Losers Cirque Company

Nejbližší představení:
21.2.St19:00Loop
vstupenky
22.2.Čt19:00Loop
vstupenky
29.2.Čt19:00The Loser(s)
vstupenky
1.3.19:00Nebesa
vstupenky
2.3.So19:00Nebesa
vstupenky
21.2.St19:00 vstupenky
Loop
22.2.Čt19:00 vstupenky
Loop
29.2.Čt19:00 vstupenky
The Loser(s)
1.3.19:00 vstupenky
Nebesa
2.3.So19:00 vstupenky
Nebesa
scény, kde tento soubor pravidelně hraje:
Divadlo BRAVO!
Adresa: Branická 63, Praha 4 [zobrazit na mapě]
[bus 170-196-197 U staré pošty, tram 2-3-17-21 Přístaviště]
Připravuje se:
Národní sbírka zlozvyků - Tomáš Dianiška & kol. (březen 2024, Divadlo BRAVO!)
Ceny vstupenek:
990-590 Kč (Divadlo BRAVO!)
1090-690 Kč (letní scéna klášter sv. Anežky České)
Poznámky a upozornění:
  • .

Repertoár

Národní sbírka zlozvyků - Kateřina Šedá, Lenka Veverková  (připravuje se)
Premiéra: 20.3.2024. Dramaturgie: Lenka Veverková. Výprava: Lenka Odvárková-Hollá. Hudba: Jan Šikl. Choreografie: Andrea Vykysalá. Režie: Tomáš Dianiška.
Inscenace kombinující prvky nového cirkusu a činoherního divadla, která poukazuje na to, že zlozvyky jsou běžnou součástí našich životů, odlišují nás od ostatních, definují i charakterizují naši osobnost a paradoxně nás i spojují. Sára se konečně přestěhuje z otravného spolubydlení do malé garsonky a rozhodne se najít si kluka. Vše vypadá tak idylicky! Sára v euforii z nového bydlení na začátku ani nevnímá neustále probíhající rekonstrukce, hraní na hudební nástroje či hlasitý sex sousedů, stejně tak u svého přítele přehlíží jeho drobné zlozvyky. Vše se změní, když Sára navrhne, aby se k ní přítel přestěhoval...
D10+  
Loop - Michaela Kadlčíková, Tomáš Pražák, Michal Heriban & kol.  (1:10x)
Premiéra: 16.8.2023. Scéna: Amar Mulabegovič. Kostýmy: Lucie Červíková. Hudba: Ivan Acher. Choreografie a režie: Michaela Kadlčíková, Tomáš Pražák, Michal Heriban.
Multimediální tanečně-akrobatická show. „Vracíme se. Padáme do stereotypů, životních smyček, které jsou součástí našeho systému. Opravdu se historie opakuje? Je opakování matkou moudrosti? Jak z toho ven? Má to cenu? Zase? Znovu? Vracíme se. Padáme do stereotypů, životních smyček, které jsou součástí našeho systému. Opravdu se historie opakuje?“
D8+  
Sancti - Justin Svoboda, Petr Horníček, Michaela Kadlčíková  (1:20x)
Premiéra: 31.5.2023. Scéna: Petr Horníček. Kostýmy: Lucie Červíková. Hudba: Josefina Horníčková, Radim Genčev. Choreografie: Michaela Kadlčíková. Režie: Justin Svoboda, Petr Horníček.
Uváděno v prostorách Kláštera sv. Anežky České.
Site specific multižánrová inscenace určená pro prostory kláštera Svaté Anežky na Františku, která propojuje starobylé prostředí kláštera, nový cirkus, autorskou hudbu, zpěv a živé vyprávění do jednoho celku, který se moderním způsobem dotýká tématu svatosti...
Branické pověsti - Justin Svoboda, Petr Horníček, Tomáš Pražák  (1:00x)
Premiéra: 21.4.2023. Výprava: Lucie Červíková. Hudba: Kirill Yakovlev, Sára Milfajtová. Choreografie: Tomáš Pražák. Režie: Petr Horníček, Justin Svoboda.
Inscenace, která je site specific propojením nového cirkusu a živého vyprávění – storytellingu. Braník byl vždy zvláštní místo. Místo, kde se žilo u Řeky a s Řekou. Místo plavců, vorařů, víl, vodníků, bludiček, močálů, slatin a pověstí. Vydejte se do tajemných, běžně nepřístupných, prostor Branického divadla a potkejte oživlé legendy Braníku...
D6+  
Nespoutaní - Matěj Randár, Petr Horníček & kol.
Premiéra: 30.3.2023. Dramaturgie: Matěj Randár. Scéna: Petra Vlachynská, Petr Horníček. Kostýmy: Petra Vlachynská. Hudba: Jan Šikl. Choreografie: Michaela Kadlčíková. Režie: Petr Horníček, Martin Kukučka.
Nové téma, nové triky, nová show. Tanečně akrobatická koláž o překonávání strachu, prolamování bariér a hledání vnitřní svobody. Zbavte se všech pout a vydejte se s námi na jediné místo, kde můžete být opravdu nespoutaní.... „Někdy se vlastně připravuju o svobodu já sám. Třeba tím, že odkládám nějaký rozhodnutí. Že se bojím toho, co bude.“
D6+  
Žena, růže, píseň, kost - Jaroslav Wertig & kol.  (0:50x)
Premiéra: 1.12.2022. Výprava: Lucie Červíková. Hudební spolupráce: David Borovička. Choreografie: Jindřich Panský. Režie: Jaroslav Wertig.
Pohybová inscenace zabývající se rolí ženy, jejím postavení a jejím očekáváním, které se snad ještě nikdy v dějinách neproměňovalo s takovou razancí v tak globálním rozsahu jako nyní. Není jednoduché najít v současném světě svou životní cestu, své pevné místo. Není jednoduché uspořádat si vztahy. Tradiční vzorce se hroutí a společenské modely pozbývají platnost. Každá generace zjišťuje, že zkušenosti těch předešlých pozbyly platnost, a že je nutné adaptovat se na nové situace novými přístupy. Budovat si svoje vlastní hodnotové žebříčky, rozhodovat se podle svých vlastních kritérií. Je nutné stanovovat si vlastní pravidla. Obzvlášť, když jste žena...
D10+  
Nebesa - Matěj Randár, Petr Horníček, Václav Kuneš  (2:00)
Premiéra: 30.5.2022. Dramaturgie: Matěj Randár. Scéna: Petr Horníček, Matěj Ovsík. Kostýmy: Lucie Červíková. Hudba: Brian Fentress, Josefina Horníčková. Choreografie: Václav Kuneš. Režie: Petr Horníček.
Společná inscenace Losers Cirque Company, 420people a Maranatha Gospel Choir. Uváděno v gotických zahradách Kláštera sv. Anežky České, později také v Divadle BRAVO!.
Akrobatický muzikál. Strážní andělé mají náročnou práci. Každý den dostávají na starost jednoho smrtelníka, kterého drobnými či většími zásahy chrání před tím, aby si ublížil. Kdo smrtelníky andělům přiděluje, to ví jen Bůh. Jednomu z andělů jsou rigidní nebeská pravidla příliš těsná. Pekelně ho štve systém, který mu nedovoluje lidem skutečně pomoct, ale jen hasit jejich banální problémy. Poté, co se do jednoho „obyčejného člověka“ zamiluje, je připraven klidně i rozpoutat v nebi revoluci...
Konkurz - Matěj Randár, Petr Horníček  (1:25x)
Premiéra: 14.6.2021. Dramaturgie: Matěj Randár. Kostýmy: Lucie Červíková. Hudba: Kirill Yakovlev. Choreografie: Tomáš Pražák. Scéna a režie: Petr Horníček.
Akrobatická show pestrá jako skupina uchazečů s vylhaným životopisem, v níž o vítězi rozhodnou sami diváci...
  tip redaktora! Tip od redaktora: Pavel Širmer
The Loser(s) - Jarek Cemerek, Petr Horníček  (1:20x)
Premiéra: 18.8.2014. Na motivy básně Anny Marie Mlezivové „Osudový stín“. Výprava: Andrea Rubin Smělíková, Eva Suchánková. Hudba: Ondřej Havlík. Choreografie: Jarek Cemerek, Petr Horníček, Carli Rebecca Jefferson. Námět a režie: Jarek Cemerek.
Novo-cirkusová inscenace, která se pokuší být současnou reflexí faktu, že v dnešním zrychleném tempu společnosti mnoho lidí ztrácí svoji osobnost a vizi svého jak soukromého tak partnerského života. Chce si klást otázku, kde se nalézají naše hranice, kdo je naším vzorem, láskou a partnerem...
D10+  tip redaktora! Tip od redaktorů: Jiří Koula, Jiří Landa Tip od redaktorů: Jiří Koula, Jiří Landa

ARCHIV INSCENACÍ

Již neaktivní scény / soubory: | | |


časový údaj o délce představení je pouze orientační
„x“ u časového údaje = představení je hráno bez přestávky

aktualizace údajů:

I přes maximální snahu udržovat informace u každého divadla aktuální (a zejména u divadel partnerských), je možné, že jsme nějakou změnu či novinku přehlédli, a proto velice uvítáme, když nás na takovou skutečnost upozorníte.
Našli jste na této stránce neaktuální nebo chybějící informaci, napište nám, prosím, na e-mail: aktualizace@i-divadlo.cz.
Děkujme za spolupráci.


Poslední aktualizace: 4.2.2024