Profil uživatele

Fíla

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 13.10.2018)
Vlasy (květiNOVÉ děti) - Divadlo Kalich: 60 %
Působivé zpracování, kterému ale škodí místy zbytečné aktualizace. Nutno ovšem vyzdvihnout celé obsazení (namátkou v alternaci Tomeš, Peroutka, CH. Doubravová, Tenkrát, Křížová, ad.) za naprosto jednotný tah za jeden provaz, energické, skvělé výkony.
(zadáno: 13.10.2018)
Doktor Ox - Divadlo Hybernia: 10 %
Scénický výtvor pod jakoukoliv úroveň herců i diváků. První polovinu nějak vydržíte, druhá už je ovšem nekonečná.
(zadáno: 16.2.2018)
Tick, tick ...BOOM! - art4rent, z.s.: 90 %
Po dlouhé době na muzikálu...který navíc nadchl! Kdo by to byl řekl, že pouze 3 herci a zpěváci vám dokáží zprostředkovat daleko větší zážitek, než kdejaké, často i kvalitní, velkoprodukce. Tomáš Vaněk - TOP! Poctivě udělané divadlo, hrané mozkem i srdcem, všichni zpívají, jako o život, skvěle! A živá kapela, která dokonce při jedné ultra vtipné scéně vtrhne přímo na jeviště, hraje přímo bombově!
(zadáno: 19.3.2017)
Ples upírů - Goja Music Hall: 90 %
Dnes jsem si spravil chuť. Ne krví. :-) Ale Plesem upírů. Vytkl bych snad jen občasnou rozvláčnost celého kusu. Snesl by vychytat tempo. Jinak ale více než zdařilý muzikál v pravém slova smyslu. Napínavé, zábavné, dojemné, a velmi výpravné. Velmi překvapil Bohuš Matuš, jehož upír byl věrohodný a zpíval fantasticky. Malá Grossová též, Randák, Podlipská, Vaněk, Nosková - všichni jmenovaní výrazní a skvělí. Sbor sladěný, tanečníci jakbysmet, právě některá taneční, pohybová čísla jsou naprostou lahůdkou. Orchestr na výši. Víc, než spokojenost.
(zadáno: 18.3.2017)
Čas růží - Hudební divadlo Karlín: 10 %
Estrádní divadlo Karlín (jak bych jej po tomto kusu přejmenoval) uvedlo 8 let (!!!) připravované pásmo písní, poslepované nesmyslnými dialogy, které jen ruší a natahují čas mezi dalšími hudebními výstupy, vše alá Ein Kessel Buntes. Pěvecké výkony průměrné (leckde ani to ne), scéna a kostýmy fuj kýč jako cirkusový bič. Muzikálová pocta Karlu Gottovi? Ani omylem! Kdybych tohle viděl na hasičském plesu v Horní Dolní, budu asi mile překvapen. V Karlíně mě jímalo zoufalství.
(II. premiéra 17.3.17)