Divadlo Artur

Nejbližší představení:
14.10. (St) 19:00 Tři v háji
26.11. (Čt) 19:00 Hodina duchů
02.12. (St) 19:00 Kdo se bojí postele?
15.01. (Pá) 19:00 Svaté neřesti
04.02. (Čt) 19:00 Můžu k tobě?
Nejbližší představení:
14.10. (St) 19:00
Tři v háji
26.11. (Čt) 19:00
Hodina duchů
02.12. (St) 19:00
Kdo se bojí postele?
15.01. (Pá) 19:00
Svaté neřesti
04.02. (Čt) 19:00
Můžu k tobě?
 scéna, kde tento soubor vystupuje:
Divadlo Gong
Adresa: Sokolovská 191, Praha 9 [zobrazit na mapě]
[tram 16 Divadlo Gong]
Ceny vstupenek:
Letní scéna Galerie Harfa: 359 Kč (VIP zóna), 289 Kč (ostatní)
Divadlo Gong: 290 Kč
Poznámky a upozornění:
  • V letní části sezony Divadlo Artur hraje na letní scéně, která se nachází na střeše obchodního centra "Galerie Harfa" (dopravní spojení: metro B Českomoravská, tram 8-25 zast. Ocelářská nebo Multiaréna, bus 158 Českomoravská). V případě nepříznivého počasí se představení přesouvá do nedalekého divadla Gong.
  • Místa ve VIP zóně jsou situována ke stolkům v přední části hlediště (diváci se vstupenkou do této zóny navíc obdrží welcome drink).
  • Vedle pražských scén se s inscenacemi Divadla Artur můžete setkat po celé republice v rámci jeho zájezdové činnosti.

Repertoár

Hodina duchů - Jindřich Kriegel
Premiéra: 15.5.2019. Choreografie: Lucie Linhartová. Režie: Jindřich Kriegel.
Komedie pohrávající si s myšlenkou, co může být v sedmém nebi, ale též co může být v takovém šestém nebi, pátém a ostatních. Co když s posledním výdechem nic nekončí? V okamžiku půlnoci se otevírá možnost pro duchy odejít a splynout s velkým Já. Ale není to tak jednoduché. I zde probíhá administrativa a úředník z určitého nebe musí prověřit, zda duch je dostatečně uvědomělý a může se stát duší a odejít. I v nebi se honí kariéra a i úředník se chce dostat výš - do vyššího nebe. A když se postupně na jednom místě sejdou duchové modelky, fotbalisty, bankéře, důchodce, zapálené esoteričky a dalších, bude o zábavu postaráno...
Kdo se bojí postele? - Patricio Villalobos  (2:00)
Premiéra: 1.7.2015. Překlad: Jana Vrbacká. Hudba: Miloš Dodo Doležal. Režie: Jindřich Kriegel.
Komedie sestavená ze čtyř nesouvisejících příběhů, které ovšem mají jeden důležitý společný znak: mezilidské vztahy, jednu postel a problémy, které kolem ní vznikají. Dva stejní herci ve čtyřech rozdílných dialozích...
Svaté neřesti - Kateřina Tomanová, Jindřich Kriegel  (2:00)
Premiéra: 23.6.2014. Hudba: Viktor Dyk, Bořek Slezáček. Režie: Vojtěch Nouzák.
Komedie o tom, co se stane, když se lidé budou chtít stát lepšími. Na poutním místě se u tajemného pana Gabriela se před časem objevila mladá dívka, která zde nakonec zůstala jako úslužná jeptiška. Poté se zde také vystřídají nespokojení manželé a známý herec. Všichni své lidské neřesti přenesou na Gabriela, který se postupně stane alkoholikem, vášnivým karbaníkem, sexuálním maniakem, workholikem nebo nadměrným uživatelem Facebooku. Avšak lidé, kteří zanechali Gabrielovi své neřesti, zjistí, že se jejich životy nezlepšily, spíše naopak. Poznají, že o štěstí v životě nerozhodují neřesti, ale pouze láska...
Můžu k tobě? - Miroslav Oupic, Jindřich Kriegel  (2:10)
Premiéra: 9.7.2013. Hudba: Viktor Dyk. Režie: Vojtěch Nouzák.
Situační komedie, jejíž děj se odehrává na dvou odlišných místech. V psychiatrické ordinaci doktora Flojda a v místním bistru, které slouží jako její čekárna. S humorem a ironií řeší zamotané mezilidské vztahy a civilizační problémy, které naši předci vůbec neznali. Pomoc zde postupně hledají politik trpící stihomamem, promiskuitní nymfomanka, bývalý vrcholový hokejista, nedávný vítěz reality show, modelka a dealerka kreditních karet. Pomůže pacientům odborník na lidskou duši nebo upovídaná majitelka bistra se školou života?

ARCHIV INSCENACÍ


„x“ u časového údaje = představení je hráno bez přestávky
časový údaj o délce představení je pouze orientační
aktualizace údajů:
Snažíme se udržovat informace u každého divadla aktuální, zejména u divadel, která jsou našimi partnery. Ale je možné, že jsme na něco zapomněli nebo nějakou změnu či novinku přehlédli, a proto budeme rádi, když nás na takovou skutečnost upozorníte.
Pokud jste na této stránce nalezli neaktuální informaci nebo některé informace zde dokonce chybí, napište nám, prosím, na e-mail:
aktualizace{@}i-divadlo{.}cz. Předem Vám za tuto spolupráci děkujeme.


Poslední aktualizace: 25.9.2019