Divadlo Artur

Hodina duchů

Premiéra: 15.5.2019. Choreografie: Lucie Linhartová. Režie: Jindřich Kriegel.


Komedie pohrávající si s myšlenkou, co může být v sedmém nebi, ale též co může být v takovém šestém nebi, pátém a ostatních. Co když s posledním výdechem nic nekončí? V okamžiku půlnoci se otevírá možnost pro duchy odejít a splynout s velkým Já. Ale není to tak jednoduché. I zde probíhá administrativa a úředník z určitého nebe musí prověřit, zda duch je dostatečně uvědomělý a může se stát duší a odejít. I v nebi se honí kariéra a i úředník se chce dostat výš - do vyššího nebe. A když se postupně na jednom místě sejdou duchové modelky, fotbalisty, bankéře, důchodce, zapálené esoteričky a dalších, bude o zábavu postaráno...
Divadlo Artur
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
45 %
4531000
Chci vidět - přidat do seznamu
Volby

Hodnocení

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ:
Jarda 0 %
(zadáno: 25.7.2019, počet hodnocení: 28)
přínosný / zajímavý komentář
Hodina a půl divákova utrpení
Jiki 90 %
(zadáno: 21.6.2019, počet hodnocení: 3)
přínosný / zajímavý komentář
Po dlouhé době jsem odcházel z divadla nadšený a opravdu vysmátý. Ještě teď se usmívám, když si vzpomenu na určité pasáže. Všichni herci bezvadný a Lucie Linhartová v roli učitelky, nad očekávání top výkon, klobouk dolu.Svěží letní komedie, doplněná několika chytlavými písničkami, moc pěkná funkční scéna.

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.