Divadelní léto pod plzeňským nebem

Začátky: 21:00
Aktuální repertoár:
39 stupňů | Romeo a Julie
Ceny vstupenek:
650-300 Kč
Poznámky a upozornění:
  • Program v roce 2023 probíhá na scéně v Proluce v Křižíkových sadech.
  • Nutno počítat s rizikem nepříznivého či chladnějšího počasí, představení může zůstat i nedohráno! (Je-li odehráno alespoň 30 min. představení a je dále nemožné představení dohrát, vstupné bohužel již není možné vrátit a nevzniká ani nárok na žádnou jinou kompenzaci. Obvykle však k takové situaci dochází zcela výjimečně, pořadatel řeší situaci operativně dle momentálních podmínek.)

Repertoár

39 stupňů - John Buchan, Alfred Hitchcock, Patrick Barlow  (2:25)
Premiéra: 15.6.2023. Překlad: Pavel Dominik. Dramaturgie: Jiří Janků. Scéna: Pavel Kodeda. Kostýmy: Andrea Pavlovičová. Hudba: Jiří Švec a citace. Choreografie: Tomsa Legierski. Režie: Zdeněk Bartoš.
uváděno v Proluce u Křižíkových sadů
Poslední uvedení: červen 2023 (open air), listopad 2024 (v Divadle Alfa).
Bláznivá variace na špionážní film noir Alfreda Hitchcocka. Hororové dobrodružství, napínavé akční scény, klasická klišé detektivních příběhů, ale i neotřelý humor...
Romeo a Julie - William Shakespeare
Premiéra: 26.6.2021. Premiéra v Divadle v Celetné: 12.9.2022. Překlad: Josef Topol. Úprava: Jakub Špalek, Lenka Bočková. Dramaturgie: Lenka Bočková. Výprava: Petra Krčmářová. Hudba: Daniel Fikejz. Pohybová spolupráce: Petr Nůsek, Jana Hanušová. Režie: Jakub Špalek.
Koprodukční inscenace Divadelního spolku Kašpar a Divadelního léta pod plzeňským nebem. Nová verze inscenace Divadelního spolku Kašpar z roku 2012.
Nejslavnější milostný příběh v úpravě pro osm postav. Rozpálené ulice krásné Verony, dva znepřátelené rody a mladá láska...

ARCHIV INSCENACÍ


časový údaj o délce představení je pouze orientační
„x“ u časového údaje = představení je hráno bez přestávky

aktualizace údajů:

I přes maximální snahu udržovat informace u každého divadla aktuální (a zejména u divadel partnerských), je možné, že jsme nějakou změnu či novinku přehlédli, a proto velice uvítáme, když nás na takovou skutečnost upozorníte.
Našli jste na této stránce neaktuální nebo chybějící informaci, napište nám, prosím, na e-mail: aktualizace@i-divadlo.cz.
Děkujme za spolupráci.


Poslední aktualizace: 17.11.2023