Divadlo Artur

Hodina duchů

Premiéra: 15.5.2019
Choreografie: Lucie Linhartová. Režie: Jindřich Kriegel.
Komedie pohrávající si s myšlenkou, co může být v sedmém nebi, ale též co může být v takovém šestém nebi, pátém a ostatních. Co když s posledním výdechem nic nekončí? V okamžiku půlnoci se otevírá možnost pro duchy odejít a splynout s velkým Já. Ale není to tak jednoduché. I zde probíhá administrativa a úředník z určitého nebe musí prověřit, zda duch je dostatečně uvědomělý a může se stát duší a odejít. I v nebi se honí kariéra a i úředník se chce dostat výš - do vyššího nebe. A když se postupně na jednom místě sejdou duchové modelky, fotbalisty, bankéře, důchodce, zapálené esoteričky a dalších, bude o zábavu postaráno...
Divadlo Artur
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
43 %
4351000
Chci vidět - přidat do seznamu

Volby

Hodnocení (4)

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Avlis  30 %
(zadáno: 1.2.2020, počet hodnocení: 134)
přínosný / zajímavý komentář
Strašně dlouhá blbost. Ale pár vtipných míst tam bylo.
Jarda  0 %
(zadáno: 25.7.2019, počet hodnocení: 28)
přínosný / zajímavý komentář
Hodina a půl divákova utrpení
Jiki  90 %
(zadáno: 21.6.2019, počet hodnocení: 5)
přínosný / zajímavý komentář
Po dlouhé době jsem odcházel z divadla nadšený a opravdu vysmátý. Ještě teď se usmívám, když si vzpomenu na určité pasáže. Všichni herci bezvadný a Lucie Linhartová v roli učitelky, nad očekávání top výkon, klobouk dolu.Svěží letní komedie, doplněná několika chytlavými písničkami, moc pěkná funkční scéna.
Kateřina Ondrušová  50 %
(zadáno: 23.11.2019, počet hodnocení: 18)

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.