Hudební divadlo Karlín [Velká scéna]

Beetlejuice

Premiéra: 12.11.2024
Překlad: Ondřej Brzobohatý. Scéna: Dave Benson. Kostýmy: Michaela Horáčková Hořejší. Loutky: Iva Zemanová. Světelný design: Ken Billington. Choreografie: Ivana Hannichová. Dirigenti: Kryštof Marek, -bude doplněno-. Režie: Gabriel Barre.
Muzikálová komedie podle slavného hororového fantasy filmu. Mladá dívka Lydie neustále hledá cestu, jak se vypořádat se smrtí své milované matky. Místo jejího otce Charlese, který je zaslepen svou éterickobio kněžkou Deliou, jsou jí v jejím trápení jedinými posluchači duchové, Barbara a Adam. Do jejich domu se proti jejich vůli, právě Lydie se svým otcem a jeho milenkou nastěhovali. Bytostí, která do celé situace vnese ještě větší chaos je excentrický a zábavný démon Beetlejuice, jehož úmysly jsou nečisté podobně jako jeho chrup. Jak už to u řady dramat bývá, tak i v tomto případě zůstává hlavním hybatelem láska, která se ukazuje v mnoha podobách a divákovi krom strhující vizuální show demonstruje svou nesmrtelnost.
Hudební divadlo Karlín
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
-
Chci vidět - přidat do seznamu
Termíny představení
7.11.Čt19:00 vstupenky
8.11.19:00 vstupenky
9.11.So15:00 vstupenky
9.11.So19:00 vstupenky
10.11.Ne15:00 vstupenky

Volby

Zprávy

Hudební divadlo Karlín uvede v české premiéře muzikál Beetlejuice
(22.3.2024)
Svět živých versus svět mrtvých. Hudební divadlo Karlín získalo licenci na uvedení broadwayského komediálního muzikálu Beetlejuice, který vznikl podle slavného hororového fantasy filmu Tima Burtona. V české inscenaci postavu démona, „jehož úmysly jsou nečisté, podobně jako jeho chrup“, si zahraje Jan Sklenář. Česká premiéra tohoto duchařského muzikálu proběhne v listopadu tohoto roku. „Tim Burton je záruka, že se k nám valí skvělá show,“ říká Egon Kulánek, ředitel HDK.