Divadlo RePublika

vstupenky online, eVstupenka poskytovány slevy pro studenty
scény, kde tento soubor pravidelně hraje:
Rock Café
Adresa: Národní 20, Praha 1 [zobrazit na mapě]
[metro B Národní tř., tram 2-9-18-22 Národní tř.]
Ceny vstupenek:
299 Kč
Poznámky a upozornění:
  • .

Repertoár

Rudý prezident - Jan Nosek Novák
Premiéra: 25.5.2022. Podle knihy Jaroslava Kmenty „Rudý Zeman“ a další autorovy novinářské práce. Výprava: Andrea Jůdlová. Hudba: Leoš Peteráč. Režie: Jan Nosek Novák, Jan Julínek.
Naprosto nekorektní groteska i „antická tragédie“ jednadvacátého století, která mapuje ne tak vzdálenou minulost, obnažuje přítomnost a doufá v budoucnost. Kdo je onen „Rudoch“? Kdo byl, kdo je a kdo bude prezident...?
Zakázané vysílání - Jan Julínek
Premiéra: 17.12.2019.
Pohled do redakce Rádia RePublika v okamžiku, kdy mění majitele. S humorem a nadhledem se ukazují charaktery lidí a zásadní rozhovor v živém vysílání se neodvratně blíží. Jedna redakce, jeden boss, dva mikrofony a nový majitel...
„2084“ - Jan Nosek Novák  (2:20)
Premiéra: 2.12.2018. Podle románu George Orwella „1984“. Režie: Jan Nosek Novák.
Hra inspirovaná známým Orwellovým románem, jež posouvá tento příběh o 100 let dopředu. Hlavní hrdina Winston žije v době, kdy jsou všudypřítomné počítače a roboti vydatnými pomocníky „Velkého bratra“, který kontroluje a řídí všechno, vždy a všude. Včetně zdravé stravy, pravidelné rozcvičky i intimního života. Kam nás dovede absurdita dnešního spotřebního života a nepřehlédnutelných slibů a reklam slibujících levnější kup, výkonnější spotřebiče a hlavně lepší zítřky? Tato nesmyslnost spousty hesel vyvolává často smích. Ale nepřejde nás tento smích...?
Republiko má středisková aneb lukrativní nejistota - Jan Julínek, Leoš Peteráč, Ivo Šmoldas  (2:20)
Premiéra: 21.7.2017. Hudba: Leoš Peteráč.
Autorský politický kabaret. Univerzální politik Žižka - opravdový ZEMAN a vůdce národa se svým mluvčím Janem Husem a všudypřítomným Bocianem čelí nástrahám každodenní politiky. Prožívají ji, tvoří a společně s ní vznikají i zanikají. Jsou to právě oni, kteří se obětují a tímto bahnem se brodí pro blaho národa, nezřídka i svého...
Homeless - Pavel Němec  (1:15x)
Premiéra: 6.2.2016. Obnovená premiéra: 22.11.2018. Režie: Jan Julínek.
Komedie ze dvou pólů společnosti. „Je lepší být významným manažerem nebo bezdomovcem? Nezáleží na tom co jsme, ale jací jsme!“

časový údaj o délce představení je pouze orientační
„x“ u časového údaje = představení je hráno bez přestávky

aktualizace údajů:

I přes maximální snahu udržovat informace u každého divadla aktuální (a zejména u divadel partnerských), je možné, že jsme nějakou změnu či novinku přehlédli, a proto velice uvítáme, když nás na takovou skutečnost upozorníte.
Našli jste na této stránce neaktuální nebo chybějící informaci, napište nám, prosím, na e-mail: aktualizace@i-divadlo.cz.
Děkujme za spolupráci.


Poslední aktualizace: 4.12.2022