Goja Music Hall

Ples upírů

Premiéra: 12.2.2017 | 3:00
Podle předlohy stejnojmenného filmu (autoři scénáře Gérard Brach, Roman Polanski). Překlad: Michael Prostějovský. Scéna: Daniel Dvořák. Kostýmy: Roman Šolc. Choreografie: Leona Qaša Kvasnicová. Dirigenti: Michal Macourek, Pavel Kantořík. Režie: Radek Balaš.
Poslední uvedení: červen 2018.
Rakouský muzikál na motivy stejnojmenného filmu režiséra Romana Polanského. Romantický příběh lásky z tajemného prostředí Transylvánie.


inscenace již byla stažena z repertoáru

Hodnocení inscenace
Redakce
67 %
Uživatelé
68 %
68661000
Hodnocení redakce
Helena Grégrová 50 %
Iva Bryndová 70 %
Jan Pařízek 80 %

Volby

Hodnocení (69)

HODNOCENÍ REDAKCE
Helena Grégrová  50 %
(zadáno: 12.7.2019, počet hodnocení: 1494)
Iva Bryndová  70 %
(zadáno: 26.3.2017, počet hodnocení: 347)
+ přínosný / zajímavý komentář
75% - To dílo je kouzelné samo o sobě, skvělá hudba, dobrý a výborně vypointovaný vtipný příběh. Původní skvělé choreografie se podařilo udržet i v Prahy, což je skvělé. Zajímavé, byť netradiční jsou kostýmy, strašná je ovšem scéna. V první polovině je dobrá až do jejího závěru, kdy se to zlomí a pak to prostě už jen bolí. Zvláštní pojetí některých postav, ovšem obecně celkem dobře podané. ? Některé výkony zaujaly méně, některé víc, obecně chyběly lepší herecké výkony. Skvělí hlavně Randák a Gemrotová, Hudec Šubrt, Vaněk. Z mého pohledu to chtělo víc investovat do výpravy a do herců.
Jan Pařízek  80 %
(zadáno: 4.3.2017, počet hodnocení: 816)
+ přínosný / zajímavý komentář
Začátek trochu vlažnější a pozvolnější, první část celkově spíše takový příjemný úvod do problematiky, až na několik písní bez silnějšího zásahu. Nicméně je to i dobrý kontrast k té druhé, temnější a dynamičtější s několika výbornými scénami a opravdu silným závěrem. Vynikající hudební složka. Povedená výprava, kostýmy i digitální projekce. Z herců nejvíce překvapila N. Grossová, ze které jsem měl trochu obavy, ale svoji úlohu zvládla více než dobře. Vedle ní zazpíval moc pěkně také L. Randák a rozhodně nijak nezklamal ani M. Vojtko. Ve výsledku tedy hodně zdařilé provedení světového muzikálu.
HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Krocka  100 %
(zadáno: 27.3.2021, počet hodnocení: 21)
přínosný / zajímavý komentář
Velmi povedený muzikál, který se řadí mezi mé nejoblíbenější. Krásný herecký i pěvecký výkon Mariana Vojtka a milé překvapení v podobě Natálky Grossové. Měla jsem z toho zprvu strach, ale této role se ve svém věku zhostila výborně, jak herečky tak zpěvem. Snad jen ten viditelný velký věkový rozdíl mezi ní a panem Vojtkem mi trochu vadil, ale jinak jako dvojice fungovali moc příjemně. Určitě bych ale chtěla vidět dvojici Vojtko - Gemrotová, čistě ze zvědavosti. Písně super, krásné choreografie. Občas mě trochu štval profesor Abronsius, ale opravdu jen chvílemi.
M217  30 %
(zadáno: 21.5.2020, počet hodnocení: 30)
přínosný / zajímavý komentář
Pro mě nudné a nevkusné představení. Z celého muzikálu mě zaujaly asi 3 písničky. Hrozná scéna a průměrné výkony nad kterými vyčnívá jedině Marian Vojtko.
Žíža  80 %
(zadáno: 23.9.2019, počet hodnocení: 67)
přínosný / zajímavý komentář
(+1)
Hodně povedené provedení osvědčeného zahraničního muzikálu (od autory m.j. Rebeccy. Výborný výkon tehdy ještě mladičké Natálky Grossové (obrovský rozdíl proti "mýdláči"), povedené výkony od Randáka, Zonygy, Podlipské. A hlavně skvělý Laco Šubrt a Míša Nosková! Choreografie od Qaši si myslím, že byla vynikající. Diváci si "živost" upírů opravdu užívali (zvláště v první řadě - shození "jeptišky" z pódia občas někoho i vystrašilo :-) .
Pokud výtka -tak Marián Vojtko. Subjektivní pocit je, že de fakto každou roli hraje a zpívá úplně stejně. Dávám sice 80%, ale pokud by šlo po jednotkách, tak 75%.
Varan  60 %
(zadáno: 30.4.2018, počet hodnocení: 111)
přínosný / zajímavý komentář
Superlativy z úst Františka Janečka k tomuto muzikálu jsou značně nadhodnocené, jedná se o průměrný muzikál s primitivním dějem a pár zajímavými hudebními čísly. Natálii Grossové se talent upřít nedá, ale vzhledem k jejímu věku a věku Mariana Vojtka ústřední dvojice působila značně nesourodě, ne-li zcela nevhodně. Iritovala mě otravná postava profesora Abronsia, naopak postava naivního Alfréda, navíc ve skvělém podání Lukáše Randáka, mě moc bavila. Chválím taneční a pěveckou company a lituji, že velmi talentovaný Jakub Hübner nedostává v muzikálech větší příležitost.
VasekN  40 %
(zadáno: 29.4.2018, počet hodnocení: 32)
přínosný / zajímavý komentář
Vážně jsem čekal něco víc. Nijaká hudba (nebýt Totale Finsternis a Krolockovo hřbitovní sólo ve druhé půli, nevím, zda bych vydržel), naprosto děsivě mizerné libreto, podbízivé a trapné vtípky, na pana Prostějovského ne zrovna dobré přebásnění, kulisy z Fantoma a ty nové dost průměrné, nudné a neoriginální choreografie. Tohle všechno ani vcelku solidní výkony nezachrání - jmenovitě výborní Matuš (překvapivě pro mě i herecky, i když toho k hraní nebylo moc) Nosková, Randák, Vítek, průměrné Grossová (její čas ještě nenastal), Malá, podprůměrný Vaněk (děsivé přehrávání), otřesný Kotiš. Škoda :(
Atribut  40 %
(zadáno: 22.2.2018, počet hodnocení: 79)
přínosný / zajímavý komentář
libreto je příšerný. proč to vyprávět takhle stupidně? mohli to napsat tak, aby to mělo nějakej přesah a nešlo to jen na efekt. ale hudbě pěkná. naštěstí nebyl vojtko, bohuš matuš zpíval pěkně a i slušně hrál. bragagnolo to uzpíval, uhrát klaďase je těžký, on to herecky nedal. gemrotová docela dobrá, nosková výborná, ale v kostýmech se ty postavy docela pletly. scéna a projekce ok, výprava a choreografie taky, plus za živej orchestr. režisér ale mohl líp dbát na to, aby to bylo herecky lepší. ale zpracování na úroveň pražskejch muzikálů ušlo.
Janule  50 %
(zadáno: 16.2.2018, počet hodnocení: 8)
přínosný / zajímavý komentář
Velké očekávání - a poměrně zklamání... Bohužel překlad ne zcela odpovídající originálu zabíjí pochopitelnost děje (po puštění originálu s titulky to dávalo mnohem větší smysl), spousta laciných vtípků atd. Výkony slušné, ale žádné zimomriavky, Sáru jsem Natálii Grossové moc nevěřila (zpívala dobře, to ano, ale něco mi tam chybělo). Špatná koordinace herců, kteří velmi často nebyli tam, kde být měli - především ve scénách se zrcadly. Nevyužité kulisy, které tu zbyly z předchozího představení a za pár měsíců opět najdou uplatnění, to vše jen korunovaly :-(
LucieK  100 %
(zadáno: 15.1.2018, počet hodnocení: 19)
přínosný / zajímavý komentář
Jednoznačně nejlépe zpracovaný muzikál u nás a profi výkony a to překvapivě i v případě Mariana Vojtka. M. Gemrotová velice dobrá. Pražské provedení světového díla sice nedosahuje světové show,ale na naše poměry je Ples upírů určitě nejlepší muzikálová podívaná.
Rejpalka  70 %
(zadáno: 21.10.2017, počet hodnocení: 145)
přínosný / zajímavý komentář
75%. Co ubírá body je pro mě výrazná sexualizace Natálie Grossové jako Sáry (proto taky představení přezdívám pedo-Tanz). Pěvecky se však nedá představitelům nic vytknout, ale bylo vidět, že Dr. Janeček setřil protože mě poměrně rušila přítomnost původní fantomovské kulisy i lustru. Ve scéně hřbitova jsem měla obavy, že se kulisy převrhnou. Jinak se jedná o výbornou zábavu se skvělými představiteli ať už jsou to bulvárem zatím neprovaření Michal Bragagnolo a Lukáš Randák, nenápadně skvělý Petr Matuszek a Broňa Kotiš. Potěšily i Magda Malá a Renáta Podlipská. (Viděno 6x v různých alternacích).
Misa  70 %
(zadáno: 16.10.2017, počet hodnocení: 81)
přínosný / zajímavý komentář
Ples upírů se mi určitě líbil,velmi povedené masky i ztvárnění trochu temnější stránky příběhu, fajn navození atmosféry. Možná mě chvílemi tak úplně nebavily samotné písně a mínus pro mě bylo asi i to, že jsem nejvíc byla zvědavá na Natálii Grossovou, viděla jsem obsazení s Michaelou Gemrotovou, která je velmi dobrá, ale myslím, že s mladičkou Grossovou to má trochu jiný nádech to vyznění příběhu.
MartinB  60 %
(zadáno: 20.9.2017, počet hodnocení: 67)
přínosný / zajímavý komentář
64%
Klady> skvělá GROSSOVÁ; navzdory tomu, co jsem slyšel, fascinující MATUŠ, tradičně výborní NOSKOVÁ a ZONYGA; překvapili a pobavili MATUZSEK a HUDEC ŠUBRT; ze skvěle sehraného sboru vyčnívá HÜBNER, jehož pěvecké upíří pidisólo je bezkonkurenční nádhera poslouchat; dále kostýmy p. Šolce (skvělé jak snad všude) a využití hlediště
Zápory> průměrná scéna (v první půlce skvělá, v druhé rozhodně nebudila dojem tajemného zámku/hradu); naprosto zbytečné projekce; postava Alfreda (zazpívaná byla geniálně - umělce nezmiňuji, ale byla zde podána jako 100% uječený srab); dějově slabší první půlka
Monty70  90 %
(zadáno: 20.6.2017, počet hodnocení: 175)
přínosný / zajímavý komentář
Viděli jsme s alternací Natálie Grossová a Bohuš Matuš. Oba výborní. Natálka má na svůj věk moc pěkný hlas a Bohuš byl velice přesvědčivý. Propracovaná taneční choreografie.
Mikika  40 %
(zadáno: 23.5.2017, počet hodnocení: 44)
přínosný / zajímavý komentář
pořád nevím, jestli to mělo být směšné záměrně, přehnané - nebo jsme seděli moc blízko a ze vzdálenějšího sektoru bychom snad leccos přehlédli...
Čiko  80 %
(zadáno: 18.5.2017, počet hodnocení: 840)
přínosný / zajímavý komentář
85% Chápu, že může někomu vadit pomalejší rozjezd, ale já jsem se ani v první půlce nenudil. Velmi mile mě překvapil Pavel Vítek v nezvyklé roli, skvělá byla i ústřední dvojice Gemrotová - Vojtko. Řekl bych že má tento muzikál minimálně evropskou úroveň..
MichalaHela  100 %
(zadáno: 6.5.2017, počet hodnocení: 15)
přínosný / zajímavý komentář
Úžasné viděli jsme 2x
Fedorocko  60 %
(zadáno: 28.4.2017, počet hodnocení: 608)
přínosný / zajímavý komentář
Marian Vojtko i Natálka Grossová výborní,ale muzikál průměrný.Něco tomu evidentně chybělo.
Guildenstern  70 %
(zadáno: 12.4.2017, počet hodnocení: 356)
přínosný / zajímavý komentář
Po všech stránkách poctivé nastudování atraktivního titulu, které ale trochu postrádá duši. Podle mě se muzikál bere moc vážně, bez nadsázky je to libreto vlastně dost hloupé a nelogické. M. Vojtko obstojný, ale bez charismatu a statický, M. Gemrotová má problémy se sykavkami a nižší polohy jí nezní, v duetech spolu neladí. Výrazově je předčí výborní P. Vítek(!), B. Kotiš a E. Ochmanová. Hudba úžasná, silné opakující se motivy, přebásnění nadprůměrné, výprava je v porovnání se zahraničními verzemi chudá, choreografiím překážejí složité kostýmy.
Michelle97  100 %
(zadáno: 11.4.2017, počet hodnocení: 111)
přínosný / zajímavý komentář
Bez pochyb nejlepší muzikál, který jsem viděla. Písně jsou chytlavé a hlavně skvěle zazpívané. Pochválit musím i kostýmy a kulisy, které se opravdu vyvedly! Z naší alternace zcela exceloval Bohuš Matuš jako charismatický hrabě Von Krolock, který každou svou píseň zazpíval naprosto bravurně. Překvapila i Natálie Grossová, která se na svůj věk role Sarah zhostila bravurně. Tomáš Vaněk i Laco Hubec Šubrt jsou naprostí skvělí a v roli Herberta pobaví celé publikum. Muzikál jsem viděla čtyřikrát a ani jednou jsem nebyla zklamaná! Doufám, že se za pár let zase vrátí!!
Jaroslavz  10 %
(zadáno: 8.4.2017, počet hodnocení: 44)
přínosný / zajímavý komentář
Další z beznadějných muzikálových pokusů o světovost.
Bišu  80 %
(zadáno: 8.4.2017, počet hodnocení: 201)
přínosný / zajímavý komentář
Dobré, dynamické představení s dobrým obsazením, scénografii, kostýmy. Nic hlubokomyslného, jen příjemné odpoledne s vnučkami.
Martin21  80 %
(zadáno: 7.4.2017, počet hodnocení: 409)
přínosný / zajímavý komentář
Velmi hezká hudba a povedené libreto! Skvělé kostýmy Romana Šolce. Slabší scéna, jako rušivý element je pro mě i zbytek z Fantoma opery - lustr, loze, atp. Z obsazení reprízy 6/4 nejlepší Pavel Vítek, velmi mne překvapil, dále Eliss Ochmanová, a to zejména její zpěv. Ústřední dvojice: Michaela Gemrotová, herecky jistá, zpěv velmi povedený a Marian Vojtko, který podává svůj standardní výkon. Určitě se rád podívám také na opačnou dvojici, a to Grossová&Matuš-).
Romana35  100 %
(zadáno: 1.4.2017, počet hodnocení: 250)
přínosný / zajímavý komentář
Velmi podařený muzikál, jeden z nej , co jsem měla možnost vidět. Krásná scéna, hudba, kostýmy a propracované masky. Sehraná taneční company. Z našeho obsazení výborná Natálie Grossová v roli Sarah, pobavil Pavel Vítek jako profesor Abronsius a jednoznačně vévodil charismatický Bohuš Matuš jako démonický hrabě Von Krolock. Pěvecky dokonalé.
AliV  70 %
(zadáno: 26.3.2017, počet hodnocení: 106)
přínosný / zajímavý komentář
Důstojný (ač o trochu slabší) nástupce Fantoma opery. Líbivé melodie, skvělá scénografie v první polovině (ve druhé o trochu slabší), živý orchestr a v neposlední řadě pěvecké výkony - to jsou hlavní klady muzikálu. Velmi příjemným překvapením je čtrnáctiletá Natálie Grossová, která vedle zkušeného Mariána Vojtka působila suverénně, v dalších rolích výborné výkony podali Lukáš Randák, Tomáš Vaněk, Michaela Nosková, Bronislav Kotiš či Magda Malá.
Antonio  100 %
(zadáno: 20.3.2017, počet hodnocení: 97)
přínosný / zajímavý komentář
Mi byly v pátek 17.3. Marian Vojtko ůžasný , Miša Gemrotová , Miša Nosková , Jiří Zonyga , všichny super takže dávám 100% jen jsme měli malou poruchu s kulisami.
Fíla  90 %
(zadáno: 19.3.2017, počet hodnocení: 8)
přínosný / zajímavý komentář
(+1)
Dnes jsem si spravil chuť. Ne krví. :-) Ale Plesem upírů. Vytkl bych snad jen občasnou rozvláčnost celého kusu. Snesl by vychytat tempo. Jinak ale více než zdařilý muzikál v pravém slova smyslu. Napínavé, zábavné, dojemné, a velmi výpravné. Velmi překvapil Bohuš Matuš, jehož upír byl věrohodný a zpíval fantasticky. Malá Grossová též, Randák, Podlipská, Vaněk, Nosková - všichni jmenovaní výrazní a skvělí. Sbor sladěný, tanečníci jakbysmet, právě některá taneční, pohybová čísla jsou naprostou lahůdkou. Orchestr na výši. Víc, než spokojenost.
Osgood  60 %
(zadáno: 19.3.2017, počet hodnocení: 75)
přínosný / zajímavý komentář
Celkem se povedlo, ale upíří opereta chvílemi nudila a vlekla se než konečně došlo na geniální pointu. I v nevzhledném jégrobodíčku elegantní M.Gemrotová neměla parťáka. M.Vojtko sice nádherně zpívá, leč postrádá onen mrazivý upíří šarm, který naopak nechybí T. Vaňkovi v roli buzíka:-) Postavičky Alfréda a profesora jsou úsměvně trapné. Skvělá kompačka, žel povětšinou v podivném choreu plesu retardů, s čestnou výjimkou finále. Famózní orchestr, sexy M.Nosková, vše válcující M.Malá, legenda českého muzikálu J.Zonyga:-) a zmíněná Sarah stojí za vidění a slyšení. Super scéna s projekcemi.
LuciaFary0  90 %
(zadáno: 6.3.2017, počet hodnocení: 23)
přínosný / zajímavý komentář
Krásný muzikál na vysoké úrovni. Skvělé výkony, výborný orchestr. Místy horší zvuk. Překvapení večera skvělá Natálie Grossová.
Lenka458  30 %
(zadáno: 5.3.2017, počet hodnocení: 120)
přínosný / zajímavý komentář
Hrozná nuda, nemělo to spád, šmrnc. 30% dávám za M. Vojtka.
DivadelniFan  60 %
(zadáno: 27.2.2017, počet hodnocení: 254)
přínosný / zajímavý komentář
Příjemná podívaná plná krásných písniček a perfektních výkonů. Výpravná choreografie a 100% výkony všech umělců. Ovšem chybí zde nějaký lepší děj, spád. Občas jsem se při scénách nudil. Vyzdvihl bych určitě Lukáše Randáka, Pavla Vítka, Natálku Grossovou, Míšu Gemrotovou, Elis Ochmanovou, Michaelu Noskovou a Magdu Malou. Marian Vojtko předvedl standardně výborný výkon. Tomáš Vaněk i Laco Hudec Šubrt pobavili celé hlediště. Jiří Zonyga a Bronislav Kotiš předvedli milé dobré výkony.
Ala  80 %
(zadáno: 24.2.2017, počet hodnocení: 150)
přínosný / zajímavý komentář
Další příjemná záležitost v GoJa. Ze sólistů mě nejvíc zaujali Bohuš Matuš (Hrabě Von Krolock), Lukáš Randák (Alfred), Michaela Gemrotová (Sarah) a Tomáš Vaněk (Herbert)
Honzy  80 %
(zadáno: 12.2.2017, počet hodnocení: 245)
přínosný / zajímavý komentář
(+1)
Upíří muzikál v pražské GMH PLES UPÍRŮ potěší diváky svojí výpravností a součinností všech divadelních profesí.Jsou to výborná scénografie,nápadité kostýmy,ale hlavně živý cca 20 členný orchestr.Režie R.Balaše v duchu německého originálu vytváří výrazný divácký zážitek.K dobrému výsledku přispívají všichni umělci,především pěvecky i herecky přesvědčivý B.Matuš v hlavní roli hraběte Von Krolocka.Z ostatních zaujme M.Gemrotová,M.Bragagnolo i výborná taneční company pod vedením Qaši.Ok je přebásnění M.Prostějovského.Vadí pouze,že I.část muzik.je zdlouhavější,II.část vše vynahradí.Předpr.11.2.17
Tsal  70 %
(zadáno: 17.4.2018, počet hodnocení: 4)
přínosný / zajímavý komentář
Je to takové hravé, lehké, občas snad příliš košilaté, ale nic z toho nutně neznamená špatné. Po dvou shlédnutích mohu prohlásit, že práce s kulisami je opět na výbornou a divadlo Goja u mě v tomto ohledu vede. Obsazení se mi líbilo v obou verzích, byť Vojtko a Grossová mi sedli více. Zpěv skvělý, libreto znělo smysluplně a pěkně sedlo. Na druhou stranu si z něj krom Abronsiových výrazných partů nic nepamatuji.
PMajernicek  70 %
(zadáno: 16.1.2018, počet hodnocení: 1)
přínosný / zajímavý komentář
Představení postupně nabírá na intenzitě a vtahuje do děje, představitelé hlavních rolí jsou myslím vybraní na 1 s hvezdičkou,předčilo všechna má očekávání, celkový dojem kazí prostředí ve kterém se představení odehrává. Myslím, že představení takové kvality by si zasloužilo úplně jiné divadlo.
Regentier  50 %
(zadáno: 15.1.2018, počet hodnocení: 1)
přínosný / zajímavý komentář
Další z muzikálů, které pan Janeček nazývá "nejúspěšnější". Možná ve světě ano, ale v GOJA? Už jen to děsné prostředí. Neony, reklamy a k tomu ty smradlavé, přecpané záchody. Hudba nádherná, české texty ušly. Dvojice Grossová Vojtko je věkově nevhodná. Grossová je šikovná, ale na hlase je znát velká únava, přeci jen je pro ni taková hlavní role velkým soustem. Skvělé kostýmy, kulisy a choreografie. Podlipská a Vaněk naprosto tragický! Vtípky na obří poprsí Noskové zbytečné. Mile překvapil pan Kotiš, obvykle přehraný, zde vynikající. Taky mi není úplně jasné,proč Vojtko uměle vyvolává potlesk.
Simonaj1  10 %
(zadáno: 29.9.2017, počet hodnocení: 3)
přínosný / zajímavý komentář
(+1)
Nešla jsem na tento muzikál rozhodně s přehnanými představami, ale že budu takto zklamaná a rozčarovaná, to jsem netušila. Hned na začátku, a pak ještě několikrát po celé představení, narážka (rádobyvtipná) na poprsí Míši Noskové, pak už jsem celý zbytek představení uvažovala nad tím, zda jde o záměrnou parodií nebo je to zkrátka nevkus a trapnost! O trapnosti a nevkusu mě přesvdčil teplý upír, kdy bylo jeho teploušství záměrně přehráváno, aby fakt nebyl nikdo na pochybách. Za to, že nedám čistou nulu vděčí muzikál hlasu Natálie Grosové a povedeným kulisám a kostýmům. Jinak už nikdy víc!
LuKrej  50 %
(zadáno: 25.9.2021, počet hodnocení: 64)
Mikr  90 %
(zadáno: 8.3.2020, počet hodnocení: 12)
Lucas  70 %
(zadáno: 26.1.2020, počet hodnocení: 34)
Isa Johanovská  80 %
(zadáno: 2.1.2020, počet hodnocení: 97)
Gaja  50 %
(zadáno: 27.10.2019, počet hodnocení: 53)
MartyCZE  60 %
(zadáno: 4.5.2019, počet hodnocení: 34)
Dave  70 %
(zadáno: 14.2.2019, počet hodnocení: 112)
Eliskas  50 %
(zadáno: 23.1.2019, počet hodnocení: 36)
Rind  50 %
(zadáno: 17.12.2018, počet hodnocení: 15)
Simplyclare  40 %
(zadáno: 16.10.2018, počet hodnocení: 28)
Mr.Schaffer  80 %
(zadáno: 25.6.2018, počet hodnocení: 59)
Pe3ček  50 %
(zadáno: 27.5.2018, počet hodnocení: 12)
Katteřina  40 %
(zadáno: 12.5.2018, počet hodnocení: 55)
Katkrau  100 %
(zadáno: 24.4.2018, počet hodnocení: 46)
Petr-sima  70 %
(zadáno: 18.3.2018, počet hodnocení: 85)
Janinka123  80 %
(zadáno: 27.2.2018, počet hodnocení: 119)
Blahme  30 %
(zadáno: 6.12.2017, počet hodnocení: 62)
Lera  100 %
(zadáno: 25.11.2017, počet hodnocení: 72)
Zakmilda  100 %
(zadáno: 30.9.2017, počet hodnocení: 14)
Kytina  70 %
(zadáno: 25.9.2017, počet hodnocení: 164)
Teddy  90 %
(zadáno: 18.9.2017, počet hodnocení: 208)
Coward  70 %
(zadáno: 17.9.2017, počet hodnocení: 242)
Silencia  70 %
(zadáno: 9.4.2017, počet hodnocení: 33)
Halirova.jana  70 %
(zadáno: 30.3.2017, počet hodnocení: 76)
Divadelnik  70 %
(zadáno: 21.3.2017, počet hodnocení: 116)
PavelK  60 %
(zadáno: 21.3.2017, počet hodnocení: 197)
Tadeáš  70 %
(zadáno: 26.2.2017, počet hodnocení: 5)
Lumca  80 %
(zadáno: 26.2.2017, počet hodnocení: 337)
JanaVas  60 %
(zadáno: 23.2.2017, počet hodnocení: 12)
Ivulin  80 %
(zadáno: 18.2.2017, počet hodnocení: 43)
Aprillka  100 %
(zadáno: 12.2.2017, počet hodnocení: 27)

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.