Divadlo Artur
Hodnocení inscenace
Redakce
3 %
Uživatelé
20 %
kontroverzní inscenace (148.)
2071000
Chci vidět - přidat do seznamu

Volby

Hodnocení (10)

HODNOCENÍ REDAKCE
Jiří Koula  10 %
26.8.2013 | 1599 hodnocení
+ souhlasím
Deset procent Michaele Kuklové za to, že se v tomto "projektu" snaží "kopat za divadlo".
Michal Novák  0 %
27.8.2012 | 1124 hodnocení
+ souhlasím
Příběhová slepovánka rozvíjená současně třemi autory je sama o sobě plná bezduchosti a dialogy jsou banální tak, až se divíme, od jakých mistrů pera pochází. Vše dorazila hodně špatná dramatizace. Bezduchost se promítla i do této komedie - ataky bránice pomrkávají hlavně z přehrávaných momentů. Někde vzadu se krčí také její absurdní rozměr, s ním však nepracuje nikdo. Inscenace si kodrcá „bez režiséra“ a někteří herci předvádějí takové brikule, až to hraničí s trapností. Když je humor tahán z paty a přehrává se do mrtě, vzniká paskvilné divadlo beze špetky smyslu. Jenže ono je myšleno vážně!
Helena Grégrová  0 %
23.8.2012 | 1575 hodnocení
+ souhlasím
Myslí-li tento počin tvůrci vážně, tak je to opravdu v háji! :/
Jiří Landa  0 %
23.8.2012 | 2975 hodnocení
+ souhlasím
3% Za scénu V. Károlyi-Konečné s nohama za hlavou. To ostatní mě zcela míjelo...
HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Qása  40 %
1.7.2014 | 50 hodnocení
+ souhlasím
Vieweghův sebeironický humor mi naprosto sedí (totéž platí o Pawlowské). Je pro mě i vynikajícím spisovatelem (narozdíl od Pawlowské). Občasné vulgarity jsou exotickým kořením jeho textů. Nikdy jsem nechápal pseudointelektuály, kteří ho módně nesnáší a od kterých se posléze dozvíte, že od něj nic nečetli. Teď už to asi trochu chápu. Asi viděli toto uječené představení, sestavené pouze z těch vulgarit. Škoda.
Verena  0 %
21.9.2012 | 66 hodnocení
+ souhlasím
Strašné! Šla jsem ze zvědavosti a pak jen zírala na "herectví" Veroniky Nové a jiné neodolatelné prvky této komedie.
Jitka K.  0 %
24.8.2012 | 34 hodnocení
+ souhlasím
Zajímavý nápad hrát divadlo na střeše hypermarketu vedle dinosaurů a pod oslnivě romantickým neonem O2. Lístek nestál moc, a tak jsem se šla podívat. Z předvedeného se ale dinosauři doteď nevzpamatovali, stejně jako já. Byla jsem teď v Hronově a každý druhý amatérský soubor vám tohle zahraje s menší šmírou!
Atribut  10 %
2.8.2012 | 92 hodnocení
+ souhlasím
filmovej rejziser karel janak zvladne nenarocnej film pro pobaveni natocit a da se na to koukat, ale nenarocny divadlo fakt nezvlada. herci hrozni. verca nova je napresdrzku a vanda konecna na odstrel hlavne pri chystani na sex. krigl, krejcir a kulkova se daji prezit ale trapni jsou casto taky. a to by se na tu hru mohlo dat koukat kdyby se zamysleli nad tim o cem to je a nechteli bez prestani bavit kazdou kravinou. chudak vievegh kterej musel sledovat jak mu jeho knizku zprasili.
Ghatos  70 %
23.8.2012 | 1 hodnocení
+ souhlasím
Tři v háji je dobře napsaná hra držící se předlohy M. Viewegha. Nadprůměrné herecké výkony (zejména Vanda Károlyi-Konečná exceluje a svou živelností posouvá komedii o stupeň výše)zasazené do současného světa "fast foodových" vztahů, krizí středního věku a osobních proher vyvolávají poctivý humor. Není to tragikomedie, ale komedie s jasným cílem pobavit osazenstvo, které se v jednotlivých situacích může poznat. Občasné přehrávání není na škodu, naopak zvýrazňuje absurditu pokřivených mezilidských vztahů. Negativum spatřuji v nevytěženém potenciálu mladé milenky.
Jarda  0 %
3.9.2014 | 28 hodnocení

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.