Temporary Collective

Nejbližší představení:
1.10.So20:00Same Same
vstupenky
1.10.So20:00 vstupenky
Same Same
scény, kde tento soubor pravidelně hraje:
Jatka78
Adresa: Pražská tržnice, Praha 7 [zobrazit na mapě]
[tram 1-12-14-25 Pražská tržnice]
Divadlo Ponec
Adresa: Husitská 24a, Praha 3 [zobrazit na mapě]
[bus 133-175-207 U památníku]
Připravuje se:
In Be-tween - Tereza Ondrová, Francesca Foscarini, Cosimo Lopalco
Aktuální repertoár:
Duety | Same Same
Ceny vstupenek:
450 Kč Jatka78 (Putinovi agenti)
220 Kč Divadlo Ponec
Poznámky a upozornění:
  • .

Repertoár

Duety - kol.
Premiéra: 20.12.2019. Dramaturgie: Sodja Lotker. Hudba: Dominik Žižka. Choreografie: Tereza Ondrová, Petra Hauerová, Matthew Rogers. Režie: Petra Tejnorová, Nina Jacques.
„Jak být spolu v době rostoucí digitalizace, prohlubujícího se individualismu a osamělosti?“ Inscenace vytvářející prostor, ve kterém je možné zpomalit, soustředit se na toho druhého a díky tomu být spolu doopravdy – bez slov, mobilů a dalších doplňků.
Same Same - Karine Ponties
Premiéra: 13.12.2018. Světelný design a dramaturgie: Guillaume Toussaint Fromentin. Choreografie: Karine Ponties.
Nečekaný duet tanečnice a režisérky. Inspirovány osobností Bustera Keatona nás přes veškerou odlehčenost formy dokáží dojmout svou hloubkou a upřímností. Společně hledají hranice jemného humoru, ironie či absurdity a postupy jiné než ty, na které jsme byli zvyklí.
Putinovi agenti - Petra Tejnorová & kol.  (1:20x)
(inscenace již byla stažena z repertoáru)
Premiéra: 8.10.2019. Volně inspirováno knihou novináře Ondřeje Kundry. Dramaturgie: Nina Jacques, Jan Tošovský. Výprava: Antonín Šilar. Hudba: Jan Nedbal. Režie: Petra Tejnorová.
Poslední uvedení: březen 2022.
Inscenace v žánru live-cinema, mrazivý zážitek na pomezí divadla a filmu. Mysleli jsme si, že po pádu železné opony a vstupu do NATO nám už žádná rizika nehrozí. Ruské tajné služby ale své agenty z České republiky nikdy nestáhly. Naopak, v poslední době jejich řady výrazně posílily. Na co agenti lákají své oběti a jaké praktiky k tomu využívají? S pomocí živého natáčení a živého střihu se během představení stanete součástí filmu, který se odehraje jenom jednou, právě v tento večer, jenom před vašima očima. Vyzkoušejte si, jaké to je, když se dostanete do hledáčku agentů ruských tajných služeb...
tip redaktora! Tip od redaktora: Pavel Širmer

časový údaj o délce představení je pouze orientační
„x“ u časového údaje = představení je hráno bez přestávky

aktualizace údajů:

I přes maximální snahu udržovat informace u každého divadla aktuální (a zejména u divadel partnerských), je možné, že jsme nějakou změnu či novinku přehlédli, a proto velice uvítáme, když nás na takovou skutečnost upozorníte.
Našli jste na této stránce neaktuální nebo chybějící informaci, napište nám, prosím, na e-mail: aktualizace@i-divadlo.cz.
Děkujme za spolupráci.


Poslední aktualizace: 23.5.2022