Poznámky a upozornění:
  • S inscenacemi Divadla Elf se můžete setkávat na scénách po celé republice v rámci jeho zájezdové činnosti.

Repertoár

Vojta a strašidla - Josef Horák, Michal Hnátek
Premiéra: 4.8.2018. Výprava: Šárka Sedláková. Choreografie: Petra Mošovská. Hudba a režie: Josef Horák, Michal Hnátek.
Komorní loutkově-činoherní muzikál o odvaze, dobru a zlu a o tom, že ne vše, co se děsné jeví, musí hrůzu nahánět.
D6+  
Peklo s ježibabou - Jan Prokeš
Premiéra: 28.3.2015. Hudba: Pavel Kovařík. Režie: Jan Prokeš.
Pimprlový muzikál o tom, jak Kašpárek čertům utek, ježibabu vypek a kobylku si vysloužil.
Jezinky bezinky aneb Tři pohádky o Smolíčkovi - Jan Prokeš  (0:50x)
Premiéra: 7.9.2011. Výprava: Waldtraut Ritterová. Hudba: Václav Zeman. Režie: Jan Prokeš.
Na motivy pohádek Karla Jaromíra Erbena, Aloise Mikulky a Františka Hrubína. Co vlastně víme o životě jezinek? Proč unášejí jen malé zlobivé chlapečky? To se snaží odhalit dva potrhlí vědátoři - doktor Smolík a docent Jelének. Protože žádnou jezinku nikdy nelapili - ba dokonce ani neviděli, hledají inspiraci v pohádkách. Tam se to jezinkama jenom hemží! Na konci nejsou naši badatelé o nic moudřejší než na začátku. Potvrdí však jednu starou známou pravdu: Jezinky jsou nesmrtelné!
D4+  
Tři prasátka - Alois Tománek  (0:50x)
Premiéra: 11.9.2010. Výprava: Alois Tománek. Hudba: Vratislav Šrámek. Texty písní: Marta Dvorská. Režie: Waldtraut Ritterová.
Veselý horor pro nejmenší na motivy klasické anglické pohádky. Kombinace maňáskového divadla a stylizované činohry. Minimum textu, maximum akce a veselých písniček.
D3+  
Mikulkovy pohádky aneb Pět pohádek Aloise Mikulky - Alois Mikulka, Jan Prokeš  (0:50x)
Premiéra: 17.11.2009. Výprava a loutky: Zdeněk Hajduch. Hudba: Milan Krejčík. Choreografie: Petra Mošovská. Režie: Jan Prokeš.
V první pohádce „O kvíčale a želvičce“ zachrání dvě nerozlučné kamarádky maličkou planetku před invazí žížal. Druhá pohádka vypráví pravdivý příběh o tom, „Jak to chodívá v pralese“. Třetí pohádka se jmenuje „Hastrmaní princeznička“. Detektiv Leo Pinkalinka se svou stopovací rosničkou dopadnou kradačského kočičáka ve čtvrté pohádce „O smutném tygrovi“, která je oslavou přátelství a fantazie. Pátá pohádka je snovým příběhem „O rybáři, který nikdy nic nechytil“ a zavede nás do bublajících mořských hlubin...
D3+  
Kocour v botách aneb Anča, bubnuj! - Jan Prokeš  (0:50x)
Premiéra: 14.3.1992. Podle stejnojmenné pohádky Charlese Perraulta. Scéna a loutky: Jan Marek. Kostýmy: Jan Marek, Miroslav Dvořák. Hudba: Václav Koubek. Režie: Jan Prokeš.
Na motivy pohádky Charlese Perraulta. Pro děcka od čtyř let, rodiče i prarodiče - zkrátka všechny, kdo se umí smát a nebojí se malinko bát. Na hradě Kočárově totiž strašlivě straší...
D4+  
Plaváček - Karel Jaromír Erben, Jan Prokeš  (0:50x)
Premiéra: 23.8.1986. Výprava: Zdeněk Hajduch. Hudba: Václav Zeman. Režie: Jan Prokeš.
Plaváček je chlapec jako každý jiný, má však navíc notnou dávku štěstí, kterou mu daly do vínku sudičky. Jeho štěstím je princezna. Než si ji ale zaslouží, musí splnit obtížné úkoly. Zlý král, který věštbu vyslechl a snaží se ze všech sil vzepřít osudu, pošle ženicha své dcerky pro tři zlaté vlasy Děda Vševěda. Doufá, že Plaváček na té dlouhé cestě zahyne...
D3+  

časový údaj o délce představení je pouze orientační
„x“ u časového údaje = představení je hráno bez přestávky

aktualizace údajů:

I přes maximální snahu udržovat informace u každého divadla aktuální (a zejména u divadel partnerských), je možné, že jsme nějakou změnu či novinku přehlédli, a proto velice uvítáme, když nás na takovou skutečnost upozorníte.
Našli jste na této stránce neaktuální nebo chybějící informaci, napište nám, prosím, na e-mail: aktualizace@i-divadlo.cz.
Děkujme za spolupráci.


Poslední aktualizace: 7.4.2019