Temporary Collective

Nejbližší představení:
Program divadla zde bohužel není k dispozici z technických důvodů.
scény, kde tento soubor pravidelně hraje:
Jatka78
Adresa: Pražská tržnice, Praha 7 [zobrazit na mapě]
[tram 1-12-14-25 Pražská tržnice]
PONEC - divadlo pro tanec
Adresa: Husitská 24a, Praha 3 [zobrazit na mapě]
[bus 133-175-207 U památníku]
Aktuální repertoár:
Call Alice | Duety | Insectum in... | Same Same
Ceny vstupenek:
250 Kč Divadlo Ponec
Poznámky a upozornění:
  • .

Repertoár

Insectum in... - Tereza Ondrová, Silvia Gribaudi
Premiéra: 7.6.2022. Světelný design: Katarína Ďuricová. Choreografie: Tereza Ondrová, Silvia Gribaudi.
Projekt, jenž započal během pandemie díky setkání na dálku choreografek Terezy Ondrové a Silvie Gribaudi, které si položily tyto otázky: Jak by vypadal život, kdybychom se na něj podívali z perspektivy hmyzu? Může nás jiný živý tvor inspirovat natolik, že změníme vlastní život? Jak můžeme změnit antropocentrický pohled na svět? Odpovědi na ně hledaly skrz svá vlastní těla...
Call Alice - Tereza Ondrová
Premiéra: 22.6.2021. Překlad: Marta Ljubková. Světelný design: Katarina Morávek Ďuricová. Choreografie: Tereza Ondrová.
Inscenace na cestě mezi dokumentem a intimní výpovědí, vlastním tělem a osobní zkušeností. Dvě ženy, obě tanečnice, obě stejně staré, prý si velmi fyzicky podobné. Nejprve o sobě nemají ani tušení, možná jen věděly, že každý má někde svého společníka... Ve společné tvorbě se dotýkají řady témat, jako je ženská psychika a její proměny, osamělost, zranitelnost a v neposlední řadě přijímají stav, ve kterém se momentálně nachází živé umění. A přestože se tyto dvě ženy neznají, mohou sdílet emocionální pouto, které přesahuje geografii?
Duety - kol.
Premiéra: 20.12.2019. Dramaturgie: Sodja Lotker. Hudba: Dominik Žižka. Choreografie: Tereza Ondrová, Petra Hauerová, Matthew Rogers. Režie: Petra Tejnorová, Nina Jacques.
„Jak být spolu v době rostoucí digitalizace, prohlubujícího se individualismu a osamělosti?“ Inscenace vytvářející prostor, ve kterém je možné zpomalit, soustředit se na toho druhého a díky tomu být spolu doopravdy – bez slov, mobilů a dalších doplňků.
Same Same - Karine Ponties
Premiéra: 13.12.2018. Světelný design a dramaturgie: Guillaume Toussaint Fromentin. Choreografie: Karine Ponties.
Nečekaný duet tanečnice a režisérky. Inspirovány osobností Bustera Keatona nás přes veškerou odlehčenost formy dokáží dojmout svou hloubkou a upřímností. Společně hledají hranice jemného humoru, ironie či absurdity a postupy jiné než ty, na které jsme byli zvyklí.

ARCHIV INSCENACÍ


časový údaj o délce představení je pouze orientační
„x“ u časového údaje = představení je hráno bez přestávky

aktualizace údajů:

I přes maximální snahu udržovat informace u každého divadla aktuální (a zejména u divadel partnerských), je možné, že jsme nějakou změnu či novinku přehlédli, a proto velice uvítáme, když nás na takovou skutečnost upozorníte.
Našli jste na této stránce neaktuální nebo chybějící informaci, napište nám, prosím, na e-mail: aktualizace@i-divadlo.cz.
Děkujme za spolupráci.


Poslední aktualizace: 16.3.2023