Profil uživatele

Mikika

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Lukáš Dubský: 10 % (3)
Pavel Širmer: 10 % (6)
Jan Pařízek: 14 % (5)
Michal Novák: 16 % (5)
Helena Grégrová: 18 % (5)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 11.9.2019)
Starci na chmelu - Studio DVA divadlo: 80 %
muzikál vzdávající hold původnímu filmu, hlavní hrdinku jako by psali Berenice Kohoutové na tělo, jen Ivana Luptáka dosti zastiňoval Petr Ryšavý coby padouch (nebo to tak aspoň nám holkám připadalo...)
(zadáno: 11.9.2019)
Veselá vdova - Hudební divadlo Karlín: 90 %
konečně klasická opereta s nádhernou výpravou a kostýmy!
(zadáno: 11.9.2019)
Meda - ostatní činoherní produkce: 60 %
za velmi drahé vstupné jsme se z páté řady stali místo "díváků" spíš "posluchači". z toho, co jsme slyšeli, se dá složit jakýsi obrázek, ale určitě si raději přečtu knihu. Jediné pozitivum je lokace, hra mě přiměla k závazku, že se do Sovových mlýnů podívám někdy za světla a pořádně.
(zadáno: 18.10.2018)
Legenda jménem Holmes - Hudební divadlo Karlín: 70 %
i když jsou všichni zvědaví hlavně na Dyka, jeho alternace Janota příjemně překvapil. Daňhelová se v hromadných scénách ztrácí, Dulava opět jako směšná postava, v Karlíně asi nutnost... Ale jinak spousta dobrých nápadů, vtipných odkazů, dvě úžasné hlášky, nejakčnější postavou byl japonský dirigent. mají opravdu Moriartyho pomocníci připomínat Mimoně? Hudba skvělá, častokrát si podupáváte. i když některé písničky by mohli být i kratší...
(zadáno: 12.7.2018)
Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách - Městská divadla pražská: 70 %
kdo už viděl Cavemana, ten bude mít silný pocit deja-vu. vtipy na téma Muži vs. ženy jsou prostě věčné. líbil se mi nápad na čekárnu, na zapojení skutečných autorů knižní předlohy. jen některé písně byly až moc dlouhé, diváci čekali, netrpělivě podupávali, ať už to proboha dozvívají... ale celkový dojem spokojenost.
(zadáno: 22.6.2018)
Misery - Studio DVA divadlo: 80 %
parádní! i díky tomu, že jsem nečetla původní knihu, a byla tak překvapovaná. na druhou stranu se v publiku dali najít ti, co knihu četli - ti se smáli tam, kde nic vtipného nebylo - jen pochopili narážky pro znalce.
(zadáno: 22.6.2018)
Zamilovaný sukničkář - Divadelní společnost Háta: 40 %
Slyšela jsem, že v divadle Palace mají i dobré komedie. ale po kusu Rodina je základ státu jsem ani tentokrát na tu "slušnou" nenarazila. V první půlce jsem se ještě sem tam smála, druhá už byla pouze trapná.
(zadáno: 10.4.2018)
Spejbl a město hříchu - Divadlo Spejbla a Hurvínka: 50 %
dosti divoké, diváci zůstávali sedět a zírat, čekaje na vtip.. ale parádní texty, které se občas ztrácely pod fistulkama.
(zadáno: 10.4.2018)
Dokonalá pitomost - Divadlo NaHraně: 70 %
je těžké převést nesmírně ukecaný text na divadlo, a pro ty, kdo znají předlohu, to bude náročné sledovat, jak se s tím herci popasovali. Nutno říci, že se ctí, nicméně pro mne největší kouzlo zůstává na papíře. Wodehouse prostě na divadle ztrácí šmrnc.
(zadáno: 23.5.2017)
Ples upírů - Goja Music Hall: 40 %
pořád nevím, jestli to mělo být směšné záměrně, přehnané - nebo jsme seděli moc blízko a ze vzdálenějšího sektoru bychom snad leccos přehlédli...
(zadáno: 23.5.2017)
Funus - Bratři v tricku: 80 %
moje první seznámení s novým cirkusem nemohlo proběhnout líp - trochu legrace, trochu úžas, k tomu obrovský prostor na Jatkách... super.
(zadáno: 15.2.2017)
V rytmu swingu buší srdce mé - Národní divadlo: 80 %
i když vlastně končí celkem smutně, stejně všichni odcházejí z divadla s úsměvem a svižnou melodií v hlavě (takovou tou, co se jí nemůžete zbavit, a ani nechcete.)
(zadáno: 15.2.2017)
Caveman - agentura Point: 60 %
(zadáno: 15.2.2017)
Jak je důležité býti (s) Filipem - Indigo Company: 90 %
hodně zajímavý mix moderního prostředí a klasického textu, když v kšiltovce a slunečních brýlích hrdina hlásí, že "drožka je již přistavena" působí to fakt zvláštně...