Hudební divadlo Karlín
Hodnocení inscenace
Redakce
27 %
Uživatelé
43 %
kontroverzní inscenace (173.)
43631000
Hodnocení redakce
Jiří Landa 20 %
Helena Grégrová 20 %
Michal Novák 40 %
Volby

Hodnocení (66)

HODNOCENÍ REDAKCE
Jiří Landa  20 %
17.4.2017 | 3021 hodnocení
+ souhlasím
(+4)
15% Těžký kalibr! S. Tofi svým novým opusem překonal další metu - libreto hodné školáka cca 8. třídy ZŠ se mu podařilo uvést v dotovaném divadle. Tahle estráda se prostě nedá brát vážně. Přitroublé spojováky soudného diváka spolehlivě rozesmějí svou trapností. Nikdy nezapomenu na scény s písněmi Odnauč se říkat ne, Včelka Mája, Dám dělovou ránu apod. Když se k tomu připočte kýčovitá výprava, ale i choreografie, je vrchol nevkusu na světě. Velkým problémem byl i fakt, že písně K. Gotta uzpívala jen polovina účinkujících. Průšvih roku.
Helena Grégrová  20 %
15.4.2017 | 1648 hodnocení
+ souhlasím
(+6)
15 %. Tento způsob "pocty" Karlu Gottovi a autorům jeho repertoáru bych bez váhání zařadila mezi trestnou činnost. Kdyby se zadařilo uzákonění, mám i tip na postih: minimálně týden veřejně prospěšných prací na pouti.
Michal Novák  40 %
13.4.2017 | 1149 hodnocení
+ souhlasím
(+3)
Bez ironie - těžké hodnocení. Jukebox Čas růží je smysluplnější projekt než muzikál Lucie. Jako pocta božskému Karlovi to funguje...a ještě více jeho skvostným skladatelům a textařům (srovnejte s „hitmakery“ dneška). Interpretace nelehkých písní na vysoké úrovni, Jan Kopečný vám vyrazí dech. A proti tomu všemu – libreto. Jeho sladkobolnost má ještě oporu v romantických písních mistra, zajímavě je inspirováno i jen pouhými slovy z textů písní. Jinak se, zejména v první části, proviňuje proti tolika dramaturgickým zásadám, až to bolí. PROČ to nikdo nezkorigoval?
HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Madamkriticka  10 %
19.9.2022 | 17 hodnocení
+ souhlasím
Vlastně obdivuji, že se takový titul udržel tolik let. Protože je to skutečně hrůza. Nerozumím, že byl nasazený tolik let, když je tolik kritizován. Obsah, forma, výkony hrůza. A ještě je to schované za hity Karla Gotta. Nedoporučuji
MartinB  40 %
9.9.2022 | 125 hodnocení
+ souhlasím
Od zhlédnutí je to dlouho... a pořád by to chvilku chtělo. Je děsná škoda, když patetický a místy opravdu děravý a neučesaný scénář zničí vlastně poměrně slušné libreto. Objevuje se tu tolik hitmuzikálových vzorců, až by jeden brečel a větu C'est La Vie nemůžu vystát. Nejpřesvědčivější je po všech stránkách Korbel. Tomeš, Vyoralová - průměr, za to výborní Vojtek, Ryšavý, Bábor.
Kjell  10 %
27.5.2022 | 31 hodnocení
+ souhlasím
Ostuda že se něco tak prostoduchého odehrává v divadle pobírajícím astronomicke dotace. Absolutní dno.
I.Klim  50 %
28.11.2021 | 16 hodnocení
+ souhlasím
Do Karlínského divadla úplně mimo. Do kulturáku fajn. Výkony mají velké výkyvy. Místy školní besídka, naopak Kopečný a Korbel fantastičtí. Vojtek mile překvapil zpěvem, Tofi a představitelé malých verzí Honzy a Bohouše by neměli zpívat vůbec. Jirešová ať též zůstane jen u činohry. Nejlepší výkon podává orchestr a offstage, jim a Kopečnému s Korbelem patří mých 50 procent, zejména Korbel byl důvodem, proč jsme neodešli po 30 min. Repríza 6. 11. 2021: Vojtek,Kopečný,Procházková,Korbel,Pytloun,Bábor, Tofi,Jirešová,Souček,Svoboda,Vágnerová,Štágr,Beneš
Annikka  40 %
31.10.2020 | 133 hodnocení
+ souhlasím
45 %
Hlavní problém bych viděla v tom, že je příběh vystavený naprosto uměle na písničkách, a tímpádem spolu příliš nedrží působí poměrně zvláštně, v podivném cirkusovém prostředí a s nedůvěryhodnými zvraty (na rozdíl třeba od Mamma mia, která využívá stejného mechanismu, ale dobře to tam funguje). Na druhou stranu některé herecké výkony byly vynikající (neskutečná Burešová, skvělý Kopečný; Nosek moc příjemně překvapil s písní Dívkám:). Začátek docela drhne, konec zanechá aspoň nějaký dojem. Písničky každopádně chytlavé.
Eliška Tobolkková  20 %
28.4.2020 | 34 hodnocení
+ souhlasím
Za mě velké zklamání. Písně K. Gotta mám ráda, ale tohle no hrůza!
Klarinka90  60 %
1.12.2019 | 7 hodnocení
+ souhlasím
Hezký příběh, ale trvalo to než se rozjel, začátek nebyl moc zajímavý. Skvělé písničky, ale úplně mi nesedělo pouťové prostředí a Sagvan Tofi, ale Eva Burešová byla dokonalá.
Žíža  30 %
26.9.2019 | 70 hodnocení
+ souhlasím
Těžko zaujmout stanovisko. na jednu stranu výborné výkony pěvecké i herecké u Romana Tomeše a Markéty Procházkové. Na druhou stranu zoufale napsaný kus, ve kterém nic nefunguje jak má (pokud se nemělo jednat o projekt Silvestr 20XX.) A když k tomu člověk přidá, že autor tohoto "díla" ( Sagvan Tofi)se ještě na jevišti projeví svým brutálně mizerným hereckým i pěveckým "uměním".... Body dávám jen díky Romanovi a Markétě, jinak by hodnocení bylo max 20%.
Karolína Adámková  90 %
20.9.2019 | 18 hodnocení
+ souhlasím
Ač muzikál na slavné písně Karla Gotta tak za mě se moc povedl. Kopečný s Procházkovou v hlavní roli byli skvělí.
Kozmix  10 %
23.4.2019 | 15 hodnocení
+ souhlasím
To byl snad nejtrapnější silvestr na Nově :( . Miluji písně Karla Gotta, proto jsem se rozhodl představení navštívit. Příběh to jakýž takýž má, prostředí poutě je skousnutelné a stravitelné. Ale kudla z pudla, co to má být??? Pocta písním Karla Gatta? Ne. To byla přehlídka trapnosti a ve většině případů neumětelství. V prvé řadě neobsazovat Tofiho, to byla jedna z největších chyb. Ten člověk neumí hrát ani zpívat! Estrádní prvky jsou hloupé a hodny trapným silvestrům tv Nova,Barrandov.. Žasl jsem, jak málo stačí, aby lidi plácali jako stádo dutých ovcí bez vkusu na kulturu. Nedoporučuji,hrůza.
Atribut  20 %
28.3.2019 | 92 hodnocení
+ souhlasím
(+1)
sagvane, cos to sepsal? umístit děj gottových písniček na pouť mezi kolotoče, to byl fakt nápad hodný anticeny. a ty písničky nacpaný do prvního plánu... brrrr. aspoň jsem ale objevil některý songy, který jsem neznal (gotta poslouchám spíš výjimečně). eva burešová zpívá slušně, ale když mluvila, hrozně mě štvala. zvonky štěstí v duetu sagvana a gondíkový příšerný. kýčovitý kolotoče nezapomenu! při děkovačce se nadšeně tleskalo - jak málo lidem stačí. :-(
Eliskas  50 %
23.1.2019 | 41 hodnocení
+ souhlasím
Myslím si, že koncept, kdy chcete konkrétní písničky jednoho interpreta napasovat na nějakej příběh, často končí přepláceným, nepřirozeným a slátaným scénářem, kterej prostě až tak moc nefunguje.
Vladimir.moravek  60 %
11.11.2018 | 11 hodnocení
+ souhlasím
Představení drží především výtečné výkony všech účinkujících a velkou devizou je perfektní živý orchestr. Herecky jsou výborní Jiří Langmajer a Martin Písařík. Pokud hodnotíme zpěv, zpívají všichni Gottovy písně velice slušně a to včetně sborů a dětí. Z dobrého obsazení musím zmínit alespoň J. Langmajera, M. Písaříka, V. Zavřela nebo R.Tomeše a F.Vlastníka. Příběh jako takový je spíše předvídatelný a místy sklouzne do klišé (Včelka Mája nebo Zvonky štěstí), ale dá se to vydržet.
Petrr  50 %
9.11.2018 | 322 hodnocení
+ souhlasím
Nejsem muzikálový divák, takže nemohu srovnávat s jinými kusy (představení jsem zhlédl jako "náhradník"). Mé pocity oscilovaly od 0 do 100 %. Za scénář a divadelní "výplně" mezi pěveckými a tanečními výstupy by se styděli i amatéři. S hudební i taneční složkou muzikálu jsem byl spokojen (samozřejmě jsem neočekával, že uvidím několik Karlů Gottů). Zvláštní byl závěr: v "přídavku" zpěváci i tanečníci zopakovali úryvky z několika (snad deseti) písní, jako by produkce chtěla nechat zapomenout na nepovedený scénář, což se jim, domnívám se, docela podařilo...
Marketa.ziva  20 %
14.10.2018 | 15 hodnocení
+ souhlasím
Špatná pocta Karlu Gottovi. Až jsem se styděla. Scénář naprosto chyběl.
Mr.Schaffer  20 %
24.5.2018 | 63 hodnocení
+ souhlasím
Perfektní orchestr, dobrá práce zvukaře, výborný pěvecký výkon Honzy Kopečnýho (ostatní účinkující bohužel absolutně nevyzpívají písně K. Gotta). Kýčovité, nevkusné libreto, choreografie, výprava, scéna, naprosto zbytečně dlouhá první část (když už děti, tak měly zazpívat 1 písničku a šupat domů - divák jde na muzikál, nikoliv na školní besídku).
Zakmilda  60 %
22.5.2018 | 14 hodnocení
+ souhlasím
Nebyli jsme uplne nadseni z vykonu ustredni dvojice Jana Kopecneho a Veroniky Vyoralove. Zato bratri Antoniove se predvedli neskutecne. Texty se sem tam uchylovaly ke klasickemu a fantastickemu nanana. Letos nas treti muzikal a nadchnul nas kazdopadne nejmene.
Rejpalka  20 %
20.5.2018 | 202 hodnocení
+ souhlasím
(+1)
Pásmo písní Karla Gotta poslepovaných "nějak" do jakéhosi banálního příběhu, první polovina je nuda, pokud by se výrazně pokrátilo tak by se to ještě dalo přežít. Jediné co musím pochválit je choreografie, vynikající pěvecké výkony všech zúčastnených kromě dvojice Gondíková-Langmajer, nevadily mi ani děti. Skvělá off-stage, vynikající orchestr a písničky od Karla jsou fajn, jen nikdo na jevišti není Karel a do jeho charismatu má J. Kopečný daleko. I tak hýkají čeští diváci nadšením aneb jak hluboko jsme klesli v nevkusu.
Troska  30 %
15.3.2018 | 31 hodnocení
+ souhlasím
Aneb jak splácat muzikál s tristním příběhem. Chuť ublížit si či odejít zachraňují děti na pódiu, jejich výkon se mi opravdu líbil.
LucieK  50 %
15.1.2018 | 19 hodnocení
+ souhlasím
Dějovou slátaninu a scénografický chaos drží excelentní pěvecké podání Gottových písní v oživené instrumentální úpravě. Herecký koncert hlavního představitele (hrál Roman Tomeš) podtržený výkony Korbela, Dopity, Procházkové, Langmajera (zpěv se dá díky skvělému herectví odpustit), Vlastníka, Malinovského a v neposlední řadě výborné offstage.
Yvetta Klímová  70 %
25.12.2017 | 15 hodnocení
+ souhlasím
(+2)
Viděla jsem podruhé. Jendou na premiéře a podruhé letošní poslední představení v prosinci. Muzikál je úspěšný zejména díky opravdu výborným pěveckým výkonům. Alternace se mi zdají hodně vyrovnané. Herecky se od premiéry představení hodně posunulo a určitě k dobrému. Horší byly jen dětští zpěváci, kteří tentokrát měli ve zpěvu hodně velké rezervy. A za mě nejlepší jako vždy v HDK byl živý orchestr.
Repríza 22. 12. 2017 Hudební divadlo Karlín
Fedorocko  60 %
13.11.2017 | 742 hodnocení
+ souhlasím
Nic velkého jsem neočekával,zvláště po převážně nic moc hodnoceních. A tak jsem nakonec odcházel spokojem. Ano umělecky žádné terno,ale pěkné písničky a i příběh to mělo,ne že ne.Za mě dobrý.
Janas  50 %
2.10.2017 | 17 hodnocení
+ souhlasím
(+1)
Písničky Karla Gotta jsou prostě krásné a rytmické, díky nim to představení hodnotím 50% jinak to bylo opravdu slabé a to jsem neměla velká očekávání. V první části člověk srovnává, že Kája by to zazpíval rozhodně lépe a po lehce vulgárním začátku jsem přemýšlela, jestli ty vstupenky nebudou vyhozené peníze... V druhé části to bylo docela fajn, celé publikum tleskalo do rytmu na závěreční písně. Šla jsem na vystoupení s tátou, který to chtěl vidět. A on by spokojený, takže dobré ;-)
DivadelniFan  10 %
18.9.2017 | 337 hodnocení
+ souhlasím
15%
Jen za výkony Kopečného, Procházkové, Písaříka, Malinovského, Antonia, Pechy a Dopity. Jinak tam bylo vše absolutně špatně. Karlín šlápl vedle.
Čiko  60 %
1.6.2017 | 1074 hodnocení
+ souhlasím
55% Tento muzikál je na pranýři od samého počátku, asi proto jsem byl přichystaný na něco mnohem horšího... Do HDK ale něco takového prostě nepatří...
Martin21  40 %
1.6.2017 | 452 hodnocení
+ souhlasím
45%. Skoda tak pritroubleho deje, o kterem tento pocin je. Podtrhuje jej nekolik velmi smesnych spojovaku. Myslim si, ze by HDK neco takoveho nemelo uvadet a pan Tofi mel oslovit Divadlo Broadway, ve kterem bych presne toto cekal. Ovsem lepsi, nez Lucie. Na druhou stranku byli vsichni ucinkujici skveli. Pevecky i herecky, a to zejmena R. Tomes; V. Vyoralova, L. Korbel,...
Jolana  20 %
24.5.2017 | 9 hodnocení
+ souhlasím
(+1)
Připadala jsem si jak na školní besídce.
Kapybara_2  10 %
19.5.2017 | 21 hodnocení
+ souhlasím
(+1)
A to je možná ještě nadhodnocené. Peklo. Snad nejhorší muzikál, jaký jsem kdy viděla. Prvních 40 minut k nepřežití. Pak se na scéně objeví aspoň Jan Kopečný, který dobře zpívá.
Divadelnik  30 %
21.3.2017 | 138 hodnocení
+ souhlasím
Hodně nás to zklamalo.
Antonio  100 %
20.3.2017 | 119 hodnocení
+ souhlasím
Měli jsme super obsazení Jan Kopečný , Markéta Procházková , Martin Pisařík , Josef Vojtek ,Langmajer , Gondiková , Filip Antonio a další 18.3. v 19h rychle to uteklo ...
Veronika0  90 %
18.3.2017 | 7 hodnocení
+ souhlasím
Premiéra muzikálu moc povedená. Hezký příběh plný dobře zpracovaných písní. Skvělé výkony všech účinkujících. Potěšil Jan Kopečný, Pepa Vojtek, Jiří Langmajer, Martin Písařík, děti. Z účinkující jde energie a přenáší radost na publikum.
Fíla  10 %
18.3.2017 | 8 hodnocení
+ souhlasím
(+3)
Estrádní divadlo Karlín (jak bych jej po tomto kusu přejmenoval) uvedlo 8 let (!!!) připravované pásmo písní, poslepované nesmyslnými dialogy, které jen ruší a natahují čas mezi dalšími hudebními výstupy, vše alá Ein Kessel Buntes. Pěvecké výkony průměrné (leckde ani to ne), scéna a kostýmy fuj kýč jako cirkusový bič. Muzikálová pocta Karlu Gottovi? Ani omylem! Kdybych tohle viděl na hasičském plesu v Horní Dolní, budu asi mile překvapen. V Karlíně mě jímalo zoufalství.
(II. premiéra 17.3.17)
Osgood  20 %
17.3.2017 | 77 hodnocení
+ souhlasím
Když fanoušci pláčou:( Špatná komedie dell'arte nebo Klein Kessel Buntes? Zajímavé písňové aranže jsou pospojovány strašlivými oslími můstky (kupříkladu osudová Aneta z obrazu se převlékne za včelku pod krycím jménem servírka Majka), děj ztracený v časoprostoru se vleče a prvoplánové roztleskávačky tomu nepřidávají. Písně jsou dobře vybrané, LP už mám:-), ale příliš násilně prezentované, často útržkovitě, Mistr zní z amplionů na pouti, možná i na dámské toaletě. Potěšil J.Vojtek (Dívka z obrazu), děti Anetka, Honzík a Bohouš (skvěle zpívají), E.Burešová, R.Tomeš, L.Korbel. Bushido nepřijel:-)
TonnyBí  80 %
13.3.2017 | 5 hodnocení
+ souhlasím
Dobré výkony pěvecké zejména Jan Kopečný, Láda Korbel, Markéta Procházková,Pepa Vojtek, Matouš Klíma. Působivé choreografie a výtečné hudební zpracování. Jaromír Nosek herecky vynikající. Talentované děti. Skvělý orchestr.
MartinRadi  80 %
13.3.2017 | 16 hodnocení
+ souhlasím
(+1)
Vcelku dobře udělané představení.Moc dobrá aranž písní a herci(zejména Jan Kopečný) písně interpretují se ctí.Moc povedené jsou taneční čísla a velké plus připisuji orchestru a zpívající company a vokalistům.Herecky zaujme Langmajer(pěvecky už nikoliv),Korbel(vyrovnaný výkon jak herecký,tak pěvecký)a překvapivě Vojtek(vyloženě dobře zpívající, tu tam je jeho kabátovský nezpěv). Dobré výkony dětských herců (F.Vlastník výborný,M.Klíma jedno z nejlepších čísel v závěru s Vojtkem a Kopečným).I přes počáteční překvapení ohledně scénáře celkový výsledek dobrý.Místy orchestr přehlušil zpěváky.
honzy  40 %
13.3.2017 | 282 hodnocení
+ souhlasím
(+2)
Muzikál "ČAS RŮŽÍ" v HdK je založen na vyprávění příběhu o starém obraze,který skrývá osud velké lásky.Scénář S.Tofiho je slabinou předst.Zvláště v I.části se děj šíleně vleče,děj se odehrává ve více časových rovinách.Písně K.Gotta mají děj posouvat,což se moc nedaří,místy z písní zazní pouze kratičké fragmenty.Hlavní roli(J.Kopečný)zpívá dobře,sekunduje mu"brácha"(L.Korbel) a dívka z obrazu(E.Burešová)Nezajímavá je scéna(kolotoč,maringotka a dvě houpačky to nezachrání),Málo výrazná režie,kostýmy i choreografie.Orchestr zní místy jako dechovka.Nejslabší dílo uváděné v HdK po povodni!11.3.17
LuciaFary0  80 %
12.3.2017 | 23 hodnocení
+ souhlasím
(+3)
Velké překvapení. Vůbec jsem nečekala, že se příběh bude odebírat takovým směrem, ale ve výsledku skvělé. Příběh je vtipný,ale v podstatě i napínavý. Po hudební a pěvecké stránce skvělé. Hlavní představitelé vč. dětí, zpívají dost dobře. Jan Kopečný a Ladislav Korbel skvělá dvojka. Výborná Eva Burešová. Nejvíc mě překvapil Pepa Vojtek v roli starce, výborně to zahrál a zpíval. Orchestr a vokály jako vždy v HDK stoprocentní. A třešnička na dortu je malý Bohouš (Filip Vlastník).
Petra080591  100 %
27.12.2018 | 3 hodnocení
+ souhlasím
Tisíc lidí, tisíc názorů. Za mě jednoznačně super.
Almafialka  50 %
11.6.2017 | 3 hodnocení
+ souhlasím
Pásmo písní proložené nesmyslnými dialogy, jen, aby písně seděly do děje.
Adéla Petrásková  10 %
4.6.2017 | 1 hodnocení
+ souhlasím
Po včerejším shlédnutí musím konstatovat jediné. Ztráta času, nuda, nulový děj. 10% dávám za krásné pěvecké výkony, které ale nezachrání celkový dojem. Muzikály navštěvuji velmi často a recenzi píši poprvé, a to proto, aby lidé zbytečně neutrácely nemalé peníze za nic. Tohle se prostě nepovedlo.
Verkaurbanova  20 %
3.5.2017 | 4 hodnocení
+ souhlasím
Pěvecké výkony některých umělců jsou překvapivě dobré i ve srovnání se samotným božským Karlem, pěvecké výkony některých umělců jsou naprosto otřesné. O hereckém projevu se v tomto až besídkovém pásmu nedá moc hovořit. Zvláště v první polovině díky dětským představitelům pocit základní školy navozuje příkladně. Přesto lidé chodí, tleskají a čekají, zda právě oni budou mít štěstí a i na jejich představení zavítá sám Karel.....
Applejuice  40 %
8.1.2023 | 350 hodnocení
Vladimír10  80 %
10.12.2022 | 611 hodnocení
BloggarSumec  10 %
24.5.2022 | 70 hodnocení
Sablose  10 %
24.5.2022 | 28 hodnocení
Valmez  20 %
27.9.2021 | 491 hodnocení
Eurotours  60 %
6.2.2020 | 47 hodnocení
HodnaTeta  20 %
16.1.2020 | 174 hodnocení
Mapinho  30 %
3.1.2020 | 40 hodnocení
Isa Johanovská  60 %
2.1.2020 | 123 hodnocení
Pavel.Tomas  10 %
17.12.2019 | 154 hodnocení
Rind  20 %
6.10.2019 | 15 hodnocení
Marja  70 %
24.9.2019 | 20 hodnocení
Len11  40 %
14.2.2019 | 14 hodnocení
Marketa1991  100 %
10.2.2019 | 20 hodnocení
Pauko  50 %
14.1.2019 | 22 hodnocení
Simplyclare  30 %
16.10.2018 | 28 hodnocení
Sonnia  50 %
9.3.2018 | 10 hodnocení
Alice  70 %
26.1.2018 | 20 hodnocení
Lucka31  40 %
8.4.2017 | 5 hodnocení
Fyddo  40 %
6.4.2017 | 24 hodnocení
PavelK  30 %
21.3.2017 | 221 hodnocení
Luciesvarcova8  60 %
31.7.2018 | 2 hodnocení

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.