VerTeDance

Petra Tejnorová & kol.

Pojďme na tanec

Premiéra: 30.10.2017. Dramaturgie: Marta Ljubková. Scéna: Adriana Černá. Choreografie: Matthew Rogers. Režie: Petra Tejnorová.


„Stručný manuál pro vystrašené diváky.“ Neboli pokus, jak těm, kteří se tance obávají, poskytnout „návod“ na překonání strachů. Ironie tohoto projektu se skrývá i v další vysvětlující větě anotace: „Několik lekcí o jednom ohroženém druhu.“ Bude to tedy dokument, bude to i osobní zpověď, ale bude to hlavně hra s divákem – tím vystrašeným i tím tanečně velmi zběhlým.
VerTeDance
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
88 %
Chci vidět - přidat do seznamu
Volby

Hodnocení

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ:
Mouni 100 %
(zadáno: 27.5.2018, počet hodnocení: 23)
přínosný / zajímavý komentář
Naprosto úchvatné představení jak po stránce taneční, výrazové i herecké. Neotřelé nápady s přemístěním pódia z hlediště do jeviště uprostřed představení, takže divák nemá ani vteřinu příležitost se začít nudit. Navíc celé pojato velmi vtipně, můžu jen doporučit.
Qása 80 %
(zadáno: 21.2.2018, počet hodnocení: 50)
ToPe 70 %
(zadáno: 11.12.2017, počet hodnocení: 37)
GabrielleR 100 %
(zadáno: 31.10.2017, počet hodnocení: 1)
přínosný / zajímavý komentář
Představení se mi moc líbilo. V oblasti tance nejsem sice znalec, ale výkony dle mého byly úžasné a zároveň doprovázené velice vtipnými komentáři Halky Třešňákove.

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.