nemožné představení dohrát, vstupné bohužel již není možné vrátit a nevzniká ani nárok na žádnou jinou kompenzaci. Obvykle však k takové situaci dochází zcela výjimečně, pořadatel řeší situaci operativně dle momentálních podmínek.)

Repertoár

Podivné odpoledne dr. Zvonka Burkeho - Ladislav Smoček  (2:10|Náměstí Míru)
Premiéra: 2.7.2022. Dramaturgie: Jiří Janků. Scéna: Karel Čapek. Kostýmy: Andrea Pavlovičová. Hudba: Matěj Kroupa. Choreografie: Martin Pacek. Režie: Šimon Dominik.
Kultovní groteska s originálním humorem, který osciluje na hraně mezi fraškou a hlubokomyslným filozofováním. Dr. Zvonek Burke se ocitá na konci svých mužných sil, ale ještě se nehodlá vzdát a „donkichotsky“ bojuje svůj marný zápas se světem, který se proti němu spiknul...
  tip redaktora! Tip od redaktora: Pavel Širmer
Slyšíš mě? - Eliška Vavříková, Jaroslava Šiktancová, Dušan Navařík
Premiéra: 26.7.2021. Pražská premiéra: 14.12.2021. Scéna: Lidya Emir. Kostýmy: Kristina Matre Křížová. Hudba: Dušan Navařík. Choreografie: Eliška Vavříková. Režie: Jaroslava Šiktancová.
Autorská inscenace vycházející ze situace, která nás všechny uzavřela do pokojů, k počítačům. Co nahradilo reálnou blízkost druhých? Sny...?
Romeo a Julie - William Shakespeare
Premiéra: 26.6.2021. Překlad: Josef Topol. Úprava: Jakub Špalek, Lenka Bočková. Dramaturgie: Lenka Bočková. Výprava: Petra Krčmářová. Hudba: Daniel Fikejz. Pohybová spolupráce: Petr Nůsek, Jana Hanušová. Režie: Jakub Špalek.
koprodukční inscenace Divadelního léta pod plzeňským nebem a Divadelního spolku Kašpar
Nejslavnější milostný příběh v úpravě pro osm postav. Rozpálené ulice krásné Verony, dva znepřátelené rody a mladá láska...

ARCHIV INSCENACÍ


časový údaj o délce představení je pouze orientační
„x“ u časového údaje = představení je hráno bez přestávky

aktualizace údajů:

I přes maximální snahu udržovat informace u každého divadla aktuální (a zejména u divadel partnerských), je možné, že jsme nějakou změnu či novinku přehlédli, a proto velice uvítáme, když nás na takovou skutečnost upozorníte.
Našli jste na této stránce neaktuální nebo chybějící informaci, napište nám, prosím, na e-mail: aktualizace@i-divadlo.cz.
Děkujme za spolupráci.


Poslední aktualizace: 15.7.2022