VerTeDance

stránka na Facebooku
scény, kde tento soubor pravidelně hraje:
Divadlo Ponec
Adresa: Husitská 24a, Praha 3 [zobrazit na mapě]
[bus 133-175-207 U památníku]
Divadlo Archa
Adresa: Na Poříčí 26, Praha 1 [zobrazit na mapě]
[metro B Náměstí Republiky (výstup Masarykovo nádraží), tram 3-8-14-24, bus 207 Bílá labuť]
Studio ALTA
Adresa: U výstaviště 21, Praha 7 [zobrazit na mapě]
[tram 6-12-17 Výstaviště Holešovice]
ředitel / umělecké vedení:
Veronika Kotlíková, Tereza Ondrová

Diskuse (0)


Přání, pochvaly, stížnosti... (0)Hodnocení inscenací


Umělci

Poznámky a upozornění:
  • .

Repertoár

Flow - kol.
Premiéra: 21.11.2016. Výprava: Dragan Stojčevski. Hudba: Beata Hlavenková. Režie: Jiří Havelka.
Hodinový kurz základních technik štěstí pro čtyři tanečníky a jednu skladatelku. Minulost je jen příběh v naší hlavě. Budoucnost tvoří iluze. Jen přítomnost nezná čas. Ani formu. Ani potřeby...
Ceviche - David Zambrano  (1:00x)
Premiéra: 21.11.2015. Výprava: Mariana Novotná. Hudba: Zrní. Choreografie: David Zambrano.
Projekt odkazující k latinskoamerickému pokrmu z ryb, kde se ingredience, chutě a vůně kombinují podle fantazie šéfkuchaře. Návrat k samé podstatě tance jako rituálu a společného prožívání, sdílení zážitků a zkušeností – s absolutní upřímností, kterou si člověk obvykle dovolí jen v kruhu nejbližších. O přítomném okamžiku, tady a teď, o nakažlivé radosti z pohybu, hudby i života...
Chybění - Jaro Viňarský
Premiéra: 1.11.2015. Dramaturgie: Ján Zaťko. Scéna: Tomáš Morávek, Adriana Černá. Kostýmy: Adriana Černá. Hudba: Tomáš Procházka. Choreografie: Jaro Viňarský & kol.
Taneční fyzická inscenace o ztrátách, které mohou být ziskem...
Korekce - kol.  (0:55x)
Premiéra: 4.2.2014. Výprava: Dáda Němeček. Hudba: Clarinet Factory. Choreografie: kol. Režie: Jiří Havelka.
Inscenace navazující na projekt „Naučená bezmocnost“. „Pojďme na chvíli zažít slast z nesvobody. Nesvoboda je něco, čeho se bojíme. Nemožnost rozhodnout se jakkoli. Odejít když chci, kam chci a s kým chci. Dělat cokoli. Pocit širého nepřehlédnutelného oceánu možností, které nás lákají, ale jsou nám odepřeny...“
v inscenaci je použito stroboskopických nebo jiných silně zábleskových efektů Náš tip!
Naučená bezmocnost - kol.  (1:00x)
Premiéra: 17.10.2013. Podle knihy Dagmar Šimkové „Byly jsme tam taky“. Choreografie: Veronika Kotlíková, Tereza Ondrová.
Site-specific projekt inspirovaný knihou Dagmar Šimkové „Byly jsme tam taky“ z prostředí komunistického lágru padesátých let.
Boxteska - Charlie Chaplin & kol.
Premiéra: 17.12.2012. Výprava: Máša Černíková. Choreografie: Tereza Ondrová, Veronika Kotlíková, Lucia Kašiarová, Ondřej Nosálek. Hudba: DVA. Režie: Ondřej Nosálek.
Miniatura inspirovaná groteskou Charlieho Chaplina. Pěsti, chvaty, knock-outy. Dvě ženy v boxerském ringu v lehce absurdním souboji s protivníkem, rozhodčím i se sebou samými.
Kolik váží vaše touha? - kol.  (1:00x)
Premiéra: 12.12.2011. Dramaturgie: Lukáš Jiřička. Výprava: Máša Černíková. Hudba: kapela ZRNÍ. Choreografie: Veronika Kotlíková, Tereza Ondrová, Helena Arenbergerová, Lucia Kašiarová, Peter Jaško. Režie: Petra Tejnorová.
Strach obnažit se čistým řezem. Fascinace skrytou krásou. Fascinace silou přetvářky. Snaha dojít naplnění tam, kde chybí dno.

ARCHIV INSCENACÍ


„x“ u časového údaje = představení je hráno bez přestávky
časový údaj o délce představení je pouze orientační
aktualizace údajů:
Snažíme se udržovat informace u každého divadla aktuální, zejména u divadel, která jsou našimi partnery. Ale je možné, že jsme na něco zapomněli nebo nějakou změnu či novinku přehlédli, a proto budeme rádi, když nás na takovou skutečnost upozorníte.
Pokud jste na této stránce nalezli neaktuální informaci nebo některé informace zde dokonce chybí, napište nám, prosím, na e-mail:
aktualizace{@}i-divadlo{.}cz. Předem Vám za tuto spolupráci děkujeme.


Poslední aktualizace: 7.7.2017