Profil uživatele

Atribut

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Pavel Širmer: 7 % (11)
Michal Novák: 11 % (19)
Helena Grégrová: 13 % (58)
Jiří Landa: 13 % (72)
Iva Bryndová: 15 % (11)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 27.12.2022)
randová a pantůček se snaží držet nějaký dekórum, zounar jim to trochu kazí. když ale přijde martin kraus, je to úplně zabitý a stává se z toho pokleslost nejhoršího ražení.
(zadáno: 27.12.2022)
není to blbá komedie, dalo by se zahrát na úrovni. zounar s krausem z toho dělaj ale lacinou estrádu. randová to nezachrání. šinkorová se chlapům přizpůsobila - když veleze ve druhý půlce na jeviště a mluví slovensky, to už se fakt nedá.
(zadáno: 27.12.2022)
z toho, co za poslední roky nazkoušela stašová, je tohle její úplně nejhorší výkon. neřekne jedinou větu přirozeně, plete si nadsázku s pokleslostí. halbich se k tomu strhnout nedá, snaží se to držet na nějaký úrovni. aby se mu to ale povedlo, musel by stašový zacpat pusu, aby mlčela, a dát přes hlavu kuklu, aby nebylo vidět její škleby. ostatní přicmrndávají. kéž by se stašová vzpamatovala a hrála zase dobře jako kdysi dávno.
(zadáno: 27.12.2022)
hezkej milej příběh. pan frej se po nemoci zotavil a byl dobrej. scény se stašovou jsou ale úplně mimo - pitvoří se, plete si žánr, místo laskavý komedie hraje nějakou grotesku, nedá se jí vůbec věřit. procházková, teplý, nosek a dětskej herec taky celkem dobrý. kdyby v tom nehrála stašová, asi by nepřišlo tolik lidí, ale bylo by to lepší.
(zadáno: 27.12.2022)
tohle se fakt moc povedlo! dobrá komedie celou dobu baví a autor dokáže diváka překvapovat tím, co přijde i jak to skončí. herci umí rozesmát, přitom se nepodbízejí. stačí že věří hře, kterou navíc dobře hrají. dlouho jsem se tak nepobavil. kéž by takhle vypadaly všechny zájezdovky.
(zadáno: 27.12.2022)
nenáročný, trošku odbytý, některý scény mohli vychytat líp. ale koukat se na to dá a občas jsem se zasmál.
(zadáno: 27.12.2022)
dobrou komedii pokazili, na některý role nebyli vybraný vhodný herci, hrálo se často na první dobrou a chvílemi to bylo utrpení.
(zadáno: 27.12.2022)
docela dobrá komedie, jenom hrozně dlouhá, chtělo to proškrtat. želenská mě moc bavila, vaculík taky. andrlová a svobodová v malých rolích špatný.
(zadáno: 27.12.2022)
dá se vidět, ale chybí tomu energie a elán. prostě se odehrají scény, který známe z filmu. hudebně solidní, scéna kýčovitější. z hlavní dvojice vede nikola duricová, hezky zpívá, hezky hraje, hezky se na ní kouká a oživuje to. petr ryšavý je vedle ní takový unylý (bez koulí). ostatní normálka, spíš taková rutina.
(zadáno: 27.12.2022)
absolonová umí i činohru, ale vlastně hraje všechno podobně. a když během večera vystřídá čtyři role, tak je víc než jindy vidět, že se neumí moc proměnit. je ale pořád o něco lepší než blažek, kterej sice dokáže hrát každou roli jinak, ale občas mu z toho vychází karikatura (hlavně když dělá homosexuála, je to hodně laciný). oba zpívají dobře. sem tam je to vtipný, ale většinou je to dost nuda. bylo by dobrý, kdyby režisér občas přišel na představení, dohlédnul na herce a zabrzdil je v improvizacích, který to celý natahují (moje představení končilo o deset minut dýl než psali na webu) a pak to nudí ještě víc.
(zadáno: 27.12.2022)
mohlo to bejt asi lepší, připsaná scéna s cestováním v čase moc nevyšla, ale takový milý připomenutí filmu. berenika dobrá, místo jílka by se na roli už víc hodil někdo mladší, kraus vtipně improvizuje, chýlková hezky přechází mezi rolemi, remundová baví. a když na konci vyleze černocká, tak to prostě potěší.
(zadáno: 27.12.2022)
v televizi jsem viděl tuhle hru udělanou a zahranou líp, ale koukat se na to dalo. blažek v týhle dvojroli ujde, štabrňák se taky vyřádil. schneiderové role moc nešla. improvizace nebyly nutný a zbytečně to natahovaly a nebyly vtipný.
(zadáno: 27.12.2022)
vidět manžele carmen mayerovou a petra kostku v docela dobrý hře o hereckém manželství je fajn. oba tam můžou občas dát, co dobře znají. některý zvraty občas překvapí. jo, proč ne.
(zadáno: 28.3.2019)
viděl jsem kdysi hned po premiéře. když dávají babičku s kurandovou a ona se zeptá "ty si barunka", od ypsilonky si vždycky vzpomenu na pištící synkovou, která se ptá pokaždý, když barunka na jeviště vyleze. to samý když šafránková vyřizuje včeličkám, že se babička loučí, vzpomenu si na synkovou třískající do úlů, že se loučí. tohle bylo úplně špatně. zanechalo to ve mně tak blbej dojem, že mi to ničí i požitek z filmu.
(zadáno: 28.3.2019)
dejte vědět, jestli někde existuje petice za přeobsazení veroniky jeníkový, podepíšu. proč to hraje ona v tomhle věku a blbym kostýmu? navíc přízvuk cizinky mluví úplně neposlouchatelně, pitvoří se a spíš vypadá jak retard. s alternací venduly křížové musí představení dopadnout líp. tohle se prostě nepovedlo celý, asi to měli nechat režírovat někoho jinýho.
(zadáno: 28.3.2019)
sagvane, cos to sepsal? umístit děj gottových písniček na pouť mezi kolotoče, to byl fakt nápad hodný anticeny. a ty písničky nacpaný do prvního plánu... brrrr. aspoň jsem ale objevil některý songy, který jsem neznal (gotta poslouchám spíš výjimečně). eva burešová zpívá slušně, ale když mluvila, hrozně mě štvala. zvonky štěstí v duetu sagvana a gondíkový příšerný. kýčovitý kolotoče nezapomenu! při děkovačce se nadšeně tleskalo - jak málo lidem stačí. :-(
(zadáno: 28.3.2019)
ale jo, bylo to vtipný. bočanový to vyloženě sedělo. absolonová hrála v očekávání a to dodávalo další dobrý momenty. bavili mě i tomsa a želenská. vaculík se štolpou trochu horší, ale jinak příjemnej večer.
(zadáno: 22.2.2018)
hra je komedie i drama. to komicky co tady hnali do extrému tam někde uvnitř je, ale stašová to přeháněla tolik, že to úplně zabila. i když teda do toho dávala hodně, už asi ztratila cit pro balanc mezi tragikou a komikou. a kde byl režisér? chodí na reprízy a hlídá, jak to vypadá? a dokázal by stašový říct, že se dostala mimo? asi ne. ostatním mladým se dalo věřit spíš. škoda, že to stašová nehrála před deseti lety.
(zadáno: 22.2.2018)
stašová přestala hrát v kamenných divadlech a zůstaly jí jen zájezdovky. zkazila se. reakce publika na přehrávání jí asi těšily tolik, že ztratila soudnost. tady byla úplně mimo. dlouhý se držel líp, ale občas se k tomu snížil taky. neflákají to, dali si práci, úplná šmíra to není. režisér je však neukačoval do únosnejch mezí. ale jde tuhle dvojku vůbec zkrotit?
(zadáno: 22.2.2018)
hra je docela dobrá, ale je trochu utahaná a rozvleklá, takový bylo i to představení. tohle ještě bylo nazkoušený v době, kdy se stašová ještě držela, asi tam něco z toho nazkoušení zůstalo. měla sice trapnější místa, ale bylo jich málo, nebyla tak mimo jako třeba ve zvěřinci nebo vím, že víš. skopal ok, ostatní spíš přihrávali a docela jim to šlo. ale proč proboha potlesk na konci ve stoje? jenom proto, že jsme viděli stašovou naživo?
(zadáno: 22.2.2018)
tohle je pro hodně nenáročný, prvoplánový a laciný. nejhorší byla exhibující eva decastelo, hlavně v první půlce to vypadalo, že se zbláznila. bára mottlova a leoš noha byli lepší, podstatnou část hry jsou naštěstí na jevišti sami. leoš asi byl ve finanční tísni, že se začal producírovat v zájezdovkách tohoto typu. jinak paulový se zedníčkem to šlo podstatně líp, dostali se dál než na první plán.
(zadáno: 22.2.2018)
libreto je příšerný. proč to vyprávět takhle stupidně? mohli to napsat tak, aby to mělo nějakej přesah a nešlo to jen na efekt. ale hudbě pěkná. naštěstí nebyl vojtko, bohuš matuš zpíval pěkně a i slušně hrál. bragagnolo to uzpíval, uhrát klaďase je těžký, on to herecky nedal. gemrotová docela dobrá, nosková výborná, ale v kostýmech se ty postavy docela pletly. scéna a projekce ok, výprava a choreografie taky, plus za živej orchestr. režisér ale mohl líp dbát na to, aby to bylo herecky lepší. ale zpracování na úroveň pražskejch muzikálů ušlo.
(zadáno: 22.2.2018)
tenhle muzikál je špatnej, filmu to nesahá ani po kotníky. tak zoufale banální a proč tento konec? samý klišé, obehraný dialogy. blbej překlad. a to pražský nastudování je totální kýč. proč to dávali režírovat zrovna procházkovi, kterej dělá vlastně jen komedie. dasha a noid to trochu zachraňovali, ale nespasili. karlín potřebuje nový vedení jako sůl.
(zadáno: 22.2.2018)
kdo zná film, tohle ho možná zklame. mohlo to bejt lip zrežírovaný. ale koukat se na to dalo. ta hra je dobrá a herci se s tim poprali. linhartová ušla, ale za ostatníma trochu zaostávala, bylo vidět, že toho na divadle nemá tolik za sebou.
(zadáno: 22.2.2018)
jako nápad to není špatnej, ale je to pořád dokola. i když se blažek s vladykou snaží, je to hrozná nuda. možná do nějakýho menšího sálu, aby to bylo blíži divákům a živější.