Divadelní léto pod plzeňským nebem

stránka divadla na Facebooku
Nejbližší představení:
Program zde není k dispozici - generování programu nebylo ze strany tohoto subjektu objednáno (příp. služba nebyla uhrazena). kontaktujte nás
Začátky: 20:00
Připravuje se:
Strakonický dudák - Josef Kajetán Tyl (červen)
Aktuální repertoár:
Akvabely | Cyrano
Ceny vstupenek:
490-250 Kč
Poznámky a upozornění:
  • Nutno počítat s rizikem nepříznivého či chladnějšího počasí, představení může zůstat i nedohráno! (Je-li odehráno alespoň 30 min. představení a je dále nemožné představení dohrát, vstupné bohužel již není možné vrátit a nevzniká ani nárok na žádnou jinou kompenzaci. Obvykle však k takové situaci dochází zcela výjimečně, pořadatel řeší situaci operativně dle momentálních podmínek.)

Repertoár

Cyrano - Edmond Rostand  (2:40|Proluka u Křižíkových sadů)
Premiéra: 30.6.2018. Překlad: Jindřich Pokorný. Dramaturgie: Jiří Janků. Výprava: Petr Kolínský. Hudba: Jan Maxián. Režie: Ivan Řezáč.
Dramatická báseň patřící k vrcholům francouzského dramatu. Romantický příběh čisté a marné lásky až za hrob, opravdového přátelství, nefalšovaného hrdinství, odvahy a cti.
D10+  
Akvabely - David Drábek  (prostranství U Zvonu / Proluka u Křižíkových sadů)
Premiéra: 1.7.2017. Dramaturgie: Jiří Janků. Scéna: Pavel Kodeda. Kostýmy: Lenka Polášková. Hudba: Pavel Hrubý a citace. Choreografie: Petra Parvoničová. Režie: Vilém Dubnička.
Nová verze inscenace Divadla J. K. Tyla v Plzni z roku 2009, později uváděné pod hlavičkou Transp Art, s.r.o. na scéně Divadla Alfa.
Populární česká hra. Tragikomický příběh tří přátel, jejich manželek, milenek, milenců a vás. Tři muži středního věku řeší své problémy v plavkách. V životě trochu plavou, a tak se synchronizují alespoň ve společném vodním tanci...

ARCHIV INSCENACÍ


„x“ u časového údaje = představení je hráno bez přestávky
časový údaj o délce představení je pouze orientační
aktualizace údajů:
Snažíme se udržovat informace u každého divadla aktuální, zejména u divadel, která jsou našimi partnery. Ale je možné, že jsme na něco zapomněli nebo nějakou změnu či novinku přehlédli, a proto budeme rádi, když nás na takovou skutečnost upozorníte.
Pokud jste na této stránce nalezli neaktuální informaci nebo některé informace zde dokonce chybí, napište nám, prosím, na e-mail:
aktualizace{@}i-divadlo{.}cz. Předem Vám za tuto spolupráci děkujeme.


Poslední aktualizace: 27.11.2018