Divadlo Kolowrat

informace uvedené u tohoto divadla nemusí být plně aktuální z důvodu nenavázané či nefunkční spolupráce  
Adresa: Ovocný trh 6, Praha 1 [zobrazit na mapě]
[metro A-B Můstek]
Aktuální repertoár:
Blázinec | Eigengrau | Nemilovaná
Poznámky a upozornění:
  • .

Repertoár

Nemilovaná - Arnošt Lustig, Jakub Korčák  (ArtWay Theatre)
Premiéra: 19.10.2017. Scéna: Jan Dušek. Kostýmy: Jan Dušek, Michaela Semotánová, Polina Akhmetzhanova. Režie: Jakub Korčák.
předpremiéry od září 2017
Komorní inscenace podle stejnojmenné novely. Příběhy židovské dívky Perly Sch., která za 2. světové války v terezínském ghettě provozuje nejstarší řemeslo světa. Díky známosti s panem L. se mnohokrát vyhne povolání do transportu, jehož konečnou stanicí je koncentrační tábor. Ale po té, co je i pan L. transportován, už nemá Perla žádnou jistotu, že ona nebude „další na řadě“...
inscenace není vhodná pro děti
Eigengrau - Penelope Skinnerová  (1:55x)
Premiéra: 27.11.2016. Režie: Alexandr Minajev.
Současná britská hra vystihující generaci mladých lidí kolem třicítky. Tragikomika hrdinů vyplývá z bolestného rozporu mezi přijatými módními lifestyle koncepcemi a vrozenou emocionální výbavou. Ta postavy žene do konfliktních pocitů a situací ohledně lásky, které se nakonec stejně ukazují být po všech stránkách životadárnější, než racionální kalkul.
Blázinec - Jaroslav Gillar
Premiéra: 9.2.2016. Výprava: Helena Dubová. Hudba a režie: Jaroslav Gillar.
Napínavá groteska ve které se zmocní blázni vlády nad ústavem, který je však alegorickou podobou světa. Všech patnácti rolí se ujal jeden herec...

„x“ u časového údaje = představení je hráno bez přestávky
časový údaj o délce představení je pouze orientační
aktualizace údajů:
Snažíme se udržovat informace u každého divadla aktuální, zejména u divadel, která jsou našimi partnery. Ale je možné, že jsme na něco zapomněli nebo nějakou změnu či novinku přehlédli, a proto budeme rádi, když nás na takovou skutečnost upozorníte.
Pokud jste na této stránce nalezli neaktuální informaci nebo některé informace zde dokonce chybí, napište nám, prosím, na e-mail:
aktualizace{@}i-divadlo{.}cz. Předem Vám za tuto spolupráci děkujeme.


Poslední aktualizace: 23.6.2018