Divadelní léto pod plzeňským nebem

stránka na Facebooku
Nejbližší představení:
Program zde není k dispozici - divadlo si službu neobjednalo (příp. nebyla uhrazena).
objednávka služby generování programu na tomto portálu
Začátky: 20:00
Připravuje se:
Cyrano z Bergeracu - Edmond Rostand (červenec)
Ceny vstupenek:
490-250 Kč
Poznámky a upozornění:
  • Nutno počítat s rizikem nepříznivého či chladnějšího počasí, představení může zůstat i nedohráno! (Je-li odehráno alespoň 30 min. představení a je dále nemožné představení dohrát, vstupné bohužel již není možné vrátit a nevzniká ani nárok na žádnou jinou kompenzaci. Obvykle však k takové situaci dochází zcela výjimečně, pořadatel řeší situaci operativně dle momentálních podmínek.)

Repertoár

Akvabely - David Drábek  (prostranství U Zvonu)
Premiéra: 1.7.2017. Dramaturgie: Jiří Janků. Scéna: Pavel Kodeda. Kostýmy: Lenka Polášková. Hudba: Pavel Hrubý a citace. Choreografie: Petra Parvoničová. Režie: Vilém Dubnička.
Nová verze inscenace Divadla J. K. Tyla v Plzni z roku 2009, později uváděné pod hlavičkou Transp Art, s.r.o. na scéně Divadla Alfa.
Populární česká hra. Tragikomický příběh tří přátel, jejich manželek, milenek, milenců a vás. Tři muži středního věku řeší své problémy v plavkách. V životě trochu plavou, a tak se synchronizují alespoň ve společném vodním tanci...
Don Quijote - Miguel de Cervantes, Vilém Dubnička  (prostranství U Zvonu)
Premiéra: 2.7.2016. Dramaturgie: Jiří Janků. Scéna: Pavel Kodeda. Kostýmy: Lenka Polášková. Hudba: Petr Zeman. Režie: Vilém Dubnička.
Komedie na motivy slavného Cervantesova románu. Světoznámá postava romantického rytíře Dona Quijota přetrvává v povědomí lidí už více než 400 let. Snad je to tím, že každý z nás tak trochu marně bojuje s osudem, každý z nás tak trochu sní, každý z nás je tak trochu Don Quijote. Co o Donu Quijotovi ale opravdu víme...?
Prokletí rodu Baskervillů aneb Pozor, zlý pes! - Jiří Janků  (2:40|Proluka u Křižíkových sadů)
Premiéra: 29.6.2015. Na motivy románu Arthura Conana Doylea „Pes baskervillský“. Dramaturgie: Jiří Janků. Výprava: Michaela Červenková. Hudba: Petr Zeman a citace. Režie: Petr Svojtka.
Hororová divadelní komedie na motivy slavného románu. Sherlock Holmes a jeho přítel Dr. Watson se v nehostinném prostředí nebezpečných močálů snaží přijít na kloub záhadnému monstru Psa Baskervillského...

ARCHIV INSCENACÍ


„x“ u časového údaje = představení je hráno bez přestávky
časový údaj o délce představení je pouze orientační
aktualizace údajů:
Snažíme se udržovat informace u každého divadla aktuální, zejména u divadel, která jsou našimi partnery. Ale je možné, že jsme na něco zapomněli nebo nějakou změnu či novinku přehlédli, a proto budeme rádi, když nás na takovou skutečnost upozorníte.
Pokud jste na této stránce nalezli neaktuální informaci nebo některé informace zde dokonce chybí, napište nám, prosím, na e-mail:
aktualizace{@}i-divadlo{.}cz. Předem Vám za tuto spolupráci děkujeme.


Poslední aktualizace: 28.11.2017