ProDivadlo

 scéna, kde tento soubor vystupuje:
Hlavní nádraží (kulturní sál, 2. patro Fantovy budovy)
Adresa: Wilsonova 8, Praha 2
[metro C Hlavní nádraží]
Ceny vstupenek:
350 Kč večerní představení
250/150 Kč představení pro děti
Poznámky a upozornění:
  • Představení se konají v secesním kulturním sále v železniční stanici Praha - Hlavní nádraží (2. patro Fantovy budovy - vstup přes první nástupiště).
  • Na představení pro děti jsou v nabídce rodinné vstupenky (různé varianty).
  • Zejména na představení pro děti je doporučena rezervace na e-mailu prodivadlo@seznam.cz. Rezervované vstupenky lze pak vyzvednout přímo na místě před začátkem představení.

Repertoár

Nejlokomotivovatější lokomotiva aneb jak to všechno začalo  (1:00x)
Premiéra: 2012. Výprava: Jaroslav Šebek. Hudba: Dominik Renč. Režie: Lenka Šebek Loubalová.
Inscenace vycházející z „Pohádek o mašinkách“ Pavla Naumana. Dozvíte se, proč byl největší pan železničář stále nespokojený, proč pokladník počítal a nemohl se dopočítat a uvidíte mašinky ze sna největšího pana železničáře. Seznámíte se s novou loutkou strojvedoucího pana Baráka a dozvíte se proč se říká železničářům modrá armáda...
D3+  
Pyžamo pro šest - Marc Camoletti
Konverzační komedie, odehrávající se v jediné místnosti letního sídla nedaleko Paříže, plná mnoha nečekaných, ale zároveň senzačně uvěřitelných a vtipných dějových zvratů a momentů.
Nejlokomotivovatější lokomotiva (2. díl)
Inscenace vycházející z „Pohádek o mašinkách“ Pavla Naumana. Zdevastovaná obří lokomotiva stojí na nádraží vedle výtopny a všem jenom překáží. Přednosta stanice neví, jak se jí zbavit. Jaká škoda! Byla tak drahá a teď je k ničemu. Naštěstí přednosta potkává černokněžníka Zababu, který mu poradí...

časový údaj o délce představení je pouze orientační
„x“ u časového údaje = představení je hráno bez přestávky

aktualizace údajů:

I přes maximální snahu udržovat informace u každého divadla aktuální (a zejména u divadel partnerských), je možné, že jsme nějakou změnu či novinku přehlédli, a proto velice uvítáme, když nás na takovou skutečnost upozorníte.
Našli jste na této stránce neaktuální nebo chybějící informaci, napište nám, prosím, na e-mail: aktualizace@i-divadlo.cz.
Děkujme za spolupráci.


Poslední aktualizace: 26.3.2024